X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie pęcherzyk bez zarodka
Odpowiedz

pęcherzyk bez zarodka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasiulek《 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam...
    "Udało się" pomyślałam w wpierwszej chwili gdy dwie wymarzone kreseczki na teście zobaczyłam. Zrobiłam kolejny i kolejny - wszystkie pozytywne :).
    Poszłam do lekarza. Wg ostatniej miesiączki 5 tc ale jest tylko pęcherzyk ciążowy 7 mm.
    Czekałam zamartwiając się. Po tygodniu poszłam do innego lekarza. Stwierdził, że to już 7 tc. Pęcherzyk 9 mm - ale nadal pusty.

    Martwię się... macie takie doswiadczenia? Wiem, że każda ciąża inna ale... w którym tygodniu widziałyście babysia? I bicie serduszka?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2014, 19:44

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi. Cuda się zdarzają, ale... ja byłam w podobnej sytuacji. Tydzień przed kolejnym badaniem usg przygotowałam torbę do szpitala. Na zabieg wybrałam się do prywatnej kliniki (na nfz). W dziale poronienia jest cały wątek dotyczący pustego pęcherzyka.

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Kasiulek《 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam inne też wątki i opinie. Zaznaczę, że cykle były bardzo nieregularne i sama nie mogłam uwierzyć, że w ogóle się udało. Bo cały czas myślę, że to jeszcze nie koniec. Przez nieregularne cykle sama nie jestem pewna, który to byłby tydzień ciąży. Pewnie nie jest nawet 5 tydzień i dlatego nic nie widać. W piątek idę na kolejną wizytę, napewno już będzie...
    Ironia -sama siebie pocieszam...

  • ampoule Ekspertka
    Postów: 191 85

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi...ja nie doczekałam kolejnej wizyty bo zaczelam krwawić... Mam nadzieje ze u Ciebie będzie inaczej...

    [*] 01.02.2014 - 6/7 tc.
    [*] 11.01.2015 - 5 tc. ciąża biochemiczna
    [*] 13.02.2015 - 5 tc. ciąża biochemiczna
    12.02.2016 urodził się Nasz Ukochany Synek Filip <3
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w 5+2 pęcherzyk miał 0.62 cm i zarodka nie było jeszcze
    W 6+2 zarodek miał 5.4 mm i bijące serce. Każdy przypadek jest indywidualny i z różną szybkością się wszystko rozwija.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Kasiulek《 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuję się dobrze... nic nie boli, nie plamię. Zobaczymy w piątek. Musi być dobrze.
    Pozdrawiam Was dziewczyny :)

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie zarodek byl w 8tyg i wtedy tez biło serduszko

    a.png
    a.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ