Forum W oczekiwaniu na testowanie Niespodzianka!
Odpowiedz

Niespodzianka!

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Patka to Koleżanka

Wysłany: 22 kwietnia 2015, 10:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, pisze do was, bo wiem jak to było czekając na testowanie i gdy widziałam negatywny test! Nie zalamujcie się, myślcie pozytywnie! Ja w 48 dniu cyklu miałam negatywny test a w 50 dwie kreski! Coś cudownego! Już zaczęłam brać tabletki na wywołanie miesiączki i niespodzianka!

Patka
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 kwietnia 2015, 11:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje, rośnijcie zdrowo :)

• Patka to Koleżanka

Wysłany: 22 kwietnia 2015, 13:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję i powodzenia!

Patka
  • Anna 23 Przyjaciółka

Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje;)

Anna25
  • katdud Przyjaciółka

Wysłany: 22 kwietnia 2015, 17:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka dałas mi nadzieje !!! dziękuję Ci z całego serca :) może i mój dziwny cykl nie będzie stracony

• Patka to Koleżanka

Wysłany: 22 kwietnia 2015, 20:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno nie, trzeba wierzyć!

Patka
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego