X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Dziwny cykl
Odpowiedz

Dziwny cykl

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Adella Nowa

Wysłany: 20 października 2021, 12:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie , proszę o poradę bo do czasu wizyty u lekarza oszaleję. A nie ukrywam że się bardzo martwię. Moje cykle wynoszą 30-33 dni.

Ostatni normalny okres miałam 12.09. później po tym był dwa razy stosunek pełny , bez żadnego zabezpieczenia. Kolejny okres powinien się pojawić 10.10 , zamiast tego okres nie przychodził , i któregoś dnia zobaczyłam na papierze ciemny śluz coś takiego jak kawa z mlekiem , myślałam że okres się rozkręci , a tu na drugi dzień nie było śladu , śluz zrobił się mleczy i do dziś cisza , zrobiłam test w dniu miesiączki i negatywny. Boli mnie podbrzusze , oraz piersi ( najbardziej przy dotyku w okolicy sutków , stały się dość wrażliwe , nawet podczas kąpieli mnie bolą) nic wcześniej takiego nie miałam , czy coś się dzieje niedobrego ? Proszę o radę. 

• BuBu90 Autorytet

Wysłany: 20 października 2021, 12:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adella wrote:
    Witam serdecznie , proszę o poradę bo do czasu wizyty u lekarza oszaleję. A nie ukrywam że się bardzo martwię. Moje cykle wynoszą 30-33 dni.

Ostatni normalny okres miałam 12.09. później po tym był dwa razy stosunek pełny , bez żadnego zabezpieczenia. Kolejny okres powinien się pojawić 10.10 , zamiast tego okres nie przychodził , i któregoś dnia zobaczyłam na papierze ciemny śluz coś takiego jak kawa z mlekiem , myślałam że okres się rozkręci , a tu na drugi dzień nie było śladu , śluz zrobił się mleczy i do dziś cisza , zrobiłam test w dniu miesiączki i negatywny. Boli mnie podbrzusze , oraz piersi ( najbardziej przy dotyku w okolicy sutków , stały się dość wrażliwe , nawet podczas kąpieli mnie bolą) nic wcześniej takiego nie miałam , czy coś się dzieje niedobrego ? Proszę o radę. 

Zrób betę, ten śluz kawa z mlekiem to mogło być zagnieżdżenie. Zrób dzisiaj test może być już pozytywny. A jeśli test nadal będzie negatywny to beta da Ci czarno na białym czy jesteś w ciąży. Jak nie to tylko lekarz

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2021, 12:53

16cs o pierwsze dziecko
    Ja 31l. 👩‍🦰
    Badania
    Fsh ✅LH ✅Testosteron ✅Prolaktyna ✅
    Progesteron ✅ Estradiol ✅TSH ✅Ft 3 ✅Ft4 ✅krzywa insulinowa i glukozowa ✅amh ✅ trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

01.22 cb?

Stymulacja: clo+estrofem+ovitrelle (1 cs ✖️)
    Joga🧘‍♀️, medytacja🧖‍♀️, modlitwa 🙏

On 31l.👨‍🦱
    Badania nasienia:
    Ilość 😓✖️
    Morfologia ✖️ 1%- >2 %
    Ruchliwość ✅ 73%
    Żywotność ✅ 93%

Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    Rezonans głowy ✅
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

"(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • Adella Nowa

Wysłany: 20 października 2021, 12:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    BuBu90 wrote:
    Zrób betę, ten śluz kawa z mlekiem to mogło być zagnieżdżenie. Zrób dzisiaj test może być już pozytywny. A jeśli test nadal będzie negatywny to beta da Ci czarno na białym czy jesteś w ciąży. Jak nie to tylko lekarz
    Tak późno mogło wystąpić zagnieżdżenie ??

• Hania123 Autorytet

Wysłany: 20 października 2021, 13:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogło być późno. Bo owulacja mogła się przesunąć :)

2020r.🔒2021r.🔒2022r🔒
    Cp - 19.05.21💔
    Cp - 03.01.22💔
    Cp-30.03.22 💔 Wycięty jajowód.
    IVF🌤
    05.07.22- Transfer nieudany💔
    04.08.22-Transfer nieudany 💔
    11.10.22-Transfer nieudany💔💔
    05.11.22-Transfer nieudany💔
    Nie wiem co dalej…⛅️
  • Izi Autorytet

Wysłany: 20 października 2021, 13:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adella wrote:

Owulacja mogła być później z różnych powodów, a więc i zagnieżdżenie później. Co do samego zagnieżdżenia też bywa, że jest późno dosyć.
    Jaka czułość testu? Czasami w dniu miesiączki nie ma kreski. Jak radzi BuBu - powtórz test, zrób betę - będzie jasna sytuacja. Jeżeli będą ujemne to leć do lekarza.

Adella lubi tę wiadomość

♥ starania od 2021

♥ ja 26 lat, cykle zwykle 34-40 dni, lub dłuższe, na razie polecenie wyluzowania, z koleżanką prolaktyną różnie się dogadujemy, raczej nie jest przyjaźnie nastawiona
    ♥ mąż 29 lat, leczenie i suplementacja pod okiem androloga, teratozoospermia

♥11.08 beta 137,70
    ♥13.08 beta 446,20

oar8tqyw214jl49t.png
  • BuBu90 Autorytet

Wysłany: 20 października 2021, 13:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adella wrote:

Wszystko jest możliwe. Siknij na test jak negatyw to beta jak negatyw to lekarz

Adella lubi tę wiadomość

16cs o pierwsze dziecko
    Ja 31l. 👩‍🦰
    Badania
    Fsh ✅LH ✅Testosteron ✅Prolaktyna ✅
    Progesteron ✅ Estradiol ✅TSH ✅Ft 3 ✅Ft4 ✅krzywa insulinowa i glukozowa ✅amh ✅ trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

01.22 cb?

Stymulacja: clo+estrofem+ovitrelle (1 cs ✖️)
    Joga🧘‍♀️, medytacja🧖‍♀️, modlitwa 🙏

On 31l.👨‍🦱
    Badania nasienia:
    Ilość 😓✖️
    Morfologia ✖️ 1%- >2 %
    Ruchliwość ✅ 73%
    Żywotność ✅ 93%

Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    Rezonans głowy ✅
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

"(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • Adella Nowa

Wysłany: 20 października 2021, 13:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jutro zrobię test , bo dziś już nie dam rady kupić 😔 i zobaczymy co z tego wyjdzie, a jak nic to pójdę na krew akurat w piątek pobierają.

• Adella Nowa

Wysłany: 22 października 2021, 13:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc test zrobiony wynik negatywny , dziś jak na złość nie pobierają krwi , no myslalam że mnie szlak jasny trafi. Dziś już 41dc , i chyba już sobie odpuszczam to że może to być ciąża.
    Chociaż dziwi mnie ten ból piersi , bez stanika nie ma mowy żeby chodzić , nawet nie mogę spać w mojej ulubionej pozycji ( na brzuszku 😁 )
    Jeszcze jakby tego było mało to wizytę mi przełożyli , no można ooooooszalec 🤦🤦🤦🤦

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ