X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ciąża nie ciąża
Odpowiedz

Ciąża nie ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Iluzja00 Koleżanka
    Postów: 44 8

    Wysłany: 16 marca 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałam już podobny post, ale wtedy nie wiedziała że jest tutaj też "w oczekiwaniu na testowanie "

    Kopiuje : Piszę bo myślę i myślę..
    Nie byłaby to moja pierwsza ciąża bo mam już córkę, ale..
    Kilka dni po "okresie" jesli można to tak nazwać - bo był skąpy i spóźniony 2 dni, zrobiłam test.
    Nic nie wyszło, sprawdziłam następnego dnia i była słaba kreska.
    Następny test zrobiłam jakoś 2 dni później.Jedna kreska..
    Zastanawiam się teraz czy to może być ciąża.Czy kreska po prostu tak wyszła.
    Okres mam dostać za 2 dni.W międzyczasie miałam dni kiedy źle się czułam.
    Test najwcześniej zrobić mogę jutro...
    Nie wiem dlaczego tak o tym myślę.Czuje się jak nastolatka która nie wie nic o ciąży i testach - a tak nie jest.
    Może dlatego że chciałabym drugie dziecko i łudzę się że jednak ta druga kreska ma znaczenie...
    Jak nie myśleć? Przecież przez to okres też może się spóźnić i wtedy wogóle zeświruje :P "

    Dodam ze testy byly tej samej firmy.Czy jest mozliwe ze to bylo po prostu miejsce w ktorym kreska sie pojawic ma i sie odznaczyla? Dlaczego w takim razie na drugim nie wyszla...

    Jutro termin @ .....
    Ktos jest w podobnej sytuacji? :)

    Iluzja
  • Tosia85 Koleżanka
    Postów: 57 10

    Wysłany: 16 marca 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iluzja, jestem w bardzo podobnej sytuacji ;)

    Jutro mam termin @ i też mam sprzeczne sygnały od organizmu. Ponad tydzień temu (stanowczo za wcześnie, ale nie wytrzymałam) zrobiłam betę i była negatywna. Trzy dni temu zrobiłam test sikany i były dwie kreski. Powtórzyłam kolejnego dnia i już tylko jedna. Do tego utrzymuje się temperatura 37,4 i mam sporo białego, gęstego śluzu. No i oczywiście bóle podbrzusza oraz powiększone piersi.

    Wszystkie objawy traktowałabym jako zapowiedź @, gdyby nie ten jeden test, na którym pojawiła się druga kreska...

    Więc czekam na ten jutrzejszy okres (a właściwie nie czekam i modlę się, żeby go nie było).

    Więc rozumiem co czujesz i że cała aż chodzisz z niepewności ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ten drugi test był niezbyt czuły ? Bo jeśli wyszły dwie to szansa, ze jesteś w ciąży jest duża :)

  • Tosia85 Koleżanka
    Postów: 57 10

    Wysłany: 16 marca 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja umiera ostatnia, więc czekam ;) Jeśli @ nie będzie do poniedziałku, to idę jeszcze raz na betę :)

    Wy dziewczyny też meldujcie jak u Was :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie historia była zabawna, bo test pokazał mi 2 kreski, które po ok 1.5 do 2 min zniknęły :) Nikt nie był mi w stanie powiedzieć czy to coś oznacza. Inny test był negatywny no ale mam kilka dni do @ jeszcze

  • Iluzja00 Koleżanka
    Postów: 44 8

    Wysłany: 17 marca 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj termin... Czekam..
    Wczoraj popoludniu robilam test. Jedna krecha :(
    Dzisiaj bialy sluz.....

    Iluzja
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobiety, kiedyś nie miałyśmy dostępu do tych wszystkich domowych testów i jak nam się okres spóźniał, to się po prostu spóźniał, ale w końcu nadchodził. Teraz testujemy wściekle i wychodzą te kreski parę dni po owulacji i się nakręcamy na ciążę, a @ i tak przychodzi, więc się nakręcamy, że ciąża była biochemiczna, że "poroniłyśmy"... a przecież tak się działo, dzieje i pewnie dziać będzie, bo to biologia.
    Czasem myślę, że im więcej tego laboratorium w domu, tym gorzej z wrzuceniem na luz i więcej rozczarowań, cierpień i poczucia straty.

    Uroczyście ślubuję, że w przypadku spóźniania się okresu, poczekam TYDZIEŃ zanim nasikam na test! Amen!

  • Iluzja00 Koleżanka
    Postów: 44 8

    Wysłany: 17 marca 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elaria wrote:
    Kobiety, kiedyś nie miałyśmy dostępu do tych wszystkich domowych testów i jak nam się okres spóźniał, to się po prostu spóźniał, ale w końcu nadchodził. Teraz testujemy wściekle i wychodzą te kreski parę dni po owulacji i się nakręcamy na ciążę, a @ i tak przychodzi, więc się nakręcamy, że ciąża była biochemiczna, że "poroniłyśmy"... a przecież tak się działo, dzieje i pewnie dziać będzie, bo to biologia.
    Czasem myślę, że im więcej tego laboratorium w domu, tym gorzej z wrzuceniem na luz i więcej rozczarowań, cierpień i poczucia straty.

    Uroczyście ślubuję, że w przypadku spóźniania się okresu, poczekam TYDZIEŃ zanim nasikam na test! Amen!

    Chyba masz racje.Gdyby nie testy itp to kobiety by sie tak nie nakrecaly, nie byloby rozmyslan czy jest ta druga kreska czy nie.
    Pamietam jak prawie 2 lata temu nie zwrocilam nawet uwagi ze spoznia mi sie okres.Dopiero jak zaczelam miec dziwne smaki to pomyslalam o tescie..i udalo sie...

    Iluzja
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ