Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Biel testu w 10/11/12 dpo i późniejsza ciąża
Odpowiedz

Biel testu w 10/11/12 dpo i późniejsza ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ntpnzmsbmjt Znajoma
    Postów: 23 4

    Wysłany: 21 maja 2024, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, staram się dopiero od kilku miesięcy i bardzo gubię się w internecie w znalezionych informacjach? Dużo czytałam o tym że w zasadzie w 10 dpo test jest już miarodajny jednocześnie wszędzie podreskalaja żeby testować dopiero ok 14 dpo. Jak było u Was? Czy zdarzył Wam się ujemny test 10/11/12 dpo a później okazało że 14dpo (w dniu spodziewanej miesiączki) że jesteście w ciąży? Może to głupie pytanie ale już się pogubiłam

  • Mantis2 Ekspertka
    Postów: 146 74

    Wysłany: 21 maja 2024, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja może nie mam wielkiego doświadczenia- ale tyle ile już wątków przeczytałam i sama gdzieś niedawno zadałam to pytanie - dostałam odpowiedź- że jednym wyjdzie 9 dpo, innych 14, to jest uwarunkowane od zagnieżdżenia zarodka. A ten może się zagnieździć nawet 14 dnia po owu. Także nie ma reguły / dopóki @ nie przyszła / jest nadzieja

    Misiula, kinia982 lubią tę wiadomość

  • Ilona.. Autorytet
    Postów: 595 590

    Wysłany: 23 maja 2024, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w 8/9 dpo miałam biały test, natomiast dziś jestem ( ok 11 dpo) 3 dni przed spodziewaną miesiączka i wyszły mi dwie kreski.

    Mantis2, Aksandra lubią tę wiadomość

    🧔‍♂️29l. 🙎‍♀️27l.
    23.05 - beta 26,9
    25.05- beta 100.5
    4.06- beta 3645
    25.07- USG 1 trym 🩵🩵🩵
    19.09- USG połówkowe 370g
    28.10- 26+0 930g
    20.11 USG 3 trym 29+2 1434g
    7.01 USG 2240 ❤️
    16.01 3200g
    21.01 planowe CC

    preg.png
  • Aksandra Autorytet
    Postów: 1657 2895

    Wysłany: 23 maja 2024, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. Od jakiegoś czasu zapoznaje się z postami na tym forum, bo staramy się z mężem o dzidziusia od roku. Niestety bezskutecznie. Zgodnie z zaleceniem mojej Pani doktor zrobiłam progesteron w 19 dc, wynik:39 wskazujący na 1 trymestr. Przyjmowałam Cyclogest. Dziś mija termin spodziewanej miesiączki przy cyklach 26 dniowych. Owulacja w 13dc. Zrobiłam apteczny test ciążowy z krwi- wyszedł negatywny. Jakkolwiek zastanawia mnie to, czy zbyt mała ilość krwi do badania (nie wypełniłam nią całej pipetki) mogła zafałszować wynik. Nie wiem już co myśleć. Na pewno znana Wam jest huśtawka od nadziei do rozczarowania, jeszcze się łudzę.. że może jednak.

    ♀️34 & ♂️37 --> 2,5 roku starań ⏸️
    niepłodność immunologiczna, adenomioza?, obniżona morfologia nasienia

    IVF - I PROCEDURA: 4x 4AA+ 4AB zdegenerował przy rozmrożeniu + 6 oocytów, 🧬FET: 1.❌2.❌3. CB💔4.❌

    IVF - II PROCEDURA: 2x 5AA, 💉 2mc Diphereline, leczenie immunologiczne i przeciwzakrzepowe, 🧬FET: 5.💓

    "Życie nie pyta czy masz siłę. Życie każe iść dalej."

    preg.png
  • Mantis2 Ekspertka
    Postów: 146 74

    Wysłany: 23 maja 2024, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksandra wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. Od jakiegoś czasu zapoznaje się z postami na tym forum, bo staramy się z mężem o dzidziusia od roku. Niestety bezskutecznie. Zgodnie z zaleceniem mojej Pani doktor zrobiłam progesteron w 19 dc, wynik:39 wskazujący na 1 trymestr. Przyjmowałam Cyclogest. Dziś mija termin spodziewanej miesiączki przy cyklach 26 dniowych. Owulacja w 13dc. Zrobiłam apteczny test ciążowy z krwi- wyszedł negatywny. Jakkolwiek zastanawia mnie to, czy zbyt mała ilość krwi do badania (nie wypełniłam nią całej pipetki) mogła zafałszować wynik. Nie wiem już co myśleć. Na pewno znana Wam jest huśtawka od nadziei do rozczarowania, jeszcze się łudzę.. że może jednak.


    Napisze Ci to, co ja przeczytałam - nie sugeruj się samym progesteronem. Jest on tylko dowodem na to, że była ładna owulka. Spróbuj sikany test. A jak nie idź na normalną betę. Ja też się staram po stracie, miałam ładny progesteron 23 dnia cyklu, i na razie mam biel wizira

  • Aksandra Autorytet
    Postów: 1657 2895

    Wysłany: 24 maja 2024, 05:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mantis2 wrote:
    Napisze Ci to, co ja przeczytałam - nie sugeruj się samym progesteronem. Jest on tylko dowodem na to, że była ładna owulka. Spróbuj sikany test. A jak nie idź na normalną betę. Ja też się staram po stracie, miałam ładny progesteron 23 dnia cyklu, i na razie mam biel wizira
    Dzięki za podpowiedzi. Dziś zrobiłam test z moczu i potwierdził brak ciąży :( Miesiączki dalej nie ma..

    ♀️34 & ♂️37 --> 2,5 roku starań ⏸️
    niepłodność immunologiczna, adenomioza?, obniżona morfologia nasienia

    IVF - I PROCEDURA: 4x 4AA+ 4AB zdegenerował przy rozmrożeniu + 6 oocytów, 🧬FET: 1.❌2.❌3. CB💔4.❌

    IVF - II PROCEDURA: 2x 5AA, 💉 2mc Diphereline, leczenie immunologiczne i przeciwzakrzepowe, 🧬FET: 5.💓

    "Życie nie pyta czy masz siłę. Życie każe iść dalej."

    preg.png
  • Mantis2 Ekspertka
    Postów: 146 74

    Wysłany: 24 maja 2024, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksandra wrote:
    Dzięki za podpowiedzi. Dziś zrobiłam test z moczu i potwierdził brak ciąży :( Miesiączki dalej nie ma..

    Spróbuj za dwa dni znowu, jak nadal nic zapisz się do gina

    Aksandra lubi tę wiadomość

  • Aksandra Autorytet
    Postów: 1657 2895

    Wysłany: 25 maja 2024, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam już mały mętlik w głowie. Po testowaniu przedwczoraj i wczoraj -wyniki negatywne, przestałam brać Cyclogest (tak mi zalecała dr). Teraz się jednak obawiam, że może jestem w ciąży a wczoraj nie wzielam tej jednej globulki. Pytanie brzmi: czy Cyclogest może mi opóźniać miesiączkę? Jak wcześniej miałam objawy PMS/ciazy, tak teraz nie mam nic... Idę na betę zaraz, choć jestem w innym mieście i nie ogarniam. Tyle we mnie lęku, że nie wiem jak ze sobą postępować.

    ♀️34 & ♂️37 --> 2,5 roku starań ⏸️
    niepłodność immunologiczna, adenomioza?, obniżona morfologia nasienia

    IVF - I PROCEDURA: 4x 4AA+ 4AB zdegenerował przy rozmrożeniu + 6 oocytów, 🧬FET: 1.❌2.❌3. CB💔4.❌

    IVF - II PROCEDURA: 2x 5AA, 💉 2mc Diphereline, leczenie immunologiczne i przeciwzakrzepowe, 🧬FET: 5.💓

    "Życie nie pyta czy masz siłę. Życie każe iść dalej."

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ