X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jednodniowe krwawienie
Odpowiedz

Jednodniowe krwawienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Rosiek Koleżanka
    Postów: 43 22

    Wysłany: 27 lipca 2023, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem z Wami od kilku miesięcy ale do tej pory się nie udzielałam. Planowaną miesiączkę powinnam dostać 2.08. 25.07 pojawiło się u mnie plamienie takiej jak przed @, w nocy przeszło w krwawienie ale już od wczoraj popołudnia i dzisiaj nadal nie ma nic. Śluz lepki, piersi takie pełne i jędrne ale żadnego bólu podbrzusza w tym czasie, a zawsze mam silne bóle. Myślicie żeby od razu iść do lekarza czy może wstrzymać się i poczekać jak rozwinie się sytuacja? Może to jakaś jednodniowa przerwa? Nigdy tak nie miałam, przeważnie mam 3 dniowe krwawienia a tu taka „niespodzianka”.

  • Krewetka04 Przyjaciółka
    Postów: 217 37

    Wysłany: 28 lipca 2023, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób najlepiej jutro test o wysokiej czułości lub betę - być może to plamienie implantacyjne?

    preg.png
  • Rosiek Koleżanka
    Postów: 43 22

    Wysłany: 28 lipca 2023, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety test negatywny, tak się raczej spodziewałam bo to krwawienie było takie typowo okresowe. Zobaczę jak się rozwinie sytuacja, może to przez stres…

  • Krewetka04 Przyjaciółka
    Postów: 217 37

    Wysłany: 28 lipca 2023, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest ponoć wychodzi ok 2 dni po plamieniu, więc jeszcze byłoby za wcześnie. Ja betę 2 dni po implantacji miałam 39, więc nie za wysoką, także może jeszcze nic straconego, ale stres też może być - a stresujesz się bardziej niż zwykle? Mi się nigdy okres przez stres nie przesunął, w sensie, ze jak wiedziałam, kiedy owulacja, to zawsze po 15 dniach był okres, ewentualnie dzień owulacji mógł skakać...

    preg.png
  • Rosiek Koleżanka
    Postów: 43 22

    Wysłany: 30 lipca 2023, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okres przyszedł. Niby nie odczuwam jakoś stresu ale jestem 2 tygodnie przed własnym ślubem i może faktycznie gdzieś tam się stresuje i to wpłynęło na mój cykl. Pierwszy raz zdarzyła mi się przerwa w krwawieniu i trochę się zdziwiłam ale nie chciałam też panikować. Dzięki za pomoc :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2023, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Hej dziewczyny, polecam Wam ciekawe konto, które odkryłam. Prowadzą go położne, bardzo wartościowe treści, może też Wam się przydać😊
    https://instagram.com/specjalistkiodnieplodnosci?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA==

  • d.orota Koleżanka
    Postów: 39 0

    Wysłany: 3 sierpnia 2023, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 sierpnia powinnam dostać okres. Zazwyczaj mam regularne cykle. 1 i 2 sierpnia miałam plamienia, takie różowo brązowo mleczne i normalnie myślałam, że to zaczyna się okres (czasem zdarza mi się plamienie przed) ale dziś już zupełnie sucho. Czy to mogło być plamienie implantacyjne? Czy jest sens już robić test? Jestem na urlopie i nie mogę iść na betę.

    p19uqqmz9qpwb8k1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ