X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak rozróżnić czy to torbiel czy ciąża?
Odpowiedz

Jak rozróżnić czy to torbiel czy ciąża?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Olliiii Autorytet
    Postów: 1335 983

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Zrobiłam dzisiaj badanie beta hcg. Wynik to 26. Jestem w mega szoku. Ale martwię się czy to jednak nie jest torbiel. Całe 2 tygodnie od owulacji mocno bolał mnie jajnika, a śluzu nie mam praktycznie w ogóle. Na dodatek miałam wysoka prolaktynę, więc wykluczyłam że się uda jednak boję się że to po prostu zrobiła się torbiel od niepeknietego pęcherzyka. Jak mogę to sprawdzić oprócz usg? (lekarz na urlopie) jeśli powtórzę za 2 dni beta hcg i będzie dobry przyrost to znaczy że to na 100% ciąża?

    12.01.2018r. - 2 Aniołki [*] 8tc 👼🏻👼🏻
    06.09.2018r. - Aniołek [*] 5tc 👼🏻
    18.10.2019 r. - Synek 👶🏼❤
    30.10.2021r. - Aniołek [*] 5tc 👼🏻

    07.12.2021r. - ⏸️ hej maluchu 😍❤

    🔸️Mthfr C677T hetero
    🔸️Mthfr A12986 hetero
    🔸️Pai-1 4G homo

    3jgx43r8z5x07y20.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwykła torbiel od niepękniętego pęcherzyka nie wytwarza hcg. Zrób przyrost, ale raczej nastaw się na ciążę. ;-) Gratulacje.

  • Olliiii Autorytet
    Postów: 1335 983

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, jestem po poronieniu i jestem tak ześwirowana, że masakra. Mam nadzieję, że te nerwy nie wpłyną źle jeśli mam fasolkę w brzuchu :)

    12.01.2018r. - 2 Aniołki [*] 8tc 👼🏻👼🏻
    06.09.2018r. - Aniołek [*] 5tc 👼🏻
    18.10.2019 r. - Synek 👶🏼❤
    30.10.2021r. - Aniołek [*] 5tc 👼🏻

    07.12.2021r. - ⏸️ hej maluchu 😍❤

    🔸️Mthfr C677T hetero
    🔸️Mthfr A12986 hetero
    🔸️Pai-1 4G homo

    3jgx43r8z5x07y20.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ