X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie dziwny wynik testu ciążowego
Odpowiedz

dziwny wynik testu ciążowego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za 3 dni powinnam dostać @ Zrobiłam test no i 2 kreska była dziwna ...2 pasek był bladszy prawie że błyszczał bladością ...był bladszy niż tło ...co w na to ? Miała tak któraś ??? ( test wykonany wieczorem ...wiem robi się rano )

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doradzicie ???

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • Malagosia Autorytet
    Postów: 715 1145

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kreska testowa w takim terminiw zawsze wychodzi blada. Poprosru powtorz test albo isz na bete. Trzymam kciuki

    dancerina lubi tę wiadomość

  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tzn ?? Ze jest szansa ...?

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szansa jest, bo test mógł być zrobiony za wcześnie, ale kreska bledsza niż tło, to ślad po kresce, takie miejsce, gdzie by była gdyby się wybarwiła , na niektórych testach tak wychodzi. Ciążowa kreska jest różowa, może być blada, ale zabarwiona. Powodzenia!

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób w poniedziałek jeszcze jeden teścik i powinno wszystko się wyjaśnić :)
    Ja pierwszy test zrobiłam za wcześnie to mi tylko jedna kreska wyszła,powtórzyłam za 3 dni i były dwie dobrze widoczne kreseczki :)
    Powodzenia ;) I daj znac :)

    dancerina wrote:
    Za 3 dni powinnam dostać @ Zrobiłam test no i 2 kreska była dziwna ...2 pasek był bladszy prawie że błyszczał bladością ...był bladszy niż tło ...co w na to ? Miała tak któraś ??? ( test wykonany wieczorem ...wiem robi się rano )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2014, 20:05

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chce Ci robic nadziei ale zazwyczaj kreska jest blada druga jak wlasnie robi sie dwa czy trzy dni wczesniej;) zrob jutro rano i bedzie ciemniejsza;) i juz Gratuluje;) kreska to kreska byle byla;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz w bladziochy nie wierze, przed terminem @ mialam takie 3 i @ przyszla w terminie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2014, 09:39

    kassiassw lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ