Forum W oczekiwaniu na testowanie Ćwiczenia w możliwa ciąża
Odpowiedz

Ćwiczenia w możliwa ciąża

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 września 2017, 15:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Czy i jak ćwiczycie po po owulacji? Ja jestem w końcowym etapie cyklu i zaczęłam ćwiczyć, tzn. biegać, składy z lekkim obciażeniem i inne ćwiczenia na nogi. Muszę przyznać, że trochę brzuch mnie pobolewa po ćwiczeniach, więc to może być owocny cykl, ale jeśli jest to nie chcę forsować organizmu aż tak bardzo. Co o tym sądzicie?

• Anakin Ekspertka

Wysłany: 18 września 2017, 14:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja cwicze normalnie. Biaganie, rower, cokolwiek na co mam ochote. Poki nie ma ciazy nie bede sie zachowywac jakby byla. Zdrowej fasoli i kilka km nie zaszkodzi:)

Anakin
    Zwierz już na świecie :-]
    Ur: 15.07.2018
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 września 2017, 22:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro w ciąży też normalnie możesz biegać, ćwiczyć na siłowni itd. to po co z tego rezygnować w okresie poowulacyjnym?

• Anecia666 Koleżanka

Wysłany: 21 września 2017, 13:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tańczę zumbę, ale mój ginekolog z kliniki powiedział żebym sobie nie żałowała :)

2016:
    Starania naturalne.
    Badanie nasienia męża - Azospermia ;/
    Działamy.
    2017
    Przygotowanie do ivf w Invimedzie
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego