X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie możliwa ciąża?
Odpowiedz

możliwa ciąża?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Izunia30 Koleżanka
    Postów: 60 4

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze przed miesiaczka mam brazowe plamienia. Dzis wypada termin miesiaczki, plamienie jest ale mniejsze a miesiaczki nie mam, temp powyżej 37, czy mozliwa jest ciąża? hormony mam ok

    Iza
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ale najlepiej zrobic test :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    póki nie zrobisz testu albo bety to ciezko powiedzieć ;) jest to możliwe skoro @ nie ma a tempka wysoka ;) powodzenia

  • Izunia30 Koleżanka
    Postów: 60 4

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robiłam test pod wieczor, niestety negatywny, ale @ nadal nie mam, czasami pojawi sie czarna plamka na wkładce i pobolewa mnie brzuch..mam nadziej, ze to nic powaznego..

    Iza
  • Izunia30 Koleżanka
    Postów: 60 4

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aa i raz na papierze zauwazylam troszke krwi, a potem nadal nic..

    Iza
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrob rano test :)

  • Izunia30 Koleżanka
    Postów: 60 4

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam test dzis rano i wyszła 2 blada kreseczka:))) wiec chyba jest dobrze:)

    surreal95 lubi tę wiadomość

    Iza
  • przyszła mama Autorytet
    Postów: 364 315

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na pewno będzie dobrze :) gratuluje :) ja też dziś robiłam test i też wyszła druga blada kreseczka:)

    surreal95 lubi tę wiadomość

    Marzenia się spełniają :)

    relgi09kd0jrtcj6.png
  • Izunia30 Koleżanka
    Postów: 60 4

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również gratutuję! Najgorsze, ze troche pobolewa mnie w podbrzuszu i troche wiecej pojawiło sie krwawienia ( ze sluzem rozciagliwym):/

    Iza
  • pp2018 Przyjaciółka
    Postów: 111 105

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie testowanie w weekend, jeśli nie przyjdzie @. Skóra już mi się pogorszyła tak jak na @, ale mam praktycznie codziennie wieczorem i rano ból podbrzusza, taki rozpierający ból, gdy idzie @.


    https://ovufriend.pl/graph/0a61ca336ba3ca1b87dab65ef58d5cb2

    0a61ca336ba3ca1b87dab65ef58d5cb2.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 grudnia 2014, 10:35

    Starania od 02/2024
    38 lat

    Histeroskopia 31.05.2023
    AMH 0,82 ng/ml
    ANA pozytywny SS-B (+)
    Obniżona składowa dopełniacza C3
    Toxoplasmoza IgG, IgM-ujemny
    Różyczka IgG reaktywny
    CMV IgG reaktywny
    Kiła, HIV ujemmy
    Antygen HBs, przeciwciała p/HCV niereaktywny
    Witamina D 41,20

    witamina D, Fertisim, olej z wiesiołka, siemię lniane, ester-C
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ