X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

HCG 12.3

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jo-an Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 8 czerwca 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! 25 dzień cyklu, 11 dpo - wynik beta hcg 12.3. Dziś 27 dzień i boli mnie brzuch jak na okres (cykle zazwyczaj 28-dniowe). Co myślicie?

    Joanna
  • Hałasianka Autorytet
    Postów: 2868 1773

    Wysłany: 8 czerwca 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sprawdz bete za 2 dni, zobacz jaki jest przyrost. Ja ialam teraz 1.24, potem 6.64 i dostałam okres 3 dni spoźniony. Była to ciąża biochemiczna i mikroporonienie samoistne. Musisz sprawdzać ile przyrośnie. Teraz lekarz i powiedział ze juz w dniu okresu praktycznie beta powinna byc ok 200 i rosnąć

    LAURA 3i49qps6eloijitj.png
  • dydone Przyjaciółka
    Postów: 163 33

    Wysłany: 8 czerwca 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrób jeszcze raz betę, jeżeli rośnie to ciąża rozwija się prawidłowo, jeżeli spada to będzie niestety biochemiczna. Bóle brzucha podobne do tych na @ mogą również świadczyć o ciąży- macica zaczyna pracować i tak to odczuwamy. Powodzenia!

    02.01.2019 r. Maria , Szymon [*] 39 tc , Aniołek [*] 8 tc, Aniołek [*] 5 tc, Aniolek [*] 7tc
    km5sgu1ri0500snx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik ewidentnie pozytywny. Jesteś w ciąży. Ważny jest przyrost po 48h, a nie wartość w danym dniu po owulacji.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ