X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Długi, nieregularny cykl kiedy sprawdzić bete?
Odpowiedz

Długi, nieregularny cykl kiedy sprawdzić bete?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • janka00 Nowa

Wysłany: 23 listopada 2016, 19:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, może któraś z Was sie orientuje lub sama ma długie i nieregularne cykle. Dzisiaj jest 37 dc owu miałam 10 dni temu, zrobiłam test z krwi i wynik był negatywny. Czy jest szansa na ciąże w tym cyklu? czy nie był za wcześnie na testowanie? Proszę o pomoc.

• arturowa Autorytet

Wysłany: 23 listopada 2016, 23:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli wiesz dokładnie kiedy miałaś owulację to nie ważne w którym dc jesteś- testujesz ok 14 dni później. Gdyby np owulacja była 14dc to 28dc testujesz- 14 dni później.

5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

Starania od czerwca 2014.
  • [email protected]@[email protected] Nowa

Wysłany: 10 grudnia 2016, 09:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam nadzieję że trafiłam w dobry temat. Otóż moje cykle sa strasznie nieregularne. Zarówno przed pierwszą ciąża jak i po niej. Cykle mam 32-52 dniowe. Ostatnią @ miałam 7.11.2016 i trwala 5dni. 14.11 zaszalelismy z mężem. Robiłam test 26.11 (moze za wczesnie) i wyszedl negatywny. Dzis mam 34dc i cisza...wg kalendarzyka powinnam dostac @ 8.12 a ja zamiast @ mam wilgotny wodnisty sluz i uczucie napuchniecia w srodku pochwy. Dodam ze do lekarza ide dopiero za kilka dni i juz wariuje...prosze doswiadczone kolezanki o pomoc...czy moglabym byc w ciazy? Przy pierwszej ciazy nie mialam objawów poza sennoscia..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ