X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ćwiczenia w możliwa ciąża
Odpowiedz

Ćwiczenia w możliwa ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Czy i jak ćwiczycie po po owulacji? Ja jestem w końcowym etapie cyklu i zaczęłam ćwiczyć, tzn. biegać, składy z lekkim obciażeniem i inne ćwiczenia na nogi. Muszę przyznać, że trochę brzuch mnie pobolewa po ćwiczeniach, więc to może być owocny cykl, ale jeśli jest to nie chcę forsować organizmu aż tak bardzo. Co o tym sądzicie?

  • Anakin Autorytet
    Postów: 395 186

    Wysłany: 18 września 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja cwicze normalnie. Biaganie, rower, cokolwiek na co mam ochote. Poki nie ma ciazy nie bede sie zachowywac jakby byla. Zdrowej fasoli i kilka km nie zaszkodzi:)

    Lipiec 2018 - synek ♥️
    Październik 2020 - poronienie 6tc
    Kwiecień 2021 - poronienie 6tc
    Listopad 2021 - puste jajo 9tc
    Złoty strzał -> Marzec 2023 - czekam na drugiego synka (Grudzień 2023)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro w ciąży też normalnie możesz biegać, ćwiczyć na siłowni itd. to po co z tego rezygnować w okresie poowulacyjnym?

  • Anecia666 Koleżanka
    Postów: 159 16

    Wysłany: 21 września 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tańczę zumbę, ale mój ginekolog z kliniki powiedział żebym sobie nie żałowała :)

    2016:
    Starania naturalne.
    Badanie nasienia męża - Azospermia ;/
    Działamy.
    2017
    Przygotowanie do ivf w Invimedzie
    2022 Wracamy do gry!
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ