X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Duphaston 8 dni po owulacji?
Odpowiedz

Duphaston 8 dni po owulacji?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MikMik Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam takie pytanie i może któraś z Was mi pomoże. Lekarz zalecił mi branie duphastonu od 8 dnia po owulacji, jednak wszędzie czytam że powinno być max. 3 dni po skoku temperatury. Dlaczego więc tak zalecił? Jutro mam dopiero wizytę więc się go wypytam ale może Wy macie jakieś doświadczenie w tym temacie.

    MikMik
  • Patkaaa Autorytet
    Postów: 338 109

    Wysłany: 11 lutego 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo piszę gdyby jeszcze ktoś miał jakieś wątpliwości mi kazał brać od 16 do 25 dc.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ