X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie czy naprawdę mogło się udać?!
Odpowiedz

czy naprawdę mogło się udać?!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • aknis Koleżanka
    Postów: 81 12

    Wysłany: 16 marca 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zapodaj.net/6a36c278e8a6b.jpg.html
    Musiałam założyć ten temat bo nie zasnę jak nie poznam waszych opinii!!!
    Pierwszy test pozytywny robiony 10 dni temu, drugi jakieś 2-3 dni później, 3 wczoraj, 4 przed chwilą, na dole ciążowy o czułości 25 robiony dziś popołudniu. Mam 22 dzień cyklu, a jakieś 4 dni temu miałam rozciągliwy śluz, ogólnie cały czas mam tam mokro, a jeszcze dodam że w nocy przed 1 testem miałam bóle jajnika typowo jak mam podczas owulacji.
    Jak to wygląda z waszej perspektywy? Wkręcam sobie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2016, 22:37

    już prawie...

  • aknis Koleżanka
    Postów: 81 12

    Wysłany: 16 marca 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naprawdę nikt nic?

    już prawie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe ale testów :P Ja tam widzę na każdym, więc śmiało można uznać, ze się udało :) :*

  • aknis Koleżanka
    Postów: 81 12

    Wysłany: 16 marca 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie nie to by było za pięknie, 4 górne to owulacyjne, tylko ostatni ciążowy. Ja gdyby nie to że jest cień cienia na teście ciążowym i to że bolał mnie jajnik w nocy przed pierwszym pozytywnym owulacyjnym 10 dni temu to byłabym pewna że tak mi się przesunęła owulacja, no aleeeee jest ten cień na ciążowym więc nic już nie wiem, ale nakręciłam się bardzo :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2016, 22:37

    już prawie...

  • ewelelel Ekspertka
    Postów: 136 55

    Wysłany: 16 marca 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, jestem tu nowa - muszę się trochę nauczyć serwisu więc wybaczcie mi jeśli popełnię jakiś błąd.
    Sprowadza mnie fakt że staramy się z narzeczonym o dziecko.
    Już prawie by nam się udało gdyby nie moje poronienie we wrześniu niestety...
    Wariuje teraz jak tylko najdrobniejszy szczegół mojego organizmu mówi mi o ciąży bo bardzo bym chciała żeby nam się to marzenie spełniło.

    Mam zatem pytanie bo już nie wiem co mam o tym myśleć..
    jestem 3 dni przed spodziewaną miesiączką, natomiast od 4 dni mam 36,08 - 37 st C utrzymujące się bez przerwy. Jestem nerwowa i mam wahania nastrojów ale to już nie wiem czy przed @ czy w związku z bąbelkiem w brzuchu. Wczoraj robiłam test bo już nie wytrzymałam myślowo ale wyszedł negatywnie.
    Co o tym myślicie ? Test został zrobiony za wcześnie czy żadnego bąbelka nie ma ? Pomóżcie !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2016, 22:37

    Ewel
    Zuzia urodzona 02.01.2017 :)
    9 Tc ciąża zagrożona, bliźniaki prawdopodobnie.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AAA nie zauważyłam, przepraszam :) Na tym ciążowym coś jakby cień cienia jest ale ciężko po zdjęciu stwierdzić, tak czy inaczej jesteś w 22 dc i jest za wcześnie trochę na to, a kiedy miałaś owulację ?

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 16 marca 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Często owulacjyjne wychodza przed ciazowymi ale.to nie jest pewniak. Jednak.jak.wyszedl.ciazowy nawet słaby pozytyw to nie.pozostaje a Ci nic innego jak pptwierdzic to badaniem z krwi beta.hcg.

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4181

    Wysłany: 16 marca 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam, że dziewczyny czasem robią testy owulacyjne w celu "wyrycia ciąży", podobno w bardzo wczesnej ciąży test owulacyjny może wyjść pozytywny.

    Z tych 4 testów owulacyjnych tak od biedy ten ostatnio robiony, 4 test, można by było uznać za pozytywny, reszta ewidentnie negatywna. Owulacja może wystąpić w ciągu 24-48h od pozytywnego testu owulacyjnego.
    Więc albo zbyt późno zaczęłaś robić testy owulacyjne albo dopiero będzie u Ciebie owulacja skoro jak sama piszesz masz rozciągliwy śluz od paru dni.

    Na teście ciążowym coś tam widać, ale zdjęcie zrobione zapewne po kilku godzinach od zrobienia testu, widać, że żółty więc całkiem wyschnięty. Nie można brać pod uwagę wyniku po upływie czasu wskazanego w ulotce, gdyż później zachodzą reakcje chemiczne i często na testach pokazują się takie cienie a ciąży nie ma.


    Ale oczywście życze tłuściutkich II na ciążowym :)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2016, 22:36

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacgueline, a co sądzisz o sytuacji gdy kreska się pojawia jest widoczna gołym okiem a po ok 2 min znika? Dopiero jutro odbiore wyniki bety i nie wiem co sądzić o ostatnim teście...

  • aknis Koleżanka
    Postów: 81 12

    Wysłany: 16 marca 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10 dni temu wyszedł mi pierwszy pozytywny owulacyjny, w nocy przed tym testem miałam charakterystyczny dla mnie przy owulacji ból jajnika, po kilku dniach następny który już był zdecydowanie negatywny no i wczoraj w 9 dniu po owulacji zrobiłam następny owulacyjny, a dziś jakieś 10 dpo ciążowy i ostatni owulacyjny który jest znowu pozytywny... już sama nie wiem co myśleć...

    już prawie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to spokojnie może się zaraz okazać, że jesteś. Warto poczekać kilka dni (wiem, że to trudne) albo pójść już teraz na Betę hcg, bo skoro kreska jakaś tam jest to tym bardziej wyjdzie beta, powodzenia!

  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4181

    Wysłany: 16 marca 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DettaWalker - tak szczerze to nie wiem :) Pare testów w życiu zrobiłam, ale nigdy nie miałam takiej sytuacji aby była dość wyraźna kreska zarówno w polu kontrolnym jak i testowym no i żeby znikła ot tak sobie jak piszesz. Choć w ostatniej ciąży jak jednego dnia zrobiłam test ciążowy to po paru godzinach kreska była mocniejsza, a drugiego dnia zrobiłam innej firmy to wyszedł tak samo pozytywny, a nawet szybciej, ale po pół godziny kreska zaczęła blednąć a po paru była leeeedwo widoczna ;)
    Ale takiej sytuacji jak Twoja nie miałam aby w regulaminowym czasie pokazała się ewidentna druga kreska i znikła zaraz. A może zasugerowałaś się tym jak pasek nasiąkał i ta kreska wędrowała do pola kontrolnego? Potem zostaje takie różowe pole całe i dopiero po jakichś hmm dwóch minutach ten barwnik zanika i zostają wyraźne kreski :)

    Ale z tego co mi wiadomo to czekasz na ciążę chyba tak? Życzę II w takim razie :)

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • aknis Koleżanka
    Postów: 81 12

    Wysłany: 16 marca 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na świeżo też oczywiście mam:
    http://naforum.zapodaj.net/16b0261a11c1.jpg.html
    zdjęcia nie oddają idealnie intensywności, pierwszy proszę mi wierzyć na słowo jest sprzed 10 dni i był ewidentnie pozytywny i wtedy też czułam ból owulacyjny, a co do śluzu to 4 dni temu miałam rozciągliwy a ogólnie już od jakiegoś tygodnia mam wodnisty śluz, dziś już mniej ale cały czas, to byłoby mega dziwne mieć owulację w 22 dniu cyklu, ale w moim przypadku to wszystko możliwe...

    już prawie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O właśnie nie, ta kreska była jasna ale gruba (pre test) i pojawiła się już jak całe pole nasiąknęło a ok 2 min potem już jej nie było - po prostu zaniknęła. Owszem - czekam, jutro do odbioru wynik Bety, zobaczymy co mi tam pokaże :) :)

  • aknis Koleżanka
    Postów: 81 12

    Wysłany: 16 marca 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniecznie daj znać w tym poście, trzymam kciuki

    już prawie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aknis, rzeczywiście widać cień :) No cóż to jakiś znak, więc idź na betę na spokojnie i dowiesz się jak to wszystko wygląda :)

  • aknis Koleżanka
    Postów: 81 12

    Wysłany: 16 marca 2016, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczerze to się boję, wczoraj zamówiłam testy ciążowe z allegro, mam nadzieję że w piątek dojdą to zrobię jeszcze raz test to będzie 24 dzień cyklu, w styczniu miałam prawdopodobnie ciążę biochemiczną, a wtedy też miałam owulację potwierdzoną monitoringiem w 12 dniu cyklu, byłam w szpitalu miałam podobno leki które nie szkodzą w ciąży co się później okazało nieprawdą po sprawdzeniu nazw z karty w internecie, w każdym razie w 23 dniu cyklu na konsultacji ginekologicznej lekarz powiedział że coś tu widzi, ale w związku z chorobą i tym że jest za wcześnie na 100% stwierdzenie, żebym nie robiła sobie nadziei, no i na drugi dzień dostałam plamienie, czyli w 24 dniu, w następnych dniach już mega krwawienie z mega bólem, ale oczywiście nikt mi nie zrobił bety, chociaż ciągle o tym mówili

    już prawie...

  • Nataljanka Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 16 marca 2016, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelelel wrote:
    Witajcie, jestem tu nowa - muszę się trochę nauczyć serwisu więc wybaczcie mi jeśli popełnię jakiś błąd.
    Sprowadza mnie fakt że staramy się z narzeczonym o dziecko.
    Już prawie by nam się udało gdyby nie moje poronienie we wrześniu niestety...
    Wariuje teraz jak tylko najdrobniejszy szczegół mojego organizmu mówi mi o ciąży bo bardzo bym chciała żeby nam się to marzenie spełniło.

    Mam zatem pytanie bo już nie wiem co mam o tym myśleć..
    jestem 3 dni przed spodziewaną miesiączką, natomiast od 4 dni mam 36,08 - 37 st C utrzymujące się bez przerwy. Jestem nerwowa i mam wahania nastrojów ale to już nie wiem czy przed @ czy w związku z bąbelkiem w brzuchu. Wczoraj robiłam test bo już nie wytrzymałam myślowo ale wyszedł negatywnie.
    Co o tym myślicie ? Test został zrobiony za wcześnie czy żadnego bąbelka nie ma ? Pomóżcie !
    Kochana za wcześnie na test :) Możesz go zrobić dopiero w dniu spodziewanej miesiączki . Ale temperatura jest obiecująca i oby nie spadła

  • aknis Koleżanka
    Postów: 81 12

    Wysłany: 17 marca 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ktoś jeszcze będzie chciał wyrazić swoją opinię albo podzieli się swoją historia?

    już prawie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam owulację w okolicach 16/17 dc. Tydzień później czyli 22dc miałam straszne bóle brzucha. Praktycznie cały dzień. I od tego dnia łamie mnie w kościach do dnia dzisiejszego. 27 dc zrobiłam test. Wyszła kreska blada, ale różowa. Twoja nie wiem jaki ma kolor. Test powtórzyłam w 29dc. Zrobiła się bardziej wyraźna. Wczoraj robiłam kolejny test, już po południu. Dwie grube czerwone kreski. Także, nawet blada kreska, ale różowa, oznacza ciążę. Musisz patrzeć czy ciemnieje. Aczkolwiek kiedyś wychodziły mi na testach takie kreski szare i to nie była ciąża.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ