X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Objawy po owu a ciąża
Odpowiedz

Objawy po owu a ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Amy12 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Dawno mnie już nie było na OF bo potrzebowałam wytchnienia od starań. Jestem właśnie w 2 połowie cyklu. 10 maja zaczęła mi się miesiączka (po 80 dniach bez - u mnie to norma kiedy nie biorę tabletek). A 30 lub 31 maja miałam owulację (30 maja test pokazał owu, ale nie sprawdziłam tem ani śluzu, a 31 test ledwo ledwo jaśniejsza druga kreseczka, ale śluz książkowy płodny). Wiem, że nie ma jeszcze co doszukiwać się objawów, ale czuję się inaczej niż kiedykolwiek. 2czerwca temp. byłą 37st w ustach a dzisiaj 37.4 (piszę ogólnie zamiast każdy dzień). Ciągle kłuje i ciągnie mnie w podbrzuszu a od przedwczoraj mam nudności, głównie wieczorami. Testu nie robiłam bo to za szybko a @ mam dostać 16 czerwca (wg. aplikacji z tel). Czy, któraś miała podobnie i okazało się, że to ciąża ? Mam małe nadzieje bo staram się od ponad 2 lat :( Dodam jesze, że tak nie bardzo trafiliśmy w owu z przytulaniem - było 27 i 29. 31 też się przytulaliśmy, ale przez upał mój M nie miał ejakulacji, więc martwię się, że samo to sprawia, że nic z tego :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety musisz czekać, bo to mogą być też objawy @, mnie nie raz w konia zrobiła z mdłościami i innymi objawami

  • Amy12 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 01:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W niedzielę będę w 32 dniu cyklu i 10-11 dni po owulacji. Czy test mógłby już wykazać ciążę (jeżeli by była) czy to mimo wszystko za wcześnie ? Albo by pokazał a później okazało by się że to ciąża biochemiczna ? Okres mam dostać 16 czerwca. Lepiej poczekać, czy poddać się pokusie i testować, ale w dzień spodziewanej miesiączki powtórzyć dla pewności o ile ta @ nie przyjdzie ?

  • KiKi24 Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,jestem tutaj nowa jednak ostatnio mam dziwne objawy których nigdy wcześniej nie miałam a więc:
    Ostatnia miesiączka: 21.05.2018
    Długość cyklu: 28-31
    Przytulanie:29.05 ;02.06 ; 03.06 ;05.06
    Przed owulacją nie mam nigdy żadnych objawów oprócz śluzu

    W tym cyklu nie mam pojęcia kiedy nastąpiła owulacja,żadnego śluzu.
    15dc -dziwne skurcze w lewym jajniku + okropne zmęczenie
    16dc-ból piersi pod pachami+spuchły mi bardzo dziąsła
    17dc-dziąsła nadal spuchnięte+ból piersi+ zmęczenie max+kłucie naprzemian raz w lewym raz w prawym jajniku
    18dc-ból głowy+spuchnięte dziąsła+wzdęcie+bulgotanie poniżej pępka+na wieczór silny ból podbrzusza
    19dc-bardzo szybko się męczę+łapie mnie zadyszka+ciągnięcie sutków+ okropny ból lewego jajnika+podczas mierzr ia sukni ślubnej zrobiło mi się bardzo słabo myślałam że zemdleję musiałam usiąść+dziąsła nadal spuchnięte+stan podgoraczkowy 37,5
    20dc-spuchniete dziąsła+tak mocny ból podbrzusza i jajników że wybrałam się do ginekologa gdzie stwierdzono że
    ENDOMETRIUM: 7,4mm,lewy jajnik 50x38mm (możliwa torbiel niepodejrzana 40mm),prawy jajnik 34x26mm pozatym wszystko w porządku+ piersi nadal ciągną mam iderzenia gorąca a temp nadal 37,5
    DZISIAJ 21dc-rano wszystko wydawalo sie dobrze lecz ok.12 piersi zrobiły się mocno rozpalone i mam uczucie pieczenia,na lewej pojawiła się ogromna żyła,w ustach mam metaliczny posmak i ciągle chce mi się pić,do tego boli mnie mocno kręgosłup na wysokości łopatek,piersi ciągną od pach a w podbrzuszu i jajnikach ból co jakiś czas,temperatura 37,4 do tego raz zalewa mnie zimny a raz gorący pot.

    Zaniepokoiło mnie to ponieważ nigdy nie spotkałam się z takim cyklem zazwyczaj było to bezobjawowo,niepokoi mnie także ten brak śluzu.

    Może ktoś spotkał się z czymś takim?

    Pozdrawiam

  • JagnaJankowska Debiutantka
    Postów: 11 5

    Wysłany: 1 lipca 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KiKi24 wrote:
    Witam,jestem tutaj nowa jednak ostatnio mam dziwne objawy których nigdy wcześniej nie miałam a więc:
    Ostatnia miesiączka: 21.05.2018
    Długość cyklu: 28-31
    Przytulanie:29.05 ;02.06 ; 03.06 ;05.06
    Przed owulacją nie mam nigdy żadnych objawów oprócz śluzu

    W tym cyklu nie mam pojęcia kiedy nastąpiła owulacja,żadnego śluzu.
    15dc -dziwne skurcze w lewym jajniku + okropne zmęczenie
    16dc-ból piersi pod pachami+spuchły mi bardzo dziąsła
    17dc-dziąsła nadal spuchnięte+ból piersi+ zmęczenie max+kłucie naprzemian raz w lewym raz w prawym jajniku
    18dc-ból głowy+spuchnięte dziąsła+wzdęcie+bulgotanie poniżej pępka+na wieczór silny ból podbrzusza
    19dc-bardzo szybko się męczę+łapie mnie zadyszka+ciągnięcie sutków+ okropny ból lewego jajnika+podczas mierzr ia sukni ślubnej zrobiło mi się bardzo słabo myślałam że zemdleję musiałam usiąść+dziąsła nadal spuchnięte+stan podgoraczkowy 37,5
    20dc-spuchniete dziąsła+tak mocny ból podbrzusza i jajników że wybrałam się do ginekologa gdzie stwierdzono że
    ENDOMETRIUM: 7,4mm,lewy jajnik 50x38mm (możliwa torbiel niepodejrzana 40mm),prawy jajnik 34x26mm pozatym wszystko w porządku+ piersi nadal ciągną mam iderzenia gorąca a temp nadal 37,5
    DZISIAJ 21dc-rano wszystko wydawalo sie dobrze lecz ok.12 piersi zrobiły się mocno rozpalone i mam uczucie pieczenia,na lewej pojawiła się ogromna żyła,w ustach mam metaliczny posmak i ciągle chce mi się pić,do tego boli mnie mocno kręgosłup na wysokości łopatek,piersi ciągną od pach a w podbrzuszu i jajnikach ból co jakiś czas,temperatura 37,4 do tego raz zalewa mnie zimny a raz gorący pot.

    Zaniepokoiło mnie to ponieważ nigdy nie spotkałam się z takim cyklem zazwyczaj było to bezobjawowo,niepokoi mnie także ten brak śluzu.

    Może ktoś spotkał się z czymś takim?

    Pozdrawiam
    Brzmi jak ciąża....

  • Justii Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 27 lipca 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam podobne objawy:) Ale mój wykres chyba nie do końca jest ok, ale u Ciebie wszytsko wskazuje na dzieciątko:)

    Dżasti
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ