X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Niewiem co robić...pomocy!!
Odpowiedz

Niewiem co robić...pomocy!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niunia2222 Przyjaciółka
    Postów: 106 24

    Wysłany: 13 lutego 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie starajace się dziewczyny jak i przyszłe mamy i mamy, które juz nimi są. Mam problem. Otóż dwa dni temu powinnam dostać @. Mam krótkie cykle. Ostatni @ miałam 17 stycznia. @ Powinnam dostać 11 lutego. Mam bóle podbrzusza, ale tylko od czasu do czasu. Zastanawiam się czy się udało. Wiem, powinnam zrobić test ale szczerze to się boję rozczarowania. Dodam, że dwa razy poroniłam biochemicznie. Miałam tez podwyzszoną prolaktyne z 36 na 23 zbiłam czyli zmiescilam sie w normie. I właśnie od tego cyklu przestałam brać bromergon. Dodam, że biorę duphaston, castagnus i kwas foliowy. Jeżeli chodzi o objawy to tylko te bóle podbrzusza i ból piersi. Przepraszam, że taki nieład w moim tekscie, ale jestem lekko w szoku.

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 13 lutego 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób test. Przecież to jest bardziej wiarygodne od tego czy bym Ci napisała, że jesteś w ciąży lub nie.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Niunia2222 Przyjaciółka
    Postów: 106 24

    Wysłany: 13 lutego 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlenka, masz rację. Nie wymagam tutaj niewiadomo jakich wyczerpujących i 100% pewnych odpowiedzi. Dam znać co wyszło.

  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 13 lutego 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niunia 2222 jestes w podobnej sytuacji do mnie ja powinnam dostac @ poniedzialek/ wtorek ale nie dostalam robilam test wczoraj ale po poludniu i byl negatywny wiec nie wiem czy zrobilam go za wczesnie czy poprostu w ciazy nie jestem bo miesiaczki dalej brak i bol piersi tez jest dosc sliny a podbrzusze to tak czasami zaboli. Zrob test!;)

    Anna25
  • Niunia2222 Przyjaciółka
    Postów: 106 24

    Wysłany: 14 lutego 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki. Zrobilam test wyszedł pozytywny dwie czerwone krechy. Bylam na beta HCG wynik to 481 MIU/ML

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 14 lutego 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, gratulacje

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 14 lutego 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niunia2222 to super serdeczne Gratlacje;) a mam takie pytanie czyli mialas objawy jak zwykle przed okresem tak ? tylko ze nie przyszedl? chodzi mi o bol podbrzusza i piersi

    Anna25
  • Niunia2222 Przyjaciółka
    Postów: 106 24

    Wysłany: 14 lutego 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, objawy to ból podbrzusza ale tylko czasami takie skurcze i ból piersi.

  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 15 lutego 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja mam tak samo wlasnie wczoraj mialam wieczorem lekkie bole w podbrzuszu nawet myslalam ze okres przyzedl albo przyjdzie w nocy ale nic i dzis rano temperatura sie podniosla o 0.1 stopnia w gore zamiast spac wiec @ raczej nie bedzie a piersi bola juz dzis mija tydzien. Wybieram sie dzis po test i jutro rano robie mam nadzieje ze sie uda;)

    Anna25
  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 15 lutego 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki Anna :)

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 15 lutego 2015, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziekuje;)

    Anna25
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 16 lutego 2015, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i test negatywny ;/ trzeba próbować dalej tylko kiedy ta miesiaczka przyjdzie;/

    Anna25
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ