X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Luteina - co robić?
Odpowiedz

Luteina - co robić?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Magdzia_ Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, luteinę powinnam przyjmować przez 10 dni. Już wczoraj powinnam ją odstawić, ale wydawało mi się, że widziałam cień na teście, więc jeszcze wzięłam. Dzisiaj test negatywny. Nie Wiem, kiedy dokładnie miałam owulację. Dzisiaj jest albo 12 albo 14 po owu. Myślicie, żeby brać luteinę, czy odstawić? Odstawienie mogłoby spowodować komplikacje, jeżeli jest ciąża? 🤔

  • kasiasiasia28 Ekspertka
    Postów: 236 333

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia_ wrote:
    Dziewczyny, luteinę powinnam przyjmować przez 10 dni. Już wczoraj powinnam ją odstawić, ale wydawało mi się, że widziałam cień na teście, więc jeszcze wzięłam. Dzisiaj test negatywny. Nie Wiem, kiedy dokładnie miałam owulację. Dzisiaj jest albo 12 albo 14 po owu. Myślicie, żeby brać luteinę, czy odstawić? Odstawienie mogłoby spowodować komplikacje, jeżeli jest ciąża? 🤔
    Jeśli masz wątpliwości, to leć na badanie betahcg. Jeśli wyjdzie brak ciąży to odstaw.

    Starania od 2017
    HSG, hormony - OK, AMH - 3,64
    Czynnik męski - morfologia 2%, słaby ruch, ŻPN
    2 x IUI nieudane
    03.2020 - punkcja - zostało: 1 x morula ❄️ 1 x 2AB ❄️
    04.2020 - crio transfer 1 x 2AB ❄️
    7dpt - beta 35, prog 77, tsh 1.
    9 dpt - beta 114,4, prog 90.
    16 dpt - beta 1652.
    22.06.2020 12t0d - prenatalne - OK
    Spodziewamy się córeczki 🥰😍
    26t3d Edit: spodziewamy się synka! 💙
    30.12.2020 na świecie pojawił się synek 💙
  • Magdzia_ Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 4 czerwca 2020, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem szczerze, że bałam się przez tego 👑wirusa, ale jednak poszłam na betę. Czekam teraz. :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ