X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ciąża Początki
Odpowiedz

Ciąża Początki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sabrinayyy Przyjaciółka
    Postów: 83 108

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny Jak wy się czujecie/czułyście na początku Ciąży. I w jakim tygodniu.
    Ja przyznam że jestem w 8 tygodniu i czuje się okropnie chwilami jest dobrze a czasami przyjdzie taka chwila osłabienia zawrotów glowy i nudności brak apetytu i wstręt to mięsa kurczaka ze masakra normalnie. Jak dlugo będą trwaly takie objawy bo czasami nie mogę chodzić eh. Buziaki

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ