X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Przesuszona skóra, spóźniającą miesiaczka i siara w 4 tc?
Odpowiedz

Przesuszona skóra, spóźniającą miesiaczka i siara w 4 tc?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karpatka86 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 10 stycznia 2022, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.cykle mam regularne od lipca 26-27 dni.wiem ze 2 dni po terminie to jeszcze zadne wow,no mam juz 2 dzieci,ale jak zawsze przed okresem mialam wysyp trądziku,tak od paru dni skora przesuszona na twarzy i 2 dni temu poczułam takie ukłucie w piersiach a z jednej polaciala siara?lub resztki mleka,nie wiem.dodam ze w czerwcu przestałam karmić corke,karmiłam 38 miesięcy,wiem.mega dlugo,ostatnie miesiące to było głównie do usypiania wieczorem.i nie wiem czy to może być wina hormonów i rozwijającej się ciazy. Ktos mial podobnie.ostatnia miesiączka 13 grudzień.nie wiem jak z owulacja bo nie pilnuje,fakt wspolzyje z facetem bez zabezpieczenia ale zawsze się pilnuje i wyskakuje w porę.

  • Felinka94 Autorytet
    Postów: 3646 2636

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karpatka86 wrote:
    Witam.cykle mam regularne od lipca 26-27 dni.wiem ze 2 dni po terminie to jeszcze zadne wow,no mam juz 2 dzieci,ale jak zawsze przed okresem mialam wysyp trądziku,tak od paru dni skora przesuszona na twarzy i 2 dni temu poczułam takie ukłucie w piersiach a z jednej polaciala siara?lub resztki mleka,nie wiem.dodam ze w czerwcu przestałam karmić corke,karmiłam 38 miesięcy,wiem.mega dlugo,ostatnie miesiące to było głównie do usypiania wieczorem.i nie wiem czy to może być wina hormonów i rozwijającej się ciazy. Ktos mial podobnie.ostatnia miesiączka 13 grudzień.nie wiem jak z owulacja bo nie pilnuje,fakt wspolzyje z facetem bez zabezpieczenia ale zawsze się pilnuje i wyskakuje w porę.
    Wyskakiwanie w porę to nie jest żadne uważanie biorąc pod uwagę że w ciążę możesz zajść dzięki plemnikom w preejakulacie ;)
    Co do piersi to może efekt jakiś zaburzeń hormonalnych? Nie mam pojęcia bo nigdy nie karmilam.
    Jeśli chcesz być spokojna to zrób po prostu test

    event.png
    Witaj Mały Cudzie <3
    18.12 ⏸️
    20.12 beta 15,9 mlU/ml
    19.08.22 💣 3300g szczęścia ❤️
    Rośnij nam zdrowo Elizko 🥰❤️❤️

    👩 27 l.
    TSH - ⚠️
    FT3 🆗
    FT4 🆗
    ATPO 🆗
    ATG 🆗

    Glukoza na czczo 🆗
    Po 1h 🆗
    Po 2h 🆗
    INSULINA 3pkt ❌

    FSH 🆗
    LH 🆗
    PROG I faza cyklu 🆗
    PROLAKTYNA 🆗
    AMH 3,80 🆗
    Podejrzenie PCOS
    Suple: Pregna Start, Wit D 4000j. Wit C 1000 Wit B complex, Zioła Ojca Sroki nr 3.

    🧒 29 l.
    Diagnozy brak.
  • Karpatka86 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owszem metoda z mala skutecznością,stosujemy ja od 7 miesięcy, do tej pory nie mialam takiej obsuwy,to 3-4 dni juz a jakos nie zanosi się abym miala przyjść miesiaczka.

  • Kirra Autorytet
    Postów: 781 385

    Wysłany: 11 stycznia 2022, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No seks bez zabezpieczenia więc i ciąża możliwa bo "wyskakuje w porę" to żadne zabezpieczenie 😅 proponuje wykonać test

    🧡 🧡 🧡
    On: podstawowe badania w normie

    Ona:

    TSH 1,4✅
    Ft3, Ft4 ✅
    E2 ✅
    FSH ✅
    Lh✅
    Progesteron✅
    Prolaktyna💊 Dostinex
    Testosteron✅
    DHEA-S✅
    Cytologia, USG ✅
    Owu✅
    Krzywa cukrowa ✅
    DHEA-S ✅
    AMH ✅

    sono HSG - oba jajowody drożne ✅
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ