X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie ocena czasu współżycia na oufriend
Odpowiedz

ocena czasu współżycia na oufriend

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Szyszka1 Ekspertka
    Postów: 218 189

    Wysłany: 16 lutego 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    Byłam dziś na monitoringu, który potwierdził zaskakująco wczesną (przynajmniej w porównaniu z poprzednim cyklem) owulację u mnie, czyli miał być dzisiaj czy jutro ogień krzyżowy starań, a tu już po ptokach;P
    Zresztą zobaczcie mój wykres. U nas pierwsze "serduszko" w tym cyklu miało byc "na rozgrzewkę" oraz "by pozbyć się przestarzałego materiału";P a teraz może okazac się tym kluczowym... :) ale dzisiaj kiedy wspomniałam ginowi, że współżyliśmy dzień przed i dzień po, to powiedział, że dobrze i że są szanse. W sumie zastanawiam się, czemu po wyznaczeniu owulacji, w rubryce ocena czasu współżycia nie ma rubryki "dzień po owulacji", skoro też jest to dzień potencjalnie płodny... Zwłaszcza, że przeciez co do godziny nie określimy czasu owulacji a "dzień" na ovufriend to też dość szerokie pojęcie więc można by się spokojnie wstrzelić w żywą jeszcze komórkę jajową. Co o tym sądzicie?
    ps. to oczywiście czysto teoretyczne bicie piany, bo już mi się zaczęło dłużyc do testowania;P

    c6bc98262226b9dff363104a7b4a8939.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 17 lutego 2016, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie mogliby dopisać jeszcze dzień po owulacji.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 17 lutego 2016, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może być wcześniej owulacja ale nie zaszkodzi dalej serduszkowac. :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ