X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Przeziębienie czy zafasolkowanie
Odpowiedz

Przeziębienie czy zafasolkowanie

Oceń ten wątek:
  • 100ktorka Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 31 lipca 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, może znajdzie się wśród was ta, która pomoże znaleźć mi "logiczne" wwyjaśnienie. Otóż wczoraj rano (25 d.c) obudzilam się z uczuciem, że odpadło mnie przeziebienie, albo przynajmniej zzaczyna. Cały dzień spędziłam pod kocem z dreszczami uczuciem zimna. Rano teoperatora wynosiła 37,0 mimo to zapobiegawczo zaaplikowałam sobie herbatę z miodem. Cały dzień czulam, ze ból głowy wisi w powietrzu i wieczorem niestety nie ominęła mnie ta "przyjemność" kiedy myślałam że sytuacja już opanowana wtedy okazało się że temperatura podskoczyla do 37,8. Następnego dnia objawy grypowe zniknęły a temperatura zatrzymała się na poziomie 37,0. Jak każda staraczka dopatruje się w tym czegoś więcej niż przeziebienia. Czy któraś z Was miała podobne objawy? Czy to moxliwe, że nasza upragniona fasolka daje nam znac, że jest już z nami?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2015, 19:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :-) ja w drugiej ciąży miałam dreszcze od samego początku praktycznie osłabienie i czułam się jak na grype/ poty, gorąco za chwilę zimno itd

  • 100ktorka Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 31 lipca 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jest nadzieja, oby tylko temperatura już nie spadła

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2015, 19:54

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja zawsze jest

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

  • 100ktorka Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkamka9319 a te objawy grypowe do kiedy trwały u Ciebie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co, to były dwa/trzy dni nasilone.poźniej tylko podwyższona temp i uczucie takiego rozbicia

  • 100ktorka Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tylko jeden dzień. No nic trzeba czekać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzien przed testem miałam mega dreszcze mimo, że w mieszkaniu zawsze było ciepło. Siedziałam w kilku swetrach o byłam pewna, że albo jestem chora albo to ciąża. I czułam się też jak przy chorobie taa rozbita...

  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    He he. Mam lodowate ręce i nogi a mimo to i tak co chwilę mi gorąco. Fakt że pogoda nie rozpieszcza więc zwaliłam to na pogodę :-P

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annielica u mnie podobnie było, leżałam pod kocem w dresie i się trzęsłam z zimna, głowa mnie bolał i w ogóle byłąm pewna że to grypa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko miałam tak mniej więcej 7/8dpo

  • arien Autorytet
    Postów: 2345 1313

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się tak czułam, ale już po tym jak się dowiedziałam, czyli gdzieś 13dpo. Było mi zimno, miałam dreszcze i byłam rozbita. Potem doszedł jeszcze 7dniowy katar. Podobno przeziębienie to czasem jeden z pierwszych objawów odmiennego stanu :)

    o1483e5e2gt7h77w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamka u mnie był 9dpo bo 10dpo widziałam już cień na teście. Czytałam, że u wielu kobiet to pierwszy objaw właśnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzeczywiście tak poszperałam,macie racje to czesto pierwszy objaw.
    pamietam ze tez bylo mi strasznie nie dobrze ale dopiero wtedy jak cos zjadałam.na glodnego bylo ok.

  • 100ktorka Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem dzisiaj 14 dpo przy cyklach 28 dni i jak dodać do tego uczucie zimna, ból jak na @ i niewielkie brunatne ślady w śluzie to raczej nie wróży fasolki prawda?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tego nikt nie wie.

  • 100ktorka Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy to możliwe żeby to było krwawienie implantacyjne? Czy to trochę późno?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owu masz potwierdzenie monitoringiem?

  • 100ktorka Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testem owulacyjnym

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test pozytywny w 14dc? Tak?

    wiesz nie chcę Ci mieszac ale to wcale nie potwierdza ze obu byla.

    od testu pozytywnego owulacja moze byc do 36 h

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ