X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie felerny test ciążowy
Odpowiedz

felerny test ciążowy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zdażyło wam się mieć popsuty test? Robiłam test marki QUIXX i kreska C była pośrodku, pomiędzy C a T. Nie wiem co sądzić, one są źle składane czy po prostu mam pecha?

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak kiedyś miałam, kreska kontrolna była na środku a testowa schowała się tak że nie był jej prawie widać i było to właśnie w teście qiuxx.

    surreal95 lubi tę wiadomość

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozgadana wrote:
    Ja tak kiedyś miałam, kreska kontrolna była na środku a testowa schowała się tak że nie był jej prawie widać i było to właśnie w teście qiuxx.

    miałaś wtedy pozytywny? jak interpretować ten test?

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli jest mocno przesunięta i może być nie widać tej drugiej kreski to jako nieważny, a jeżeli jest tylko trochę przesunięty i ta druga kreska by się zmieściła to jako negatywny jeśli jej nie ma, dla własnego spokoju powtórz. Co Ty tak testujesz cichaczem i się nie chwalisz?

    surreal95 lubi tę wiadomość

  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo wydaje mi się, że to trochę za wcześnie może być na testowanie, zrobiłam po południu sobie ot tak, ta kreska była po środku, druga nie zmieściłaby się, była pod obudową, cień cienia. Wiec myśle, ze felerny był.
    Ale wiesz głowa pracuje, że się nie udało...

    P.S. miałam Ci pisac priva właśnie, ale zauważyłam że już Cie tu przywiało :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2014, 18:19

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko. To zdecydowanie jako nieważny. To albo jutro beta, albo spróbuj z testem z porannego moczu, jeśli owulka była wcześniej to może wyjdzie.

  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    surreal95 wrote:
    miałaś wtedy pozytywny? jak interpretować ten test?

    tak test był pozytywny. kreskę kontrolną widać było tak tylko troszkę, reszta była schowana pod opakowaniem. Niestety miesiąc później poroniłam :( i wyrzuciłam później wszystkie (6!) testy, tak to wrzuciłabym Ci zdjęcie.

    A test Quixx kupiłam w takim opakowaniu co w środku były 2 sztuki i obydwa testy były z taką samą wadą, ale wyszły pozytywnie.
    Poza tym ten test nigdy mnie nie oszukał wcześniej. jak była ciąża to od razu wskazał bladziutką kreskę, także skoro coś tam widziałaś to może się udało :) trzymam mocno kciuki :*

    surreal95 lubi tę wiadomość

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozgadana wrote:
    tak test był pozytywny. kreskę kontrolną widać było tak tylko troszkę, reszta była schowana pod opakowaniem. Niestety miesiąc później poroniłam :( i wyrzuciłam później wszystkie (6!) testy, tak to wrzuciłabym Ci zdjęcie.

    A test Quixx kupiłam w takim opakowaniu co w środku były 2 sztuki i obydwa testy były z taką samą wadą, ale wyszły pozytywnie.
    Poza tym ten test nigdy mnie nie oszukał wcześniej. jak była ciąża to od razu wskazał bladziutką kreskę, także skoro coś tam widziałaś to może się udało :) trzymam mocno kciuki :*
    no ja właśnie nakupowałam tych opakowań duo ;) zobaczymy jak to będzie
    dziękuję za pomoc

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • Rozgadana Przyjaciółka
    Postów: 247 43

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Surreal powtórzyłaś test?

    surreal95 lubi tę wiadomość

    679e1df94cc564708ac7076b55943913.png
  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro robię, miałam dzisiaj ale jakoś spanikowałam. tak, normalnie się boję ;(
    ale dzięki ze pamietasz ;)

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kupiłam dwa testy strumieniowe lady max, test zrobiony wieczorem praktycznie od razu pokazał dwie grube krechy, drugi wykonałam rano i nie było żadnej kreski, po powrocie z pracy spojrzałam na ten test i niby były dwie ale cienkie i rozmazane także czasem niestety zdarzają się felerne testy, jeżeli kreska kontrolna jest nie taka jak trzeba po 5 min, trzeba wyrzucić i wykonać następny, a najpewniejsza oczywiście beta, choć ja poszłam na bete dopiero po pozytywnym teście z moczu, żeby sprawdzić czy prawidłowo przyrasta, powodzenia w testowaniach zycze;)

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ