X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Niskie wartości Beta-Hcg POMOCY
Odpowiedz

Niskie wartości Beta-Hcg POMOCY

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Czarna2206 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 30 grudnia 2022, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, to moj pierwszy post tutaj. Bardzo proszę Was o zdanie. Chciałam się zapytać o mój wynik Beta hcg. Martwi mnie jego wartość. We wtorek, tj. 28 grudnia zrobiłam test faccelle paskowy i wyszła druga kreska, poleciałam na betę która wykazała 3,49 mlU/ml. W teorii można powiedzieć, że brak ciąży. Ale dzisiaj zrobiłam drugą betę i jest 8,41mlU/ml. Urosła i przyrost jest niby w porządku, ale martwi mnie jej wysokość. W tym miesiącu nie mam pojęcia kiedy była owulacja. Mogę być 10dpo a równie dobrze 14dpo. Akurat ten miesiąc odpuściłam totalnie. Nie wiem co mam robić. Biorę duphaston, lekarz nie odpowiada więc nie wiem czy mam czekać na rozwój. Czy wgl jest szansa na pozytywne zakończenie?

  • karola Autorytet
    Postów: 1019 970

    Wysłany: 30 grudnia 2022, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, kontynuowalabym branie Duphastonu jeśli masz zapas i sprawdzilabym betę za 72 h.
    Jeśli np jesteś 10 dpo to jak najbardziej beta może się po prostu rozkręcać dopiero :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2022, 13:20

    Starania o pierwsze dziecko od lutego 2021
    Listopad '21 ciąża biochemiczna 💔

    Listopad 2022- nasza córeczka już z nami ❤️

    age.png
  • BasiaJa33 Koleżanka
    Postów: 45 5

    Wysłany: 10 lutego, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna2206 wrote:
    Cześć, to moj pierwszy post tutaj. Bardzo proszę Was o zdanie. Chciałam się zapytać o mój wynik Beta hcg. Martwi mnie jego wartość. We wtorek, tj. 28 grudnia zrobiłam test faccelle paskowy i wyszła druga kreska, poleciałam na betę która wykazała 3,49 mlU/ml. W teorii można powiedzieć, że brak ciąży. Ale dzisiaj zrobiłam drugą betę i jest 8,41mlU/ml. Urosła i przyrost jest niby w porządku, ale martwi mnie jej wysokość. W tym miesiącu nie mam pojęcia kiedy była owulacja. Mogę być 10dpo a równie dobrze 14dpo. Akurat ten miesiąc odpuściłam totalnie. Nie wiem co mam robić. Biorę duphaston, lekarz nie odpowiada więc nie wiem czy mam czekać na rozwój. Czy wgl jest szansa na pozytywne zakończenie?

    U mnie Beta 2,30 czy jest szansa że jeszcze bd ciąża ? Bo zrobiłam dosyć wcześnie to badanie

  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 741 838

    Wysłany: 10 lutego, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BasiaJa33 wrote:
    U mnie Beta 2,30 czy jest szansa że jeszcze bd ciąża ? Bo zrobiłam dosyć wcześnie to badanie
    Podaj więcej informacji. Czy masz regularne cykle? Czy potwierdzona owulacja? Który to dzień cyklu? Ile dni po owulacji zrobiłaś betę?

    Baby #1 Wrzesień 2024
  • BasiaJa33 Koleżanka
    Postów: 45 5

    Wysłany: 10 lutego, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kleopatr4 wrote:
    Podaj więcej informacji. Czy masz regularne cykle? Czy potwierdzona owulacja? Który to dzień cyklu? Ile dni po owulacji zrobiłaś betę?

    W wrześniu odstawiłam antykoncepcje , miesiączki: 18 listopada, 16 grudnia, 17 stycznia . W aplikacji owulacja niepotwierdzona 1 luty , z moich obserwacji ciała wydaje mi się , że była wcześniej . Od kilku dni ból podbrzusza

  • Marta.R. Autorytet
    Postów: 685 602

    Wysłany: 10 lutego, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BasiaJa33 wrote:
    W wrześniu odstawiłam antykoncepcje , miesiączki: 18 listopada, 16 grudnia, 17 stycznia . W aplikacji owulacja niepotwierdzona 1 luty , z moich obserwacji ciała wydaje mi się , że była wcześniej . Od kilku dni ból podbrzusza
    Pomieszanie z poplątaniem, bo to jest za wczesnie wszystko robione

    🧑 1985 🧒 1980
    Czerwiec 2022 piękny chłopiec, 10 apgar
    Marzec 2023 🫄
    Kwiecień 2023 💔
    15.02 6.5mm dziecka 😍 bije serduszko
    21.02 8.2mm bije ❤️
    05.03 28.2mm bije ❤️ rusza głową i rączkami 😍
    26.03 badanie prenatalne, dzidzia zdrowa, 5.8cm, mamy chłopczyka 🙂 niskie ryzyka 💪
    17.04 poczułam pierwszy raz twoje ruchy ❤️
    28.05 synek 20cm i 413g, idealny ❤️
    13.06 waga 540g 🙂
    01.08 Nikodem waży 1525 gr zdrowy ❤️
    14.08 szpital i patologia ciąż, wszystko jest dobrze podobno ważysz 2234 🙂
    preg.png
  • BasiaJa33 Koleżanka
    Postów: 45 5

    Wysłany: 10 lutego, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta.R. wrote:
    Pomieszanie z poplątaniem, bo to jest za wczesnie wszystko robione

    Uważa Pani, że beta za wcześnie z krwi ?

  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 741 838

    Wysłany: 10 lutego, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta może się rozkręcać dopiero. Ciężko coś powiedzieć, ale zawsze półki nie przyjdzie miesiączka jest nadzieja. Na spokojnie powtórz test z moczu za kilka dni.

    Baby #1 Wrzesień 2024
  • BasiaJa33 Koleżanka
    Postów: 45 5

    Wysłany: 10 lutego, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kleopatr4 wrote:
    Beta może się rozkręcać dopiero. Ciężko coś powiedzieć, ale zawsze półki nie przyjdzie miesiączka jest nadzieja. Na spokojnie powtórz test z moczu za kilka dni.

    Dziękuję ❤️

  • Marta.R. Autorytet
    Postów: 685 602

    Wysłany: 11 lutego, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BasiaJa33 wrote:
    Uważa Pani, że beta za wcześnie z krwi ?
    Tak, wszystko za wcześnie nawet ta beta, powodzenia!

    🧑 1985 🧒 1980
    Czerwiec 2022 piękny chłopiec, 10 apgar
    Marzec 2023 🫄
    Kwiecień 2023 💔
    15.02 6.5mm dziecka 😍 bije serduszko
    21.02 8.2mm bije ❤️
    05.03 28.2mm bije ❤️ rusza głową i rączkami 😍
    26.03 badanie prenatalne, dzidzia zdrowa, 5.8cm, mamy chłopczyka 🙂 niskie ryzyka 💪
    17.04 poczułam pierwszy raz twoje ruchy ❤️
    28.05 synek 20cm i 413g, idealny ❤️
    13.06 waga 540g 🙂
    01.08 Nikodem waży 1525 gr zdrowy ❤️
    14.08 szpital i patologia ciąż, wszystko jest dobrze podobno ważysz 2234 🙂
    preg.png
  • BasiaJa33 Koleżanka
    Postów: 45 5

    Wysłany: 13 lutego, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powtórzyłam wynik bety dziś , stoi w miejscu 2,3 dalej , czekam na @ 🥲

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ