Forum W oczekiwaniu na testowanie ciąża po stosunku przerywanym.
Odpowiedz

ciąża po stosunku przerywanym.

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • hanah30 Znajoma

Wysłany: 10 czerwca 2016, 22:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,czy któras w was zafasolkowała przy stosunku przerywanym,lub zna kogoś komu sie to przytrafiło?od paru dni mam objawy zaciążenia,pisałam w temacie,,bóle jak na okres a ciąża".robiłam dzis rano test płytkowy ale negatywny,może za wczesnie na wykrycie hcg?w którym dniu cyklu miałyście pozytywne testy i za którym razem?jestem w 32 dc,ostatnie @ 27 i 26 dc.i tak sie zastanawiam o co kaman

• Paulinka24 Nowa

Wysłany: 26 czerwca 2016, 12:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja dwa lata sie nie zabezpieczam,też stosuje stosunek przerywany ale w ciąże nie zaszłam;)

• katepr Autorytet

Wysłany: 27 czerwca 2016, 17:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My 7 lat i bez ciazy :p jedynie jak zaplanowalismy to w 1 cs :)

Mize zrob bete bedziesz pewna :)

atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • farmaceutka77 Autorytet

Wysłany: 6 lipca 2016, 14:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po pół roku :) a test to był cień cienia w dniu @, beta 15 i niestety za kilka dni przyszła taka @,że myślałam że zejde..
    Ale teraz przez 1,5 roku nic z tego nie wyszlo :)

xnw4krnt7935gj3w.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ