Walentynkowa promocja w OvuFriend!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 24 lutego a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji - jesteśmy przekonani że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować. Sprawdź tabelę, co zyskasz w Premium TUTAJ

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 24 lutego 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum W oczekiwaniu na testowanie możliwa ciąża?
Odpowiedz

możliwa ciąża?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Izunia30 Koleżanka

Wysłany: 20 grudnia 2014, 17:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze przed miesiaczka mam brazowe plamienia. Dzis wypada termin miesiaczki, plamienie jest ale mniejsze a miesiaczki nie mam, temp powyżej 37, czy mozliwa jest ciąża? hormony mam ok

Iza
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 grudnia 2014, 17:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ale najlepiej zrobic test :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 grudnia 2014, 22:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    póki nie zrobisz testu albo bety to ciezko powiedzieć ;) jest to możliwe skoro @ nie ma a tempka wysoka ;) powodzenia

• Izunia30 Koleżanka

Wysłany: 21 grudnia 2014, 20:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    robiłam test pod wieczor, niestety negatywny, ale @ nadal nie mam, czasami pojawi sie czarna plamka na wkładce i pobolewa mnie brzuch..mam nadziej, ze to nic powaznego..

Iza
  • Izunia30 Koleżanka

Wysłany: 21 grudnia 2014, 20:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aa i raz na papierze zauwazylam troszke krwi, a potem nadal nic..

Iza
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 grudnia 2014, 22:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrob rano test :)

• Izunia30 Koleżanka

Wysłany: 23 grudnia 2014, 11:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam test dzis rano i wyszła 2 blada kreseczka:))) wiec chyba jest dobrze:)

surreal95 lubi tę wiadomość

Iza
  • przyszła mama Autorytet

Wysłany: 23 grudnia 2014, 12:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    na pewno będzie dobrze :) gratuluje :) ja też dziś robiłam test i też wyszła druga blada kreseczka:)

surreal95 lubi tę wiadomość

Marzenia się spełniają :)

relgi09kd0jrtcj6.png
  • Izunia30 Koleżanka

Wysłany: 23 grudnia 2014, 12:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również gratutuję! Najgorsze, ze troche pobolewa mnie w podbrzuszu i troche wiecej pojawiło sie krwawienia ( ze sluzem rozciagliwym):/

Iza
  • pp2018 Znajoma

Wysłany: 25 grudnia 2014, 10:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie testowanie w weekend, jeśli nie przyjdzie @. Skóra już mi się pogorszyła tak jak na @, ale mam praktycznie codziennie wieczorem i rano ból podbrzusza, taki rozpierający ból, gdy idzie @.

https://ovufriend.pl/graph/0a61ca336ba3ca1b87dab65ef58d5cb2

0a61ca336ba3ca1b87dab65ef58d5cb2.png

Wiadomość wyedytowana przez autora 25 grudnia 2014, 10:35

url=http://ovufriend.pl/graph/88497751d9dce00989aa54778b884647]88497751d9dce00989aa54778b884647.png[/url]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)