Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Biel testu w 10/11/12 dpo i późniejsza ciąża
Odpowiedz

Biel testu w 10/11/12 dpo i późniejsza ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ntpnzmsbmjt Znajoma
    Postów: 23 4

    Wysłany: 21 maja, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, staram się dopiero od kilku miesięcy i bardzo gubię się w internecie w znalezionych informacjach? Dużo czytałam o tym że w zasadzie w 10 dpo test jest już miarodajny jednocześnie wszędzie podreskalaja żeby testować dopiero ok 14 dpo. Jak było u Was? Czy zdarzył Wam się ujemny test 10/11/12 dpo a później okazało że 14dpo (w dniu spodziewanej miesiączki) że jesteście w ciąży? Może to głupie pytanie ale już się pogubiłam

  • Mantis2 Ekspertka
    Postów: 122 61

    Wysłany: 21 maja, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja może nie mam wielkiego doświadczenia- ale tyle ile już wątków przeczytałam i sama gdzieś niedawno zadałam to pytanie - dostałam odpowiedź- że jednym wyjdzie 9 dpo, innych 14, to jest uwarunkowane od zagnieżdżenia zarodka. A ten może się zagnieździć nawet 14 dnia po owu. Także nie ma reguły / dopóki @ nie przyszła / jest nadzieja

    Misiula, kinia982 lubią tę wiadomość

  • Ilona.. Autorytet
    Postów: 255 254

    Wysłany: 23 maja, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w 8/9 dpo miałam biały test, natomiast dziś jestem ( ok 11 dpo) 3 dni przed spodziewaną miesiączka i wyszły mi dwie kreski.

    Mantis2, Aksandra lubią tę wiadomość

    🧔‍♂️29l. 🙎‍♀️27l.
    23.05 - beta 26,9
    25.05- beta 100.5
    4.06- beta 3645
    25.07- USG 1 trym 🩵🩵🩵
    19.09- USG połówkowe

    preg.png
  • Aksandra Ekspertka
    Postów: 193 154

    Wysłany: 23 maja, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. Od jakiegoś czasu zapoznaje się z postami na tym forum, bo staramy się z mężem o dzidziusia od roku. Niestety bezskutecznie. Zgodnie z zaleceniem mojej Pani doktor zrobiłam progesteron w 19 dc, wynik:39 wskazujący na 1 trymestr. Przyjmowałam Cyclogest. Dziś mija termin spodziewanej miesiączki przy cyklach 26 dniowych. Owulacja w 13dc. Zrobiłam apteczny test ciążowy z krwi- wyszedł negatywny. Jakkolwiek zastanawia mnie to, czy zbyt mała ilość krwi do badania (nie wypełniłam nią całej pipetki) mogła zafałszować wynik. Nie wiem już co myśleć. Na pewno znana Wam jest huśtawka od nadziei do rozczarowania, jeszcze się łudzę.. że może jednak.

  • Mantis2 Ekspertka
    Postów: 122 61

    Wysłany: 23 maja, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksandra wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. Od jakiegoś czasu zapoznaje się z postami na tym forum, bo staramy się z mężem o dzidziusia od roku. Niestety bezskutecznie. Zgodnie z zaleceniem mojej Pani doktor zrobiłam progesteron w 19 dc, wynik:39 wskazujący na 1 trymestr. Przyjmowałam Cyclogest. Dziś mija termin spodziewanej miesiączki przy cyklach 26 dniowych. Owulacja w 13dc. Zrobiłam apteczny test ciążowy z krwi- wyszedł negatywny. Jakkolwiek zastanawia mnie to, czy zbyt mała ilość krwi do badania (nie wypełniłam nią całej pipetki) mogła zafałszować wynik. Nie wiem już co myśleć. Na pewno znana Wam jest huśtawka od nadziei do rozczarowania, jeszcze się łudzę.. że może jednak.


    Napisze Ci to, co ja przeczytałam - nie sugeruj się samym progesteronem. Jest on tylko dowodem na to, że była ładna owulka. Spróbuj sikany test. A jak nie idź na normalną betę. Ja też się staram po stracie, miałam ładny progesteron 23 dnia cyklu, i na razie mam biel wizira

  • Aksandra Ekspertka
    Postów: 193 154

    Wysłany: 24 maja, 05:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mantis2 wrote:
    Napisze Ci to, co ja przeczytałam - nie sugeruj się samym progesteronem. Jest on tylko dowodem na to, że była ładna owulka. Spróbuj sikany test. A jak nie idź na normalną betę. Ja też się staram po stracie, miałam ładny progesteron 23 dnia cyklu, i na razie mam biel wizira
    Dzięki za podpowiedzi. Dziś zrobiłam test z moczu i potwierdził brak ciąży :( Miesiączki dalej nie ma..

  • Mantis2 Ekspertka
    Postów: 122 61

    Wysłany: 24 maja, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksandra wrote:
    Dzięki za podpowiedzi. Dziś zrobiłam test z moczu i potwierdził brak ciąży :( Miesiączki dalej nie ma..

    Spróbuj za dwa dni znowu, jak nadal nic zapisz się do gina

    Aksandra lubi tę wiadomość

  • Aksandra Ekspertka
    Postów: 193 154

    Wysłany: 25 maja, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam już mały mętlik w głowie. Po testowaniu przedwczoraj i wczoraj -wyniki negatywne, przestałam brać Cyclogest (tak mi zalecała dr). Teraz się jednak obawiam, że może jestem w ciąży a wczoraj nie wzielam tej jednej globulki. Pytanie brzmi: czy Cyclogest może mi opóźniać miesiączkę? Jak wcześniej miałam objawy PMS/ciazy, tak teraz nie mam nic... Idę na betę zaraz, choć jestem w innym mieście i nie ogarniam. Tyle we mnie lęku, że nie wiem jak ze sobą postępować.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ