X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie kolejny test
Odpowiedz

kolejny test

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aknis Koleżanka
    Postów: 81 12

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś zrobiłam kolejny test, poprzedni 27.12 wyszła słaba, blada kreska. Nie robiłam testów owulacyjnych ale charakterystyczny dla mnie ból czułam 14, choć inny kalendarz wyznaczył mi owulację na 16.12. W każdym razie dziś zrobiłam kolejny test i znowu jest ta słaba kreska, ale widoczna gołym okiem, teraz mam pewność że wyszła od razu, jest lepiej widoczna niz ta na poprzednim tescie, chyba że tamta po prostu wyblakła, ale mimo wszystko po dwóch dniach od poprzedniego powinna wyjść lepsza, prawda? Nawet zakładając że dopiero dziś mam 13dpo. Może po prostu to jakieś miejsce na drugą kreche? Testy są tej samej firmy, kreska jest co prawda zabarwiona na lekki róż ale to chyba za mało? Test to Amil. Jakie są wasze opinie? http://zapodaj.net/3e463ee8eb98f.jpg.html

    już prawie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób jeszcze test albo betę. Mi wychodziły nie raz mocniejsze kreski a ciąży nie było. Tylko beta jest wiarygodna. Powodzenia;)

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amil to jedyny test, na którym nie potrafię się doszukać śladu po kresce, na niektórych jak robię widzę gołym okiem, na niektórych pod światło, a na Amil nigdy się nie doszukałam, zawsze mam czyściusieńkie pole. Czasami kreska może wychodzić np przy torbieli. Powtórz test, a najlepiej idź na bete, będziesz miała jasność.

  • edek665 Debiutantka
    Postów: 7 6

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ją widzę! ja miałam taka sama kreske, widoczny cień i to tylko pod kątem w odpowiednim świetle, i w ciąży byłam! na drugi dzień test z porannego już bez watpliwości byl

    aknis lubi tę wiadomość

  • Alutkaaa123 Debiutantka
    Postów: 14 11

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aknis i jak? robiłaś kolejny test?

  • aknis Koleżanka
    Postów: 81 12

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak zrobiłam i znowu taka krecha, zrobię jeszcze jeden test a później beta.

    już prawie...

  • Alutkaaa123 Debiutantka
    Postów: 14 11

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to już kogę Ci pogratulować :) Ale krecha już bardziej widoczna, co?

  • aknis Koleżanka
    Postów: 81 12

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie martwi mnie to że jest bardziej intensywna ale wcale nie taka wyraźna jak być powinna, boję się że to wcale nie fasolka tylko jakieś torbiele np. Ale jeszcze czekam. W środę idę na bete i wszystko będzie jasne. Koleżanka obecnie w 12 tygodniu miała krechę dopiero 5 dni po terminie, u mnie dziś kolejny dzień a @ nie widać, co więcej mój eM powiedział że zrobiła mi się piękna cera, a zawsze przed dostaniem miałam jakieś niespodzianki. Póki nie dostałam mam nadzieje :)

    już prawie...

  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 05:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem ci ze mi tez 13dpo wychodzily blade kreski, a beta byla juz 400 :))

    oar8skjod4lwslof.png
  • Alutkaaa123 Debiutantka
    Postów: 14 11

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ty już jesteś po terminie @? Trzymam mocno kciuki i czekam jutro na wieści:) Daj znać co wyszło.

  • Alutkaaa123 Debiutantka
    Postów: 14 11

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aknis i jak, i jak?

  • aknis Koleżanka
    Postów: 81 12

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wchodziłam długo. Niestety już po wszystkim.

    już prawie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ