X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Długi, nieregularny cykl kiedy sprawdzić bete?
Odpowiedz

Długi, nieregularny cykl kiedy sprawdzić bete?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • janka00 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 23 listopada 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, może któraś z Was sie orientuje lub sama ma długie i nieregularne cykle. Dzisiaj jest 37 dc owu miałam 10 dni temu, zrobiłam test z krwi i wynik był negatywny. Czy jest szansa na ciąże w tym cyklu? czy nie był za wcześnie na testowanie? Proszę o pomoc.

  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 23 listopada 2016, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli wiesz dokładnie kiedy miałaś owulację to nie ważne w którym dc jesteś- testujesz ok 14 dni później. Gdyby np owulacja była 14dc to 28dc testujesz- 14 dni później.

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • Niez@pomin@jk@ Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam nadzieję że trafiłam w dobry temat. Otóż moje cykle sa strasznie nieregularne. Zarówno przed pierwszą ciąża jak i po niej. Cykle mam 32-52 dniowe. Ostatnią @ miałam 7.11.2016 i trwala 5dni. 14.11 zaszalelismy z mężem. Robiłam test 26.11 (moze za wczesnie) i wyszedl negatywny. Dzis mam 34dc i cisza...wg kalendarzyka powinnam dostac @ 8.12 a ja zamiast @ mam wilgotny wodnisty sluz i uczucie napuchniecia w srodku pochwy. Dodam ze do lekarza ide dopiero za kilka dni i juz wariuje...prosze doswiadczone kolezanki o pomoc...czy moglabym byc w ciazy? Przy pierwszej ciazy nie mialam objawów poza sennoscia..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ