Forum W oczekiwaniu na testowanie implantacja a seks
Odpowiedz

implantacja a seks

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ofka Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2014, 20:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak to jest z tym seksem po owulacji w dniach przewidywanej implantacji? Czy skurcze macicy podczas orgazmu moga utrudnic zagniezdzenie zarodka? Gdzies wyczytalam ze lekarz zabronil, a moja siostra ktora jest lekarzem zaprzeczyla... to nie wiem uwazac czy nie?

tb73i09k881y3sjt.png
  • małaMyszka Autorytet

Wysłany: 28 listopada 2014, 23:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    też się obawiam, że może coś w tym jest... wstrzymywałam się od <3 w poprzednich cyklach to wydawało mi się, że groszek się nie będzie miał jak trzymać, ale nie wiem ... teraz się nie wstrzymujemy :D co będzie to będzie...

Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • Ofka Autorytet

Wysłany: 29 listopada 2014, 07:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez wlasnie nie...

tb73i09k881y3sjt.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego