X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Ile dni po teście do lekarza??
Odpowiedz

Ile dni po teście do lekarza??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nadzieja545 Koleżanka
    Postów: 38 7

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane pomóżcie:) Jestem 12 dpo i wyszedł mi pozytywny test i moje pytanie to kiedy moge się udać do lekarza? Za ile dni po pozytywnym teście?

    Nadzieja545
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 28 czerwca 2014, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 tyg od planowanej @.
    Gratuluję :)

    Nadzieja545 lubi tę wiadomość

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • mYha Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 28 czerwca 2014, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyłączam się do pytania...

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 28 czerwca 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poszłam w 7 dniu po terminie @ dostałam tylko skierowanie na bhcg i na usg za dwa tygodnie
    ale następnym razem pójdę od razu po pozytywnym teście na nic nie będę czekać

    Nadzieja545 lubi tę wiadomość

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Nadzieja545 Koleżanka
    Postów: 38 7

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje kochane za informacje:) Ostatnią miesiączke miałam 1 czerwca a owulacje 15 natomiast 4 lipca mam już od dawna umówioną wizyte do ginki więc myśle że pójde najwyżej dowiem się dokładnie kiedy mam przyjść:)

    Nadzieja545
  • vioris Autorytet
    Postów: 647 447

    Wysłany: 2 lipca 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zupełnie bez sensu iść od razu po teście, bo i tak na usg nic nie zobaczymy. najlepiej iść koło 7-8 tygodnia kiedy juz będzie serduszko.

    M4DZI4 lubi tę wiadomość

    f2w33e3k1gzh6o5u.png
    21 lipca 2014 - Igorek 8tc [*]
    IVF GC Transfer zarodka 8A :) jest <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:54

    amelia04072006, gosia86, Iza75, Daisy, Chica Mala lubią tę wiadomość

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 2 lipca 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poszlam w 5 tygodniu a i tak skonczylo się jak się skonczylo, więc teraz mogę wyjść na panikarę ale pójdę od razu po teście, ba nawet się zastanawiam czy nie wyłudzić od ginki na kolejnej wizycie skierowania na betę żeby na wizytę pójść już z wynikiem ważne jest przez 3 miesiące, a wierzę że do tego czasu już będę w ciąży
    zresztą poprzedni gin mówił że jak test wyjdzie pozytywny to mam brać dupka i luteinę i przychodzić od razu na wizytę bo na kolejną ciążę muszę chuchać i dmuchać

    Iza75 lubi tę wiadomość

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 13 lipca 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona ma racje. ja w zeszłym miesiącu czekałam na 8 tydzień- bo tak się podobno chodzi a w 6 tygodniu doszło do poronienia samoistnego. mam problemy hormonalne, wiec nie wolno patrzyć na to co "się powinno", tylko na to, co jest bezpieczne. czekając zbyt długo, można nie doczekać, tego serduszka. ja w pierwszej ciąży poszłam do ginekologa w 4 czy 5 tygodniu - nie pamiętam i widziałam pusta fasolkę a cieszyłam się tak jakbym widziała dziecko po urodzeniu. lepiej zapobiegać i dzięki, temu czuć się bezpiecznie

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 15 lipca 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszlam 3 dni po spodziewanym terminie okresu i gin pogonil mnie, ze za wczesnie. Nie pamietal jednak, ze ja w czasie staran wspieralam sie duphastonem a recepty z powietrza nie wezme... zrobil mi usg ale nic sie nie dalo stwierdzic. Tak wiec wyszlam z recepta, skierowaniem na badania i zaproszeniem na wizyte pod koniec 6 tygodnia. Teraz czekam cala w nerwach na 25 lipca.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2014, 12:53

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • dorota1987 Autorytet
    Postów: 979 1072

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarka powiedziała, że jak będę miała pozytywny wynik testu to mam do niej przyjść tydzień po spodziewanym terminie @. Pewnie dla niektórych lekarzy to za wcześnie, ale jak ktoś stara sie długo o dziecko to lepiej być ostrożnym, dostać ewentualne leki na podtrzymanie ciąży itd.

    dqprj44jymj31xvy.png
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leki na podtrzymanie dostaję te, które poroniły wcześniej, bo nie wiadomo jaka była przyczyna. ja sama osobiście miałam luteinę na podtrzymanie mimo iż wcześniej nie poroniłam i przez nią w momemcie kiedy zarodek przestał sie rozwijać nie został usunięty, bo jakiś durny lekarz kazał mi brać 400mg dziennie. Dlatego teraz kategorycznie nie zamierzam jej brać, bo boję się w razie nie powodzenia znów będę żyć przez kilkanaście tygodni w świadomości że moje dziecko żyje...

    Jeśli starasz się długo o dziecko, to najlepiej brać kw foliowy i magnez żeby sie nie stresować, bo stres dużo szkód wyrządza. Moja gin zabroniła mi od razu przychodzić na usg, dopiero 7-8 tydzień czyli tak jak dziewczyny piszą.

    Chica Mala lubi tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja do lekarza poszłam w 7 tygodniu (było już serduszko), w 11tyg miałam założoną kartę ciąży, ale tuż to pozytywnym teście wykonałam dwa razy pomiar bety, aby sprawdzić jej przyrost i od razu skontaktowałam się ze swoim endokrynologiem ponieważ leczę niedoczynność tarczycy- endokrynolog od razu zwiększył mi dawkę, uważam, że jeżeli starania przebiegły bez problemowo, na nic się nie leczymy spokojnie możemy poczekać do 7-8tyg od OM, ale jeżeli np ktoś leczył się hormonalnie czy poprzednie ciąże przebiegały z komplikacjami, lub pojawiają się plamienia lepiej iść od razu po pozytywnym teście

    gosia86 lubi tę wiadomość

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgodzę się :)ja mam zapas luetiny więc idę dopiero za dwa tygodnie :) po kolejną receptę :)

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ