X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Dziwne bole I szyjka
Odpowiedz

Dziwne bole I szyjka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jasmina93 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 5 maja 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem 4-5dpo(wykres pokazuje,ze owu byla 1.05 ale test pozytywny byl 30.04)
    Kochalismy sie z partnerem z 26na 27.04 I z 29 na 30.04...
    Okres powinnam dostac 14-15.05...
    Szyjke mam srednio wysoko ale twarda jak kamien,zamknieta I jakby odwrocona do gory/srodka?Ciezko to opisac..Od 3dni mam przechodzace na zmiane albo bole miesiaczkowe albo take dosc ostre jajnikow,piersi take samo-co Jakis czas albo swedza albo tak jakby...po bokach "nabieraly", bol glowy,zmeczenie Jakies..Do okresu daleko a ja boje sie,ze cos jest nie tak..No na jakies objawy po zaplodnieniu to tym bardziej raczej za wczesnie.

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 5 maja 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcale nie za wcześnie ;)
    U mnie w pierwszej ciąży właśnie w 5 dpo pojawiło się pulsowanie jajników.
    Czekaj spokojnie jeszcze z tydzień i możesz robić test :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Jasmina93 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 5 maja 2017, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dosc silne bole I mega dziwne..Najbardziej the jajniki bola..
    Mam zamiar testowac pod koniec przyszlego tygodnia ale bardzo sie bone wyniku..

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 5 maja 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasmina93 wrote:
    To dosc silne bole I mega dziwne..Najbardziej the jajniki bola..
    Mam zamiar testowac pod koniec przyszlego tygodnia ale bardzo sie bone wyniku..

    Nie ma co się bać :)
    Myśl pozytywnie i wszystko będzie dobrze.
    Czasami jeszcze w trakcie zagnieżdżania szyjka potrafi ciągnąć.

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2017, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam tak sami jak Ty - owu 01.05 a testuję 14.05. Szyjka ciągnęła mnie 5dpi bardzo wyraźnie i codziennie klucie jajników. Zobaczymy i trzymam kciuki ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2017, 13:30

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2017, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja mialam kłucie jajników kilka dni temu, teraz jest 7dpo i cisza..... szyjka to nie wiem jaka jest bo po ciązy mam wrazenie ze jest caly czas otwarta

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, mnie kłuje nie ciagle, ale odczuwam takie dziwne pobolewanie. Ni, chyba , że to jeslitahaha ;P natomiast ból szyjki 5dpo miałam z pewnością. Ja szyjki soę staram nie ruszać, bo mam małą nadżerkę, więc raczej ciężko mi cokolwiek powiedzieć na jej temat

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czemu nie lieczysz nadzerki?

  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 10 maja 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *Sylwia, ja też mam stwierdzoną malutką nadżerkę i doktorek powiedział, że "wyleczymy jak urodzimy ", więc pewnie to nie jest aż tak duża przeszkoda. każdy gin mnie zapewniał, żebym się nią nie przejmowała, ale zapobiegawczo też szyjki nie badam.

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ