X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie jak myślicie udało sie ???
Odpowiedz

jak myślicie udało sie ???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • poziomkadomka Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 5 września 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, od 18 do 22 sierpnia miałam miesiączkę ( krócej niż zwykle- 7 dni) kilka dni pozniej czyli jakos w okolicy 27 sierpnia zaczeły poleć mnie sutki, a od 3 dni zauważyłam na sutkach niebieskie, cieniutkie żyłki i kłucia w dole brzucha- kłucia od samego skończenia okresu aż do teraz. Od przed wczoraj zaczęłam zażywać duphaston czytałam ze takie bóle sutków może powodowac za wysoka prolaktyna ale ja jakies 4 mies temu zazywałam bromergon na zbcie prolktyny, myślicie ze sie udało że znowu podniosła sie prolaktyna, ostatnio współżyła 22 sierpnia i 25 sierpnia, wzesniej nie bo maz za granica był.

    poziomka11
  • poziomkadomka Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 5 września 2016, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    poziomka11
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 6 września 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co piszesz to wspozyliscie w ostatni dzień @ i 3 dni pozniej. O ile twoje cykle nie sa jakieś wyjątkowo krótkie to watpię zeby była szansa za zapłodnienie.

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 7 września 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny,
    a miałyście tak, że sutki pobolewały, piekły pare dni - ale parę razy w ciągu dnia, do tego brodawki ciemniejsze jakby z dziurką otwarte i widać żyły i wypustki na piersiach... czy to może być początek ciąży, czy ja schizę już mam...:( piersi są większe, ale dzisiaj już nie bolą... a sutki duże...

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 7 września 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak na mnie działała moja wyobraźnia w pierwszych 3 cyklach stań potem mi już przeszło ;p

    KammaMarra spokojnie poczekaj i zrób test. Czasem ciąża jest bezobjawowa na początku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2016, 21:38

    Buko, lola1, Papierówka lubią tę wiadomość

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • rybuuu Koleżanka
    Postów: 31 18

    Wysłany: 8 września 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Z tego co piszesz to wspozyliscie w ostatni dzień @ i 3 dni pozniej. O ile twoje cykle nie sa jakieś wyjątkowo krótkie to watpię zeby była szansa za zapłodnienie.


    Dokładnie.
    Być może objawy jakie odczuwasz to objawy na owulację?

    8p3o43r8j3d1m1km.png
    5 cykli starań, niedoczynność tarczycy - Mój pamiętnik
  • aaandzia Ekspertka
    Postów: 175 111

    Wysłany: 8 września 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KammaMarra wrote:
    dziewczyny,
    a miałyście tak, że sutki pobolewały, piekły pare dni - ale parę razy w ciągu dnia, do tego brodawki ciemniejsze jakby z dziurką otwarte i widać żyły i wypustki na piersiach... czy to może być początek ciąży, czy ja schizę już mam...:( piersi są większe, ale dzisiaj już nie bolą... a sutki duże...



    ja tak mialam w poprzednim cyklu...we wszystkich objawach doszukiwałam się ciąży...i juz przestałam sobie wkręcać bo to nie ma sensu, trzeba wyluzowac i czekać na czas testowania;D

    p19u9jcgn14q5xd7.png

    dVYCp1.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 8 września 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny sama wiele razy doszukiwałam sie objawów ciąży i umówmy sie nawet jak sie udało to początkowe objawy ciąży mogą równie dobrze byc objawami zbliżającej sie @ wiec RACJONALNIE rzecz ujmując szkoda czasu na sutki, śluzy i inne... Gospodarka hormonalna w ciele kobiety jest dzika i to ze w jednym miesiącu boli nas biust a w innym nie niestety wcale nie musi oznaczać od razu ciąży. Wiem ze jestem hipokrytką bo sama nie raz doszukiwałam sie objawów, ale myśle ze nikt nie moze Wam odpowiedziec na wasze pytania niż wy same. Wy najlepiej znacie swoje ciała i tylko wy możecie zauważyć różnice miedzy bólem a bólem... :) pozdrawiam i życzę 2 kresek na teście :*

    rybuuu lubi tę wiadomość

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 10 września 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka, prosze zerknijcie na moj wykres. Spójrzcie kiedy mogla byc u mnie owu? 17?18? Myslicie ze mam szanse przy serduszku 14 dnia?

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 10 września 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nitta32 wrote:
    hejka, prosze zerknijcie na moj wykres. Spójrzcie kiedy mogla byc u mnie owu? 17?18? Myslicie ze mam szanse przy serduszku 14 dnia?
    Dla mnie owu była 18 :)

    nitta32 lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • KammaMarra Autorytet
    Postów: 1644 565

    Wysłany: 11 września 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziewcyzny jakaś zrezygnowała jestem. Jestem w 26dc cisza objawow zero test nic. Wiec zakładam że sie nie udało. .. Chyba kupie komputerek do cykli. Co sadzicie. Nie ludze sie ze sie teraz uda bo raczej watpie....

    05.12.2017 Kubuś

    Aktualnie 6/7 tyg?

    Chwilo trwaj....
  • daria2429 Nowa
    Postów: 6 0

    Wysłany: 12 września 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam wszytskie staraczki , musze się kogos porodzić i chciaabym wam opisac moją historie :) współżyłam z mężem w dni ovu 5 dni po skończonej ovu czułam ból brzucha tak jak bym miała dostac @ a nigdy nie czułam takie bólu po ovu wiec cos mi zaświtało że to może to, potem przez dwa dni miałam kłucie w lewym jajniku takie samo kłucie odczuwałam w pierwszej ciąży (mam synka 16msc) kilka dni przed data miesiączki miałam mdłości byłam senna ,pojawił sie ból piersi i pokazały się żyły na cycochach ,które również kojarzę tylko z poprzedniej ciaży , cykle mam 31 dniowe w 32 dc wieczorem zrobiłam test czułość 25 i ku mojemu zdziwieniu mojawiła się jedna kreska ;( szujka macicy od 2 dni jest wysoko jest bardzo duza i miekka tak jakby spuchnieta ale wydaje mi się że jest lekko otwarta (synka rodziłam przez cc) wiec to nie przez poród ,jedynie co mnie martwi to to że w pochwie jest sucho jak dotkne szyjki to troszkę wilgotno jest ale nawet ciezko wsunąc palec bo jest sachara ;) a zawsze przed okresem miałam pelno białego śluzu . poradzcie kobietki co o tym myslicie . dzis jest 33dc zero mdlosci jdyny objaw to podobewanie brzuszka i żyły na piersach a @brak ...pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2016, 12:42

    Daria2429
  • Emilia27 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 16 października 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesć. Jestem tu nowa. O dzidziusia staramy się już 7 miesięcy. Niestety okazało się że nie mam owulacji. @ miałam ciągle wywoływaną. W tym miesiącu miałam owulację monitorowaną. 5.10 lekarz stwierdził ze pęcherzyk pęknie za kilka dni. Od 3 dni boli mnie jak na @, kuje mnie w prawym jajniku, mam dużo białego śluzu. Jak myślicie udało się? Dodam ze 4 dni temu miałam jednodniową gorączkę. Zerknijcie na mój wykres :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilia27 wrote:
    Czesć. Jestem tu nowa. O dzidziusia staramy się już 7 miesięcy. Niestety okazało się że nie mam owulacji. @ miałam ciągle wywoływaną. W tym miesiącu miałam owulację monitorowaną. 5.10 lekarz stwierdził ze pęcherzyk pęknie za kilka dni. Od 3 dni boli mnie jak na @, kuje mnie w prawym jajniku, mam dużo białego śluzu. Jak myślicie udało się? Dodam ze 4 dni temu miałam jednodniową gorączkę. Zerknijcie na mój wykres :)


    Niestety ale żadne nie powie Ci czy sie oddało. Wykres hmmm spadek niby mógł być inplantacyjny ale za szybko zeby oceniać. Ilu dniowe masz cykle?

  • maleństwo123 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 17 października 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ! pisalam już w innym wątku odnośnie testowania ale muszę zapytać tutaj o opinię . Mianowicie , dziś jestem 14 dpo którą wyznaczył mi ovu friend . Domniemana owulka miała być 12 dc , chociaż w tym dniu, dzień przed jak i po testy owu negatywne . Jednak tempka, sluz u szyjka na owulke wskazywały . Oczywiście nie umiałam się powstrzymać i robiłam testy od kiedy to było możliwe i z każdym kolejnym byłam coraz bardziej zawiedziona - ostatni test robiłam dziś - w dniu prawdopodobnej @ choć nie do końca, ponieważ cykle mam bardzo nie regularne - raz 30 raz 52 . Dziś zauważyłam dwie brązowe kropeczki na bieliźnie . Czy to możliwe że mogła to być implantacja ? Czy to nie za późno ? Mam dziwne wahania temperatur teraz w drugiej fazie cyklu co możecie zaobserwować na moim wykresie i nie bardzo umiem z nich cokolwiek wyczytać.. Dodam że dziś od rana okropnie bolą mnie lędźwia przy chodzeniu i wykonywaniu różnych czynności , taki ból tępy , promieniujący na pośladki . Pozdrawiam serdecznie

  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 17 października 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maleństwo, najlepiej zbadaj beta hcg, powinna być już wiarygodna. Na podstawie samego wykresu nikt Ci nie powie czy jesteś w ciąży czy nie.

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 22 października 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam można dołączyć ??/ ja testować będę 6 listopada i mam nadzieję że się uda :-D

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ