X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Czy możliwe, że zaszłam w pierwszym cyklu starań?
Odpowiedz

Czy możliwe, że zaszłam w pierwszym cyklu starań?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2016, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie dziewczyny.. od kilku miesięcy z mężem chcieliśmy rozpocząć starania o dziecko, ale jakoś nie było czasu skupić się na tym z uwagi na pracę. W styczniu rozpoczął się nasz pierwszy cykl staraniowy. Znalazłam Wasze forum, ale z tego co się zapoznałam z tematami to nie tak łatwo zajść jak się z początku wydaje... Czy możliwe jednak żebym tak szybko zaszła? Współżycie było tylko 2 razy!! Celowaliśmy trochę na oślep bo nie mam doświadczenia w tych wykresach i mąż musiał wyjechać.. bardzo się niecierpliwię bo na teście pepino10 zobaczyłam bardzo słabiuteńką, ale jednak drug kreskę.. no i pojawiło się plamienie.. miewałam już różne plamienia w trakcie cyklu i boję się, że jeśli to jakaś nierównowaga hormonalna to może zaszkodzić jeśli się udało. Bardzo proszę doświadczone koleżanki o poradę, umieram z niepokoju...czy możliwe, że udało się nam tak szybko ?
    8676915f937117e503f2d24187585539.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2016, 23:40

  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 6 lutego 2016, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.

    Po pierwsze spokojnie bo stres w niczym nie pomoże.

    Po drugie - plamienia w terminie gdzie byłaby miesiączka zdarzają się sporej części kobiet i nie zawsze budzi to niepokój, ale nie zawsze jest to coś groźnego ;)

    Po trzecie - jeśli wyszła nawet słaba kreska to pędem zrób Progesteron w laboratorium bo plamienia mogą być spowodowane jego zbyt niskim poziomem, ale nie muszą. Jednak jeśli wyjdzie zbyt niski lekarz zapewne przepisze Ci Duphaston lub Luteine.

    Więc pędem do laboratorium zbadać progesteron i skontaktować się z lekarzem :)

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • niedoświadczona 32 Ekspertka
    Postów: 350 73

    Wysłany: 7 lutego 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, jak do jutra nie będzie @ to pójdę na badanie.. ale póki co mam brunatne ślady na papierze toaletowym. pomieszane w śluzie, taki budyń bleee :(. Wczoraj się naczytałam że pepino10 to fałszywy test i że pozytyw może być oszukany:( a u mnie była bardzo blada ta kreska wiec chyba szkoda sobie robić nadzieję. W dodatku na ovufriend nie dotarł do mnie link aktywacyjny i musiałam się od nowa zapisywać:( już mi się nie chciało przepisywać wykresu więc zrobiłam wersję demo ;)
    dd993825884e983eec473bb6f3621215.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 11:16

    niedoświadczona 32
  • Asiunia12 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 16 lutego 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny jestem nowa na tym forum. W Listopadzie okazało się że jestem w ciąży natomiast był to pusty pecherzyk. Z mężem kochaliśmy się bez zabezpieczenia myśląc że kolejny cykl będę miała bez owulacyjne gdyż tak wskazywały testy. Dziś zrobiłam test ciążowy pre-test i pojawiła się druga kreska trochę bledsza po jakiś 2-3 minutach. Jak myślicie czy jest szansa że jednak jestem w ciąży ? Ja bardzo bym chciała gdyż czuje taką pustkę w serduchu.

  • zniecierpliwiona po raz drugi Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 16 lutego 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też dziś zrobiłam test Amil i wyszła bladziocha :) i mam nadzieje że się udało, 2dni temu robiłam test i nie było śladu drugiej kreseczki...

  • bonusowa Debiutantka
    Postów: 12 7

    Wysłany: 16 lutego 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiunia jeśli riniłaś naturalnie i po poronieniu lekarz stwierdził całkowite oczyszczenie, lub jeśli byłaś łyżeczkowana, to jak najbardziej test może pokazać zupełnie nową ciążę ☺ gratulacje ☺ zniecierpliwiona zdarza się często, że jednego dnia test jest negatywny a kolejnego pozytyw. Gratulacje ☺

    c6e4db55f4418f0d1776eb6b732b40a2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ