Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Niecierpliwość 😵‍💫
Odpowiedz

Niecierpliwość 😵‍💫

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martyna Autorytet
    Postów: 609 752

    Wysłany: 22 maja, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Jestem tutaj nowa.
    Ostatnia moja ciąża zakończyła się porodem przedwczesnym niemniej po kontroli gin powiedział, że jest wszystko ok, zagojone i mogę zacząć się starać. No i właśnie podczas kontroli pęcherzyk dominujący 16,5mm. Owulka miała nadejść środa/piatek. Czulam objawy owulacji, lecz nie mierzyłam temperatury 😕… dziś mija tydzień i już wariuje z nie wiedzy 🫣 w niedziele miałam kilka kropel jasnoróżowej krwi na bieliźnie, mam duzo śluzu mlecznego takiego rzadkiego i jeszcze wczoraj mój partner „o zobacz jak ci żyła wyszła na piersi”. Niewiedzą mnie już dobija i ciągle siedzę na waszym forum czytając wasze historie🫢🫢

    04.24 22+2 💔
    06.24 ⏸️
    24.07❤️1,05cm❤️
    7.08 ❤️2,4cm 🐻
    07.09 7,5cm 👧 🩷 ryzyka niskie

    preg.png
  • sofiz Koleżanka
    Postów: 46 68

    Wysłany: 22 maja, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna wrote:
    Niewiedzą mnie już dobija

    Nas też... 🥺
    Powodzenia 🫧

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja, 13:29

    Mantis2 lubi tę wiadomość

    🔬 hormonalny chaos
    🙋🏻‍♀️ 32, Poznań
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ