X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Niespodzianka!
Odpowiedz

Niespodzianka!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Patka to Koleżanka
    Postów: 52 23

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, pisze do was, bo wiem jak to było czekając na testowanie i gdy widziałam negatywny test! Nie zalamujcie się, myślcie pozytywnie! Ja w 48 dniu cyklu miałam negatywny test a w 50 dwie kreski! Coś cudownego! Już zaczęłam brać tabletki na wywołanie miesiączki i niespodzianka!

    Patka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje, rośnijcie zdrowo :)

  • Patka to Koleżanka
    Postów: 52 23

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję i powodzenia!

    Patka
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje;)

    Anna25
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka dałas mi nadzieje !!! dziękuję Ci z całego serca :) może i mój dziwny cykl nie będzie stracony

  • Patka to Koleżanka
    Postów: 52 23

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno nie, trzeba wierzyć!

    Patka
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ