Z okazji Dnia Matki

Wszystkim Mamom - tym przyszłym i teraźniejszym - dużo dobrych, pozytywnych chwil 😊
Specjalnie dla Ciebie: aż 50% zniżki na pierwszą wizytę i badania w jednej z najlepszych Klinik!
Odbierz zniżkę
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Druga kreska czy miejsce na nią ?
Odpowiedz

Druga kreska czy miejsce na nią ?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • XxOlax Nowa

Wysłany: 15 lipca 2018, 17:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Otóż miesiączki mam bardzo nieregularne ( opóźnienia nawet do 3tyg ),bardzo obfite i bolesne. W tym miesiącu ku mojemu zaskoczeniu w 28dc rano plamienie,29 dc plamienie i 30dc także bardzo małe plamienie. Plamienia występowały tylko rano, przez resztę dnia nic się nie ukazywało. Test zrobiony w 31 dc pokazał drugą kreskę bardzo bladą i nie różową, nie wiem po jakim czasie ponieważ przyjrzałam mu się lepiej dopiero po kilku godzinach. Dziś 38 dc rano plamienie i różowe plamki na papierze. Zastanawiam się tylko czy ta kreska może oznaczać wczesną ciążę, czy w jej śladzie ma pojawić się różowa kreska ? Dodam jeszcze że mój progesteron w 29dc wyniósł tylko 0,31ng

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 lipca 2018, 17:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test po max 30 minutach trzeba wyrzucic, bo po tym czasie wychodzą evapy

• XxOlax Nowa

Wysłany: 15 lipca 2018, 18:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro ide do ginekologa wiec wszystko bedzie jasne,zastanawiaja mnie tylko te plamienia..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ