X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jakie są wczesne objawy ciąży?
Odpowiedz

Jakie są wczesne objawy ciąży?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paulinka13 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 8 sierpnia 2022, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jak wiecie 3,5ms temu straciłam ciążę w 16tyg👣😭obecnie trwa u mnie 23cykl do owu doszło 31lipca kochaliśmy się w te dni od paru dni jest mi ciągle zimno mega zimne dreszcze później uderzenia gorąca jajnik mnie kuje co jaki czas🤔Ciekawe czy nam się udało 🥰 okres mam mieć za 6dni oby nie było go🙏👣

  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 8 sierpnia 2022, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w temacie, pierwsze objawy ciąży są takie jak na okres :) identycznie boli brzuch.. tylko ten okres nie przychodzi 😉
    Trzymam mocno kciuki ❤️😁
    Daj znać 😁

    Paulinka13, Mammisima88 lubią tę wiadomość

  • Andelulla Autorytet
    Postów: 835 1495

    Wysłany: 8 sierpnia 2022, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie miałam symptomów jak przed okresem. Mnie swędziały piersi i byłam senna 😉

    Paulinka13, Mammisima88 lubią tę wiadomość

    Mam obustronny niedosłuch (aparat+implant)🦻
    06.2017 - synek 🧒<3 (udało się w 3 cyklu starań)

    22.11 - ⏸ 🍀(7/8cykl)
    23.11 - Beta - 403,9 mIU/ml✊
    28.11 - II beta - 3478,00 mIU/ml✊(przyrost 130.3%)
    02.12 - III beta - 9768,00 mIU/ml ✊(przyrost 67.6%)
    06.12 - mamy pęcherzyk z ❤️
    16.01 - I USG prenatalne🤞🙏🏻 pomiary w normie + Pappa - ryzyka chorób niskie, jedynie ryzyko preeklampsji i porodu przedwczesnego wysokie ➡️ Acard 150 mg💊na noc, 💙?
    27.02 - (19+4) - ✅USG, 200g
    28.02-06.03 - (19+5)🏥, USG, krwinkomocz i białko w moczu.
    20.03 - (21+4) II USG, 430g dziewczynki 🧚‍♀️🌸
    22.05 - (30+4) - III USG, 1750g 🌸
    19.06 - (34+4) - ✅, 2800g 🌸
    29.06 - (36+0) - ✅, 3300g 🌸
    05.07 - (37+0) - 🏥, 3500g KTG, monitoring cukrów itp.
    17.07 - (38+4) - 🌸 Laura, 53 cm, 3750g🌸

    age.png
  • Mammisima88 Koleżanka
    Postów: 38 6

    Wysłany: 20 sierpnia 2022, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie pobolewał brzuch tam na dole, ciągnął wręcz, bardzo przeszkadzał mi mój własny zapach 😜 czułam intensywniej zapachy niż dotąd, miałam mdłości, uderzenia gorąca.
    @Paulinka13 bardzo trzymam kciuki i mam nadzieję, że to 🤰Daj znać jak testowanko!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2022, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczynki. Ja dziś 8dpo od dnia Owu bol podbrzusza i kucie jajnika raz jednego raz drugiegoo. Piersi bolą od strony pach dodatkowo robi się wrażenie że są cięższe. Ból głowy od 3 dni. Pierwszy raz tak mam. Nie staraliśmy się. Owu miałam 19.09 tak pokazywała aplikacja. Zbliżenia były 19.09 i 20.09 ale bez końcówki w środku. To była by duża niespodzianka dla Nas. Mam całkowity brak hormonów tarczycy i od wieku dziecięcego biorę hormony. Termin @ 3.10 więc w weekend zatestuje.

  • Ewk@ Ekspertka
    Postów: 209 216

    Wysłany: 27 września 2022, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, myślicie że kłucie i ból jajnika w piątym tygodniu ciąży jest normalny?? Mam kłucie albo taki tępy ból jak przy kamieniach nerkowych. Nie jest on stały. Martwię się że może to być ciąża pozamaciczna a do wizyty jeszcze minimum tydzień muszę poczekać żeby było coś widać

  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 27 września 2022, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewk@ wrote:
    Hejka, myślicie że kłucie i ból jajnika w piątym tygodniu ciąży jest normalny?? Mam kłucie albo taki tępy ból jak przy kamieniach nerkowych. Nie jest on stały. Martwię się że może to być ciąża pozamaciczna a do wizyty jeszcze minimum tydzień muszę poczekać żeby było coś widać
    Bol jajnika to normalne. Ja miałam bole nawet w późniejszych tygodniach ciąży. Mogą pojawić się w okolicach terminu owulacji lub miesiączki:)

  • JaGa Debiutantka
    Postów: 7 4

    Wysłany: 30 września 2022, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Części, jestem tu niezbyt często, ale , gdy coś się dzieje:). No więc nadszedł ten czas. W zeszłym roku poprzez inseminację zaszłam w ciążę. Pierwszym objawem nie było wcale ani bolące piersi, ani wymioty. A zadyszka nie mogłam się spokojnie ubrać rano, żeby się nie zmachać. Tamtą ciążę niestety straciłam w 8 tygodniu. I tu moje pytanie od stosunku minęły 2 tygodnie (oczywiście nie wiem, czy i kiedy było zapłodnienie +-6 dni) od tygodnia znowu towarzyszy mi zadyszka, podwyższona temperatura, rozpulchnienie pochwy, senność i drażliwość na zapachy. Ale dziś rano (14 dni po stosunku ) test jest negatywny. Więc trochę zgłupiałam. Dodam, że mój cykl w tym miesiącu zwariował i trwa już 50-ty dzień. Wiem, że powinnam iść do lekarza i pewnie to zrobię, ale czy któraś z was miała podobne przeżycia? Pozdrawiam :)

  • Ansta Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 23 października 2022, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaGa wrote:
    Części, jestem tu niezbyt często, ale , gdy coś się dzieje:). No więc nadszedł ten czas. W zeszłym roku poprzez inseminację zaszłam w ciążę. Pierwszym objawem nie było wcale ani bolące piersi, ani wymioty. A zadyszka nie mogłam się spokojnie ubrać rano, żeby się nie zmachać. Tamtą ciążę niestety straciłam w 8 tygodniu. I tu moje pytanie od stosunku minęły 2 tygodnie (oczywiście nie wiem, czy i kiedy było zapłodnienie +-6 dni) od tygodnia znowu towarzyszy mi zadyszka, podwyższona temperatura, rozpulchnienie pochwy, senność i drażliwość na zapachy. Ale dziś rano (14 dni po stosunku ) test jest negatywny. Więc trochę zgłupiałam. Dodam, że mój cykl w tym miesiącu zwariował i trwa już 50-ty dzień. Wiem, że powinnam iść do lekarza i pewnie to zrobię, ale czy któraś z was miała podobne przeżycia? Pozdrawiam :)


    I jak? Ciąża ?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ