Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum W oczekiwaniu na testowanie Dziwny wynik testu
Odpowiedz

Dziwny wynik testu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natu0803 Debiutantka

Wysłany: 18 sierpnia 2014, 16:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Czy mogłybyście mi powiedzieć jak wy rozumiecie ten wynik testu? Bo na teście pojawiły się dziwne kreski tak jakby zarys tej drugiej kreski. Co o tym sądzicie?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2014, 16:27

• Natu0803 Debiutantka

Wysłany: 18 sierpnia 2014, 16:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    przperaszam jestem tu nowa i nie za bardzo wiem jak wkleić zdjęcie. Czy mógły mnie ktos oświecić? :)

• gosia86 Autorytet

Wysłany: 18 sierpnia 2014, 17:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zadpidaj.net albo przez fotosik

8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Natu0803 Debiutantka

Wysłany: 18 sierpnia 2014, 18:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/51027822b7e54990.html

Dziękuję :) bardzo proszę o pomoc. Co to może być?

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 sierpnia 2014, 18:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jest ślad po kresce , niektóre testy tak mają

• Rozgadana Przyjaciółka

Wysłany: 19 sierpnia 2014, 10:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natu zrób jeszcze jeden test i daj znać. Ciężko coś zobaczyć na tym teście nie mając go w ręce. Ja tam widzę jakąś kreskę ale pod kątem jakby..

679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • madlenkaa Debiutantka

Wysłany: 19 sierpnia 2014, 17:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też test wyszedł bardzo podobnie, kreska widoczna pod kątem. Myślę nad odczekaniem 2-3 dni i zrobieniem ponownie. :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 sierpnia 2014, 09:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też tak wyszło jak nalałam za dużo kropelek na test. Dwie wystarczą :). Ale warto powtórzyć test.

• Rozgadana Przyjaciółka

Wysłany: 20 sierpnia 2014, 18:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Którejś się coś wyjasniło?

679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • madlenkaa Debiutantka

Wysłany: 20 sierpnia 2014, 19:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    testuje jutro dopiero .

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego