X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy jest szansa, że to ciąża?
Odpowiedz

Czy jest szansa, że to ciąża?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Magda99 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 27 lutego, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!
    Zacznę od tego, że przeważnie mam regularne cykle po 30-31 dni. Tym razem trwa on już 41 dni. Niestety nie monitorowałam owulacji w tym cyklu. Zrobiłam dwa testy, jeden po 3 dniach opóźnienia, drugi po 6 dniach opóźnienia, oba negatywne. Ponadto, całkowicie inaczej niż zazwyczaj o tej porze cyklu zaobserwowałam u siebie całkiem inny śluz, tzn dosyć bardzo ciągnący, utrzymuje się on praktycznie od dnia, w którym powinnam dostać miesiączkę. Czy wg Was istnieje jeszcze szansa, że to opóźnienie i śluz może oznaczać ciążę?

  • Anna_bella Autorytet
    Postów: 459 576

    Wysłany: 27 lutego, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to się mówi dopóki nie ma okresu szansa jest;) Różne przypadki się zdarzają z tymi testami, czytałam o 2 kreskach nawet po 2 tygodniach spóźniającej się miesiączki. Najlepiej zrób betę i będzie wszystko jasne :)

    Magda99 lubi tę wiadomość

    🙋🏽‍♀️91 💁🏻‍♂️88
    💪🏻 starania od 09.2022r.
    🦋 Hashimoto
    🧬 KIR AA

    14.02.2024 ⏸️ naturalny cud 🥰
    5.03.2024 4 mm i serduszko ❤️
    16.04.2024 1 USG prenatalne ❣️

    Nifty - zdrowa dziewczynka 🩷

    euthyrox, encorton, acard, accofil, utrogestan.

    preg.png
  • Magda99 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 27 lutego, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna_bella wrote:
    Jak to się mówi dopóki nie ma okresu szansa jest;) Różne przypadki się zdarzają z tymi testami, czytałam o 2 kreskach nawet po 2 tygodniach spóźniającej się miesiączki. Najlepiej zrób betę i będzie wszystko jasne :)
    Jasne, też mam nadzieję, że tak jest. Bardzo dziękuję za radę, zrobię wyniki. ☺️

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ