X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy mogą to być pierwsze objawy ciąży
Odpowiedz

Czy mogą to być pierwsze objawy ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Julia20 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 24 września 2023, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, za 2 dni mam dostać miesiączkę, od kilku dni mam obolałe piersi oraz od czasu do czasu kłują mnie jajniki, raz jeden, raz drugi. Zazwyczaj kilka dni przed miesiączkami bolał mnie już brzuch a tu nic. Dzisiaj zauważyłam na papierze, że mam zabarwiony śluz na różowo, myślicie, że może być to plamienie implatacyje ?

  • Kasia111 Autorytet
    Postów: 712 1181

    Wysłany: 25 września 2023, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, na dwoje babka wróżyła, może być okres, może być ciąża 🤷🏻‍♀️ niestety to dosyć niespecyficzne objawy

    Księgowa lubi tę wiadomość

    1️⃣4️⃣cs

    12.02. ⏸️ beta 10,7 ❤️
    14.02. beta 68 🎊
    16.02. beta 244

    preg.png

    👩🏼‍🦰 28
    👨🏻‍🦱 30
  • Daga121222 Ekspertka
    Postów: 138 110

    Wysłany: 25 września 2023, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia20 wrote:
    Cześć dziewczyny, za 2 dni mam dostać miesiączkę, od kilku dni mam obolałe piersi oraz od czasu do czasu kłują mnie jajniki, raz jeden, raz drugi. Zazwyczaj kilka dni przed miesiączkami bolał mnie już brzuch a tu nic. Dzisiaj zauważyłam na papierze, że mam zabarwiony śluz na różowo, myślicie, że może być to plamienie implatacyje ?


    Ciężko powiedzieć 😔 musisz poczekać do dnia miesiączki. Ja sama czekam do piątku i też jestem ciekawa, choć ja wyjątkowo nie mam żadnych objawów 🙈 aczkolwiek nie ma co się nastawiać, jeśli krwawienie się nie pojawi to zrób betę, bo test na tak wczesnym etapie może nie wyjść.
    Ale trzymam za Ciebie kciuki! I koniecznie daj znać jak rozwinie się sytuacja 🙂

    👱🏻‍♀️28
    🧑🏻‍🦱28

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015
    💍2019
    💒12.08.2022


    Starania od: 02.2023

    💊 magnez, olej z wiesiołka, wit D, fertistim, omega 3
  • Daga121222 Ekspertka
    Postów: 138 110

    Wysłany: 26 września 2023, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julia20 i jak tam? Coś już wiadomo?

    👱🏻‍♀️28
    🧑🏻‍🦱28

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015
    💍2019
    💒12.08.2022


    Starania od: 02.2023

    💊 magnez, olej z wiesiołka, wit D, fertistim, omega 3
  • Duszek Koleżanka
    Postów: 40 10

    Wysłany: 14 października 2023, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,dostaje miesiączkę przeważnie co 29,30 dni nigdy później. W tym miesiącu okresu przy 32 dniu brak,test dzisiaj robiłam ale niestety negatywny. Istnieje cud,że mogłabym być w ciszy? Dodam,że jestem wzięta, sluz gesty

  • Duszek Koleżanka
    Postów: 40 10

    Wysłany: 14 października 2023, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podzielcie się swoimi zdaniami,proszę

  • Blue1991 Przyjaciółka
    Postów: 115 20

    Wysłany: 14 października 2023, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duszek wrote:
    Podzielcie się swoimi zdaniami,proszę

    Cześć, tak naprawdę może być wszystko,wczesna ciąża albo po prostu spóźniona miesiączka. Masz jakieś objawy? Jeśli w ciągu kilku dni nie pojawi się miesiączka zrob jeszcze raz test albo najlepiej betę.

  • Duszek Koleżanka
    Postów: 40 10

    Wysłany: 15 października 2023, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj nadal nie otrzymalam okresu,czyli to 33dc,brzuch wzdęty,wydaje mi się,że żadnych objaw nie mam,jedynie trochę zmęczona ale faktycznie zrobię test pod koniec tyg

  • Daga121222 Ekspertka
    Postów: 138 110

    Wysłany: 15 października 2023, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duszek wrote:
    Dzisiaj nadal nie otrzymalam okresu,czyli to 33dc,brzuch wzdęty,wydaje mi się,że żadnych objaw nie mam,jedynie trochę zmęczona ale faktycznie zrobię test pod koniec tyg


    Zrób betę 🙂
    Jest bardziej wiarygodna. Trzymam kciuki!

    👱🏻‍♀️28
    🧑🏻‍🦱28

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015
    💍2019
    💒12.08.2022


    Starania od: 02.2023

    💊 magnez, olej z wiesiołka, wit D, fertistim, omega 3
  • Magda.M. Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 6 listopada 2023, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jestem nowa bo to nasz pierwszy miesiąc starań, ale jakoś się dziwnie czuje niż zawsze przed miesiaczka nie miałam nigdy żadnych objawów przed a teraz jakoś 5 dni przed spodziewana miesiączka ból głowy, uderzenia gorąca, ból podbrzucha, zawroty głowy i senność. Zauważyłam też dwa dni temu że moje piersi są jakieś inne większe ale tak troszeczkę. Miesiączkę powinnam mieć jakoś dziś lub jutro ale już dziś zrobilam test i niestety negatywny. Poczekać jeszcze parę dni i jak nie będzie to zrobić jeszcze raz?

  • stokrotka00 Przyjaciółka
    Postów: 119 113

    Wysłany: 6 listopada 2023, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda.M. wrote:
    Hej dziewczyny jestem nowa bo to nasz pierwszy miesiąc starań, ale jakoś się dziwnie czuje niż zawsze przed miesiaczka nie miałam nigdy żadnych objawów przed a teraz jakoś 5 dni przed spodziewana miesiączka ból głowy, uderzenia gorąca, ból podbrzucha, zawroty głowy i senność. Zauważyłam też dwa dni temu że moje piersi są jakieś inne większe ale tak troszeczkę. Miesiączkę powinnam mieć jakoś dziś lub jutro ale już dziś zrobilam test i niestety negatywny. Poczekać jeszcze parę dni i jak nie będzie to zrobić jeszcze raz?
    A wiesz kiedy miałaś owulacje? I ile dni jesteś po niej? Mogłaś mieć przesuniętą owulacje i cykl będzie dłuższy i test też może jeszcze być negatywny.
    Ale objawy wczesnej ciąży są niespecyficzne więc ciężko coś powiedzieć. Może to być zbliżający się okres, albo ciąża.

    10sc 🙏

    12.22 - badania przed staraniami, przeciwciała, glukoza (5.2) , TSH (1.6->1.15)
    02.23 - rozpoczęcie starań
    12.23 - planowa wizyta w klinice

    Leki i suplementacja:
    ♀Euthyrox, Cyclodynon, olej z wiesiolka, Q10, kwas foliowy, Omega 3, Witamina C, Witamina D, probiotyki

    ♂Q10, multiwitamina, Omega 3, olej z czarnuszki, Witamina D, probiotyki
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ