Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kiedy pozytywny test
Odpowiedz

Kiedy pozytywny test

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ola22 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 10 czerwca, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej podejrzewam że mogę być w ciąży. Naczytałam się że niektórym kobietom wychodzą testy nawet parę dni przed okresem. I robiłam już chyba z 2-3 testy ale nic a za 2 dni powinnam mieć @.. jestem rozczarowana, cykle mam bardzo regularne co do dnia a nawet godziny
    Moje objawy to: zmęczenie, piersi zrobiły się większe ale nie bola ( a zawsze przed miesiączką co najmniej 3 dni przed bolały mnie jakby kamienie w środku były że nie mogłam się schylić)
    Chwilowy ból jajników jak i bóle podbrzusza jak na miesiączkę już od ponad tygodnia
    Śluz, jest bardzo dziwny wczoraj miałam o takiej galaretowatej, gęstej konsystencji naprawdę sporo zabarwiony na biało, od ok 4 dni jest cały czas taki mleczny rozciągliwy
    Nie wiem co sądzić, trochę się nakręciłam i boje się rozczarowania, kiedy najlepiej zrobić test aby była pewność ale żeby nie czekać jeszcze całego tygodnia lub więcej 🙄

  • Inka Przyjaciółka
    Postów: 109 31

    Wysłany: 10 czerwca, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w 4 ciążach testy wychodziły przed terminem @ w 9 ,10 dpo w przed ostatniej ciąży test "lekko"pozytywny 12dpo I to wieczorem bo rano biel wizira. Czytałam że niektórych test wychodzi dopiero po terminie @ 🤷‍♀️

  • Ola22 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 10 czerwca, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w dwóch ciążach robiłam grubo 2 tyg po spodziewanym terminie, ale wtedy miałam bardzo rozregulowane cykle i wcale o tym nie myślałem 🙄

  • Sisi99 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 11 czerwca, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mam bardzo dziwną sytuację. 9 dni po spodziewanym okresie, a test nadal negatywny. Na chwilę pojawiła się bardzo jaśniutka kreska, nawet zdążyłam pokazać mężowi, a później zniknęła. Jeden test pokazał mi ciążę po czasie 10 minut (który nie może być uwzględniany). Okresu nadal nie mam i czuję, że już nie dostanę. Jutro idę na badanie beta. Czy ktoś miał podobną sytuację i okazało się, że jest w ciąży?

  • 94Donia12 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 22 czerwca, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi99 wrote:
    Cześć dziewczyny, mam bardzo dziwną sytuację. 9 dni po spodziewanym okresie, a test nadal negatywny. Na chwilę pojawiła się bardzo jaśniutka kreska, nawet zdążyłam pokazać mężowi, a później zniknęła. Jeden test pokazał mi ciążę po czasie 10 minut (który nie może być uwzględniany). Okresu nadal nie mam i czuję, że już nie dostanę. Jutro idę na badanie beta. Czy ktoś miał podobną sytuację i okazało się, że jest w ciąży?
    I jak jesteś w ciąży? Jak wyszła beta? Obecnie jestem 6 dni po planowym okresie testy negatywne. Cykle zawsze mam 28 dniowe.

    13.10.2016 🍀 SN 41+4 🩵
    4100g, 62 cm ❤️
    Od maja starania o drugą fasolkę 🍀
  • Waflut Autorytet
    Postów: 349 253

    Wysłany: 22 czerwca, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola22 wrote:
    Hej podejrzewam że mogę być w ciąży. Naczytałam się że niektórym kobietom wychodzą testy nawet parę dni przed okresem. I robiłam już chyba z 2-3 testy ale nic a za 2 dni powinnam mieć @.. jestem rozczarowana, cykle mam bardzo regularne co do dnia a nawet godziny
    Moje objawy to: zmęczenie, piersi zrobiły się większe ale nie bola ( a zawsze przed miesiączką co najmniej 3 dni przed bolały mnie jakby kamienie w środku były że nie mogłam się schylić)
    Chwilowy ból jajników jak i bóle podbrzusza jak na miesiączkę już od ponad tygodnia
    Śluz, jest bardzo dziwny wczoraj miałam o takiej galaretowatej, gęstej konsystencji naprawdę sporo zabarwiony na biało, od ok 4 dni jest cały czas taki mleczny rozciągliwy
    Nie wiem co sądzić, trochę się nakręciłam i boje się rozczarowania, kiedy najlepiej zrobić test aby była pewność ale żeby nie czekać jeszcze całego tygodnia lub więcej 🙄

    Mi testy bardzo długo wychodziły negatywne. Miałam potwierdzenie ciąży z badania bety w laboratorium, termin miesiączki minął a sikańce nadal były negatywne jeszcze przez kilka dni

    preg.png
  • AgaKa800 Ekspertka
    Postów: 124 129

    Wysłany: 22 czerwca, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10 dpo - kreska ale po czasie z instrukcji, uznałam to za negatyw
    11 dpo - kreseczka w 6/7 minucie testu, ale bardzo ledwo widoczna
    12 dpo - nie testowałam
    13 dpo - widoczna kreseczka w ciągu minuty
    14 dpo - widoczna kreseczka w ciągu minuty, wyraźniejsza niż w 13 dpo

    21.06 ⏸️ 1cs
    10.07 6+3 z serduszkiem ♥️
    26.08 prenatalne, niskie ryzyka 😇
    4.09 wszystko oki!
    23.09 widzimy się kolejny raz 🍀
    27 lat🥰

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ