X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie ciąża po stosunku przerywanym.
Odpowiedz

ciąża po stosunku przerywanym.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • hanah30 Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,czy któras w was zafasolkowała przy stosunku przerywanym,lub zna kogoś komu sie to przytrafiło?od paru dni mam objawy zaciążenia,pisałam w temacie,,bóle jak na okres a ciąża".robiłam dzis rano test płytkowy ale negatywny,może za wczesnie na wykrycie hcg?w którym dniu cyklu miałyście pozytywne testy i za którym razem?jestem w 32 dc,ostatnie @ 27 i 26 dc.i tak sie zastanawiam o co kaman

  • Paulinka24 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja dwa lata sie nie zabezpieczam,też stosuje stosunek przerywany ale w ciąże nie zaszłam;)

  • katepr Autorytet
    Postów: 1568 834

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My 7 lat i bez ciazy :p jedynie jak zaplanowalismy to w 1 cs :)

    Mize zrob bete bedziesz pewna :)

    atdc9vvj09r8djr1.png
    atdcjw4zue2zk2y5.png
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 6 lipca 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My po pół roku :) a test to był cień cienia w dniu @, beta 15 i niestety za kilka dni przyszła taka @,że myślałam że zejde..
    Ale teraz przez 1,5 roku nic z tego nie wyszlo :)

    xnw4krnt7935gj3w.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ