X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Niepokojące objawy i spóźniająca miesiączka
Odpowiedz

Niepokojące objawy i spóźniająca miesiączka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dominika19966 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 26 lutego, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) mam dość dziwne objawy w pierwszym cyklu starań o dzidzie . Zawsze miałam bardzo regularne cylke co 26-27 dni. Teraz chyba pierwszy raz od roku spóźnia mi się okres 4 dzień . Miałam dość dziwne objawy , od owulacji ból lewego jajnika , przed terminem spodziewanej miesiączki dużą ilośc śluzu białego , teraz mam ciągle bóle jak na miesiaczke ale jej nie ma. Do tego temp 37,8. Pierwszy test zrobiłam w 24 dc drugi w 29. I dwa negatywne . Wydaje mi się , że owulacje mi się przesunęła i była w w 18 dniu cyklu . Czy jest szansa na ciążę ?

  • Pimpi Przyjaciółka
    Postów: 111 41

    Wysłany: 26 lutego, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika19966 wrote:
    Cześć :) mam dość dziwne objawy w pierwszym cyklu starań o dzidzie . Zawsze miałam bardzo regularne cylke co 26-27 dni. Teraz chyba pierwszy raz od roku spóźnia mi się okres 4 dzień . Miałam dość dziwne objawy , od owulacji ból lewego jajnika , przed terminem spodziewanej miesiączki dużą ilośc śluzu białego , teraz mam ciągle bóle jak na miesiaczke ale jej nie ma. Do tego temp 37,8. Pierwszy test zrobiłam w 24 dc drugi w 29. I dwa negatywne . Wydaje mi się , że owulacje mi się przesunęła i była w w 18 dniu cyklu . Czy jest szansa na ciążę ?

    Zrob badanie beta hcg z krwi. Jesli masz spozniony okres to w krwi juz musi wyjsc. Mi wyszly testy sikane 9dpo czyli tydzien przed okresem, beta potwierdzila, ale nie wszystkim tak szybko wychodzi, jednak w dniu spodziewanej miesiaczki powinno juz cos byc

    👩🏻 32 👦🏽34

    Styczeń 2024- starania o pierwsze dziecko ❤️‍🔥
    20.02.2024- ⏸️ 🥰
    11.03.2024- mamy ❤️
  • Dominika19966 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 26 lutego, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko , że owulacje miałam przesuniętą o jakieś 5 dni do przodu

  • damrade Autorytet
    Postów: 597 1282

    Wysłany: 26 lutego, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika19966 wrote:
    Tylko , że owulacje miałam przesuniętą o jakieś 5 dni do przodu
    Jeśli owu przesunięta około 5 dni to okres również, ewentualnie można pójść do lekarza żeby wykluczyć cykl bezowulacyjny i ewentualne torbiele.

    Ja miałam torbiel a wszystkie objawy wskazywały na ciążę, jak przyszłam to dostałam duphaston i w następnym cyklu już nie było śladu torbieli.

    👩🏻28
    👨🏼31

    👦🏼 12.2019 syn

    11.2023 usunięcie nadnercza prawego - guz chromochłonny 🦞

    od 01.2024 staramy się o drugie 👶🏼

    02.2024 - podwójna owulacja: po jednym pęcherzyku w prawym i lewym 🥚🤞🏼

    26.02 ⏸️
    27.02 beta 18.13
    29.02 beta 71.04
    04.03 beta 428
    06.03 beta 1191.42
    08.03 pierwsza wizyta - pęcherzyk 0.66 cm
    25.03 zarodek 1.63 cm i ❤️
    02.05 badania prenatalne
    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ