X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Rano dwie krechy na tescie, a teraz cisza!
Odpowiedz

Rano dwie krechy na tescie, a teraz cisza!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Armadilko Koleżanka
    Postów: 56 13

    Wysłany: 25 lutego 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sytuacja wyglada tak, ze od poniedzialku mam okres, tzn nie nazwalabym tego zwyklym okresem, gora dwa tampony dziennie, do tego czuje jak zbiera mi sie na wymioty, wiec rano zrobilam test, przed wyjsciem do pracy, odczekalam chwile i niczego nie widzialam-moze bylo ciutke ciemno bo to 7 rano byla, nie wiem, w kazdym razie pozniej, w pracy- bo wzielam go ze soba- zuwazylam druga, blada kreske. Powtorzylam test ok. 16 i nic. Wczoraj mialam identyczna sytuacje, tylko tyle ze rano poczekalam 5minut, a dopiero popoludniu byla krecha. Czy mozliwe jest zeby dwa testy pokazaly dwie kreski a ciazy nie bylo?

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 25 lutego 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik testu powinno się odczytywać w czasie podanym na opakowaniu. Kreska powinna się pokazać w ciągu pięciu minut od wykonania testu. Zwykle wyniki uzyskane po dłużej niż godzinie nie są miarodajne.

    Foczka lubi tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Armadilko Koleżanka
    Postów: 56 13

    Wysłany: 25 lutego 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maczek wrote:
    Wynik testu powinno się odczytywać w czasie podanym na opakowaniu. Kreska powinna się pokazać w ciągu pięciu minut od wykonania testu. Zwykle wyniki uzyskane po dłużej niż godzinie nie są miarodajne.

    No niby prawda, ale ciekawi mnie fakt, ze na dwoch testach ta sama sytuacja... rozumiem, ze moze na jednym zaszly jakies reakcje czy cos, ale na dwoch?
    Moze ktos mial podobnie i byl w ciazy?

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 25 lutego 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A testy byly roznych firm? Ja w poprzednim cyklu mialam tak ze po kilku godzinach wyszla druga kreska a w ciazy nie bylam ;)

    Foczka lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • Armadilko Koleżanka
    Postów: 56 13

    Wysłany: 25 lutego 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia24 wrote:
    A testy byly roznych firm? Ja w poprzednim cyklu mialam tak ze po kilku godzinach wyszla druga kreska a w ciazy nie bylam ;)

    Nie, testy byly tej samej firmy.
    A czy zaobserwowalas u siebie cos niepojacego, cos, co podsunelo Ci mysl o ciazy ze zrobilas test?

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 25 lutego 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli sa tej samej firmy to w sumie moze maja taka tendencje, moze w ogole byly z tej samej partii dlatego tak Ci pokazaly... Oczywiscie jak jest tego nie wiemy, moze poczekaj jeszcze pare dni i zrob jeszcze raz test, ewentualnie sprobuj jakis inny.

    Nie nie, po prostu juz byl termin spodziewanej miesiaczki wiec zatestowalam, odlozylam go gdzies a pozniej jak zerknelam to byla druga kreska. Fakt ze zszokowalo mnie to ale po chwili zracjonalizowalam ze test jest niewazny po takim czasie...

    Foczka lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • Armadilko Koleżanka
    Postów: 56 13

    Wysłany: 25 lutego 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia24 wrote:
    Jesli sa tej samej firmy to w sumie moze maja taka tendencje, moze w ogole byly z tej samej partii dlatego tak Ci pokazaly... Oczywiscie jak jest tego nie wiemy, moze poczekaj jeszcze pare dni i zrob jeszcze raz test, ewentualnie sprobuj jakis inny.

    Nie nie, po prostu juz byl termin spodziewanej miesiaczki wiec zatestowalam, odlozylam go gdzies a pozniej jak zerknelam to byla druga kreska. Fakt ze zszokowalo mnie to ale po chwili zracjonalizowalam ze test jest niewazny po takim czasie...

    Dziekuje za odpowiedz, to moze i u mnie bedzie podobnie, choc wolalabym by bylo inaczej niz u Ciebie;-) czas pokaze, masz racje, moze powtorze test jutro????

  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 25 lutego 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po co nowy temat? Temat trolli już jest na forum.

    lauda. lubi tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Armadilko Koleżanka
    Postów: 56 13

    Wysłany: 25 lutego 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee wrote:
    Po co nowy temat? Temat trolli już jest na forum.


    Nie wiedzialam, ze jest juz taki temat, nie potrafie sie jeszcze tu odnalezc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lutego 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A myslalam, ze to powazne forum a tu dziewczyna zadaje pytanie i jest to okreslane jako temat trolli... Mam mnostwo pytan ale chyba poszukam odpowiedzi gdzie indziej...

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 29 lutego 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o Trolle chodzilo testy ktore oszukuja...

    Foczka lubi tę wiadomość

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Foczka Koleżanka
    Postów: 53 15

    Wysłany: 29 lutego 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też się tak zrobiłam psikus po 3 h i nie jestem w ciąży i @ normalnie przyszła a PINK i BoboTest wyraźnym cieniem "PO CZASIE" mnie uraczyły - wniosek NIE CZYTAĆ PO CZASIE NEVER EVER!

    Foczka
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ