Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Niskie wartości Beta-Hcg POMOCY
Odpowiedz

Niskie wartości Beta-Hcg POMOCY

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Czarna2206 Debiutantka
    Postów: 7 15

    Wysłany: 30 grudnia 2022, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, to moj pierwszy post tutaj. Bardzo proszę Was o zdanie. Chciałam się zapytać o mój wynik Beta hcg. Martwi mnie jego wartość. We wtorek, tj. 28 grudnia zrobiłam test faccelle paskowy i wyszła druga kreska, poleciałam na betę która wykazała 3,49 mlU/ml. W teorii można powiedzieć, że brak ciąży. Ale dzisiaj zrobiłam drugą betę i jest 8,41mlU/ml. Urosła i przyrost jest niby w porządku, ale martwi mnie jej wysokość. W tym miesiącu nie mam pojęcia kiedy była owulacja. Mogę być 10dpo a równie dobrze 14dpo. Akurat ten miesiąc odpuściłam totalnie. Nie wiem co mam robić. Biorę duphaston, lekarz nie odpowiada więc nie wiem czy mam czekać na rozwój. Czy wgl jest szansa na pozytywne zakończenie?

  • karola Autorytet
    Postów: 1019 970

    Wysłany: 30 grudnia 2022, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, kontynuowalabym branie Duphastonu jeśli masz zapas i sprawdzilabym betę za 72 h.
    Jeśli np jesteś 10 dpo to jak najbardziej beta może się po prostu rozkręcać dopiero :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2022, 13:20

    Starania o pierwsze dziecko od lutego 2021
    Listopad '21 ciąża biochemiczna 💔

    Listopad 2022- nasza córeczka już z nami ❤️

    age.png
  • BasiaJa33 Koleżanka
    Postów: 45 5

    Wysłany: 10 lutego 2024, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna2206 wrote:
    Cześć, to moj pierwszy post tutaj. Bardzo proszę Was o zdanie. Chciałam się zapytać o mój wynik Beta hcg. Martwi mnie jego wartość. We wtorek, tj. 28 grudnia zrobiłam test faccelle paskowy i wyszła druga kreska, poleciałam na betę która wykazała 3,49 mlU/ml. W teorii można powiedzieć, że brak ciąży. Ale dzisiaj zrobiłam drugą betę i jest 8,41mlU/ml. Urosła i przyrost jest niby w porządku, ale martwi mnie jej wysokość. W tym miesiącu nie mam pojęcia kiedy była owulacja. Mogę być 10dpo a równie dobrze 14dpo. Akurat ten miesiąc odpuściłam totalnie. Nie wiem co mam robić. Biorę duphaston, lekarz nie odpowiada więc nie wiem czy mam czekać na rozwój. Czy wgl jest szansa na pozytywne zakończenie?

    U mnie Beta 2,30 czy jest szansa że jeszcze bd ciąża ? Bo zrobiłam dosyć wcześnie to badanie

  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 1442 1499

    Wysłany: 10 lutego 2024, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BasiaJa33 wrote:
    U mnie Beta 2,30 czy jest szansa że jeszcze bd ciąża ? Bo zrobiłam dosyć wcześnie to badanie
    Podaj więcej informacji. Czy masz regularne cykle? Czy potwierdzona owulacja? Który to dzień cyklu? Ile dni po owulacji zrobiłaś betę?

    #1 2024 – poród domowy🪷

    💔cb 01/26

    #2 2026⏳

    preg.png
  • BasiaJa33 Koleżanka
    Postów: 45 5

    Wysłany: 10 lutego 2024, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kleopatr4 wrote:
    Podaj więcej informacji. Czy masz regularne cykle? Czy potwierdzona owulacja? Który to dzień cyklu? Ile dni po owulacji zrobiłaś betę?

    W wrześniu odstawiłam antykoncepcje , miesiączki: 18 listopada, 16 grudnia, 17 stycznia . W aplikacji owulacja niepotwierdzona 1 luty , z moich obserwacji ciała wydaje mi się , że była wcześniej . Od kilku dni ból podbrzusza

  • Marta.R. Autorytet
    Postów: 835 727

    Wysłany: 10 lutego 2024, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BasiaJa33 wrote:
    W wrześniu odstawiłam antykoncepcje , miesiączki: 18 listopada, 16 grudnia, 17 stycznia . W aplikacji owulacja niepotwierdzona 1 luty , z moich obserwacji ciała wydaje mi się , że była wcześniej . Od kilku dni ból podbrzusza
    Pomieszanie z poplątaniem, bo to jest za wczesnie wszystko robione

    🧑 1985 🧒 1980

    17.06.2022 Kacperek ❤️
    Kwiecień 2023 7tc Piotruś 😪
    27.09.2024 Nikodem ❤️
    Starania o trzecie dzieciątko maj 2025
    23.09.2025 dwie kreseczki 😃
    5+2 tc bhcg 5124,20 💪
    14.10. Zarodek 3.3mm jest ❤️
    6+3 tc bhcg 53075,30 nie zwolnila 💪 ❤️155
    04.11.25 9+1 tc 2.44cm ❤️161
    13.11.25 10+4 3.76cm ❤️
    27.11. 6.78cm prawdopodobnie córeczka 😍
    07.01. 18+3 284g ❤️
    21.01. 2 prenatalne 418g
    23+2 tc 637g i 149❤️
    29+4 tc 1564g cudownej dziewczynki
    36+5 tc 2914g czekam na ciebie ❤️
    38+4 Basia jest z nami, 2990g 50cm i 10 punktów
  • BasiaJa33 Koleżanka
    Postów: 45 5

    Wysłany: 10 lutego 2024, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta.R. wrote:
    Pomieszanie z poplątaniem, bo to jest za wczesnie wszystko robione

    Uważa Pani, że beta za wcześnie z krwi ?

  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 1442 1499

    Wysłany: 10 lutego 2024, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta może się rozkręcać dopiero. Ciężko coś powiedzieć, ale zawsze półki nie przyjdzie miesiączka jest nadzieja. Na spokojnie powtórz test z moczu za kilka dni.

    #1 2024 – poród domowy🪷

    💔cb 01/26

    #2 2026⏳

    preg.png
  • BasiaJa33 Koleżanka
    Postów: 45 5

    Wysłany: 10 lutego 2024, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kleopatr4 wrote:
    Beta może się rozkręcać dopiero. Ciężko coś powiedzieć, ale zawsze półki nie przyjdzie miesiączka jest nadzieja. Na spokojnie powtórz test z moczu za kilka dni.

    Dziękuję ❤️

  • Marta.R. Autorytet
    Postów: 835 727

    Wysłany: 11 lutego 2024, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BasiaJa33 wrote:
    Uważa Pani, że beta za wcześnie z krwi ?
    Tak, wszystko za wcześnie nawet ta beta, powodzenia!

    🧑 1985 🧒 1980

    17.06.2022 Kacperek ❤️
    Kwiecień 2023 7tc Piotruś 😪
    27.09.2024 Nikodem ❤️
    Starania o trzecie dzieciątko maj 2025
    23.09.2025 dwie kreseczki 😃
    5+2 tc bhcg 5124,20 💪
    14.10. Zarodek 3.3mm jest ❤️
    6+3 tc bhcg 53075,30 nie zwolnila 💪 ❤️155
    04.11.25 9+1 tc 2.44cm ❤️161
    13.11.25 10+4 3.76cm ❤️
    27.11. 6.78cm prawdopodobnie córeczka 😍
    07.01. 18+3 284g ❤️
    21.01. 2 prenatalne 418g
    23+2 tc 637g i 149❤️
    29+4 tc 1564g cudownej dziewczynki
    36+5 tc 2914g czekam na ciebie ❤️
    38+4 Basia jest z nami, 2990g 50cm i 10 punktów
  • BasiaJa33 Koleżanka
    Postów: 45 5

    Wysłany: 13 lutego 2024, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powtórzyłam wynik bety dziś , stoi w miejscu 2,3 dalej , czekam na @ 🥲

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ