Odpowiedz

HCG 12.3

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Jo-an Nowa
  Postów: 1 0

  Wysłany: 8 czerwca 2017, 08:45

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej! 25 dzień cyklu, 11 dpo - wynik beta hcg 12.3. Dziś 27 dzień i boli mnie brzuch jak na okres (cykle zazwyczaj 28-dniowe). Co myślicie?

  Joanna
 • Hałasianka Autorytet
  Postów: 2868 1773

  Wysłany: 8 czerwca 2017, 14:19

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  sprawdz bete za 2 dni, zobacz jaki jest przyrost. Ja ialam teraz 1.24, potem 6.64 i dostałam okres 3 dni spoźniony. Była to ciąża biochemiczna i mikroporonienie samoistne. Musisz sprawdzać ile przyrośnie. Teraz lekarz i powiedział ze juz w dniu okresu praktycznie beta powinna byc ok 200 i rosnąć

  LAURA 3i49qps6eloijitj.png
 • dydone Przyjaciółka
  Postów: 159 32

  Wysłany: 8 czerwca 2017, 19:12

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  zrób jeszcze raz betę, jeżeli rośnie to ciąża rozwija się prawidłowo, jeżeli spada to będzie niestety biochemiczna. Bóle brzucha podobne do tych na @ mogą również świadczyć o ciąży- macica zaczyna pracować i tak to odczuwamy. Powodzenia!

  02.01.2019 r. Maria , Szymon [*] 39 tc , Aniołek [*] 8 tc, Aniołek [*] 5 tc, Aniolek [*] 7tc
  km5sgu1ri0500snx.png
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 9 czerwca 2017, 10:57

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Wynik ewidentnie pozytywny. Jesteś w ciąży. Ważny jest przyrost po 48h, a nie wartość w danym dniu po owulacji.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ