Dowiedz się czym jest OvuFriend i w jaki sposób pomoże Ci zajść w ciążę
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Gosiaczek
Autorytet
359

Wysłany: 26 listopada, 18:50
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziewczyny nie spodziewałam się, ze będę tu jeszcze pisać; mam dwoje dzieci, przeszłam 2 poronienia i jedną ciąże biochemiczną. Nie starliśmy się ale...nigdy nic nie wiadomo ;) mąż używa gumek ale dopiero na finał i tak...od roku czasu miałam cykle bardzo reguralne ok 30 dni, dziś mam 42 dc...okresu nie ma...od sob obserwuje zabarwiony na brązowo śluz,...nic więcej...testowałam w ubiegłą środę i ostatnią sobotę. Testy wyszły negatywne; ale ich nei wyrzuciłam i teraz są tam widoczne kreski?!!! wiem, ze taki test jest nieważny ale zważywszy , ze nadal nie am okresu zastanawiam się czy aby się atm coś nie zadziało...Jutro mam wizyte u gina, zapewne jak nei dostane miesiaczki a lekarz zasugeruje , że to moze ciąza to pójde na bete ale dziwne mis ie to wszytskow wydaje. Dodam, że zawsze jak robiłam test to była ciąża więc nie miałąm do czynienia z testami negatywnymi....nie wiem czy zawsze powsytają po czasie te kreski?! Robiłam pre test a ostatnio bobo test.

li-73204.png
li-68903.png
e3f6efcbb9.png
Aniołki: 15/16.2013, <3 14.09.2016

palyna
Autorytet
159

Wysłany: 26 listopada, 20:24
Cytuj | (0) | Zgłoś
Wiesz co tyle po czasie to raczej niemożliwe ...
Ja rozumiem 5 minut po czasie , ale tyle dni ...
Sama nie wiem bo mam podobny problem :)
U mnie druga kreska widoczna po czasie ale max 10 minut ../

palyna

Gosiaczek
Autorytet
359

Wysłany: 26 listopada, 22:42
Cytuj | (0) | Zgłoś
II kreski byly widoczne po paru godzinach jak test całkiem wysechł...Wpadłam na pomysł, że kupie ejszcze jeden i dam mojemu mężowi...niech za-testuje :P Jak i jemu wyjdą 2 kreski po czasie to sprawa jasna ;)

li-73204.png
li-68903.png
e3f6efcbb9.png
Aniołki: 15/16.2013, <3 14.09.2016

JaSzczurek
Przyjaciółka
56

Wysłany: 26 listopada, 22:53
Cytuj | (0) | Zgłoś
Gosiaczek napisała:
II kreski byly widoczne po paru godzinach jak test całkiem wysechł...Wpadłam na pomysł, że kupie ejszcze jeden i dam mojemu mężowi...niech za-testuje :P Jak i jemu wyjdą 2 kreski po czasie to sprawa jasna ;)
Teoretycznie istniałaby szansa, ale jesteś już tyle dni po miesiączce, że test powinien pokazać tłustą, wyraźną krechę od razu. Możesz zrobić jeszcze jeden, ale raczej proponuje ginekologa, bo widocznie masz jakieś zawirowania hormonalne.

Gdyby minęło mniej dni i byłabyś przed miesiączką to istniałaby taka szansa, że pojawi się po jakimś czasie i to ciąża, na ogół się nie pojawiają.

Wiadomość wyedytowana przez autora 26 listopada, 22:55

hashimoto; 8/11 beta 11 775; 09/11 6td1, 5mm, serce
dev184ps___.png

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)