X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie ciąża? objawy?
Odpowiedz

ciąża? objawy?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • myszowata Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 12 listopada 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ostatnią miesiączkę miałam 12.10. Z narzeczonym kochaliśmy się 26.10, wg kalendarzyka był to ostatni dzień płodny (dzień po owulacji). Cykl - 28 dni. Dzisiaj mam 32 dc.
    Zrobiłam 4 testy ciążowe.
    1. 24 dc 10 mlu
    2. 25 dc 25 mlu - niestety nie mam zdjęcia, wynik negatywny
    3. 28 dc 25 mlu
    4. 30 dc 25 mlu

    Miesiączki nie mam nadal. Piersi są wrażliwe i bardzo bolą (przed miesiączką również pobolewały), ciągle chce mi się siku. Wczoraj przez cały dzień kręciło mi się w głowie. Dodam, że podbrzusze boli mnie jak podczas okresu.

    Czy możliwe, że się udało i jestem w ciąży? Kreski na teście nie wyszły mocne. Mam wątpilwości, choć nie ukrywam, że bardzo bym chciała.
    Pozdrawiam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2017, 17:50

  • myszowata Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 12 listopada 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie umiem wstawić zdjęcia. Jeśli tylko powiecie mi jak, od razu to zrobię :)

  • Paulina.G Autorytet
    Postów: 461 440

    Wysłany: 12 listopada 2017, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób bete, będziesz mieć pewność ;)

    3i499vvjspjyuavk.png
  • myszowata Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 12 listopada 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 testy wyszły hm pozytywne, tylko kreski dość jasne. Co prawda za każdym razem ciemniejsza. Ale mimo wszystko jasne.

    Karolina90 lubi tę wiadomość

  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 12 listopada 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wejdź może na stronę pokazywarka.pl , załaduj swoje zdjęcie zgodnie z instrukcjami i wygenerowany link wstaw tu.

    myszowata lubi tę wiadomość

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • myszowata Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 12 listopada 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://pokazywarka.pl/a3vwne/ Zdjęcia

  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 12 listopada 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczne kreseczki. Gratuluje :-)

    myszowata lubi tę wiadomość

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 12 listopada 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2020, 12:28

    myszowata lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • myszowata Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 12 listopada 2017, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziękuję. Strasznie się stresuje. We wtorek ginekolog. Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze.

  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 13 listopada 2017, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje. Ja mialam w pierwszej ciazy tez straszne bladziochy :) . teraz czekamy do jutra i tez testujemy ;)

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • myszowata Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 14 listopada 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane byłam u lekarza.
    Niestety nic jeszcze nie widać. Liczyłam, że może pęcherzyk sie pojawi, ale niestety nic z tego. Na prawym jajniku mam torbiel. Natomiast zmartwiłam się lewym jajnikiem. Przy badaniu zabolał mnie jajnik, lekarz zapytał, czy boli. Zgodnie z prawdą przyznałam, że boli. Lekarz powiedział, że coś w tym jajniku jest. Że może to być ciąża pozamaciczna, albo ciałko żółte. Zlecił badanie za 10 dni. Dał skierowanie na badanie glukozy. Powiedział, że nie ma sensu robić bety. Przepisał kwas foliowy. Dostałam też luteinę, ale powiedział, że nie muszę jej brać, jak chcę to mogę ale nie muszę.
    Sama nie wiem już co o tym myśleć.

  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 15 listopada 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszowata wrote:
    Kochane byłam u lekarza.
    Niestety nic jeszcze nie widać. Liczyłam, że może pęcherzyk sie pojawi, ale niestety nic z tego. Na prawym jajniku mam torbiel. Natomiast zmartwiłam się lewym jajnikiem. Przy badaniu zabolał mnie jajnik, lekarz zapytał, czy boli. Zgodnie z prawdą przyznałam, że boli. Lekarz powiedział, że coś w tym jajniku jest. Że może to być ciąża pozamaciczna, albo ciałko żółte. Zlecił badanie za 10 dni. Dał skierowanie na badanie glukozy. Powiedział, że nie ma sensu robić bety. Przepisał kwas foliowy. Dostałam też luteinę, ale powiedział, że nie muszę jej brać, jak chcę to mogę ale nie muszę.
    Sama nie wiem już co o tym myśleć.

    Nie denerwuj się, bo to jest najgorsze co możesz teraz robić.
    Powiem Ci na moim przykładzie, że we wczesnej ciąży bolał mnie przy usg jajnik, z którego miałam owulacje.
    Lekarz powiedział mi, że to normalne, bo sam mnie o tym poinformował.
    Pęcherzyki w macicy będzie widoczny przy becie ok 1500. Tak więc jeśli w macicy jeszcze nic nie było widać,To w jajowodzie też by nic nie zauważył.
    Wiem, bo jestem po ciąży pozamacicznej.
    Możesz zrobić betę dla spokoju.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2017, 13:28

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • myszowata Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ponownie. Przepraszam, że dopiero teraz się odzywam, ale ostatnio miałam troszkę na głowie. Kochane jutro zaczynam 12 tc. Jestem szczęśliwa ale jednocześnie przerażona. Cały czas sie boję, że cos będzie nie tak. Że poronię. Zamiast się cieszyć maluszkiem, to ja panikuje jak tylko poczuje, że coś mnie delikatnie zabolało albo ukuło. Jutro następna wizyta u lekarza. Trzymajcie kciuki :*

    MOJE lubi tę wiadomość

  • Blue Jane Koleżanka
    Postów: 82 10

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko będzie dobrze! Ha, jednak gin się pomylił jak widzę :) Gratuluję i zazdroszczę :)

    201811152844.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ