X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Druga kreska czy miejsce na nią ?
Odpowiedz

Druga kreska czy miejsce na nią ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • XxOlax Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 15 lipca 2018, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Otóż miesiączki mam bardzo nieregularne ( opóźnienia nawet do 3tyg ),bardzo obfite i bolesne. W tym miesiącu ku mojemu zaskoczeniu w 28dc rano plamienie,29 dc plamienie i 30dc także bardzo małe plamienie. Plamienia występowały tylko rano, przez resztę dnia nic się nie ukazywało. Test zrobiony w 31 dc pokazał drugą kreskę bardzo bladą i nie różową, nie wiem po jakim czasie ponieważ przyjrzałam mu się lepiej dopiero po kilku godzinach. Dziś 38 dc rano plamienie i różowe plamki na papierze. Zastanawiam się tylko czy ta kreska może oznaczać wczesną ciążę, czy w jej śladzie ma pojawić się różowa kreska ? Dodam jeszcze że mój progesteron w 29dc wyniósł tylko 0,31ng

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2018, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test po max 30 minutach trzeba wyrzucic, bo po tym czasie wychodzą evapy

  • XxOlax Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 15 lipca 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro ide do ginekologa wiec wszystko bedzie jasne,zastanawiaja mnie tylko te plamienia..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ