X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie śluz przed @ czy ciaza?
Odpowiedz

śluz przed @ czy ciaza?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Mirabelka30 Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2016, 18:19


  • Dżuls Autorytet
    Postów: 3180 2974

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczyny. A co może oznaczać mega rozciągliwy, typowo owulacyjny śluz, a la białko jajka na 3 dni przed terminem @? Ktoś tak miał w ciąży, czy to tylko mogły mi się hormony rozjechać? Wcześniej po owu miałam gęsty kremowy, potem kremową wodę, a teraz zmienił się w taki.
    Pierwszy raz taki mam w tej fazie cyklu O_o dziś jest 12 dc, w sobotę toeretycznie powinnam dostać @

    8pdp47e.png
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda z nas jest inna

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć
    My z narzeczonym też od grudnia staramy się o dziecko i niedawno miałam tak dużo śluzu kremowego, że myslałam, iź się udało tym razem. Niestety, okresu dostałam idealnie, w wyznaczony dzień cyklu. Może uda się w lutym.

  • kasiulek1201 Znajoma
    Postów: 23 40

    Wysłany: 2 lutego 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc ja od paru dni mam duzo bialego sluzu nie mialam nigdy tak duzo nie wiem co jest nawet w poprzednich ciazach tak nie bylo martwi mnnie to

    kasik
  • 19ewelaaa89 Autorytet
    Postów: 1214 1274

    Wysłany: 8 marca 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja teraz jestem w 19 dniu cyklu i powiem Wam że mniej więcej od tygodnia mój śluz jest rozciągliwy i białawy typowo owulacyjny. Raz jest go więcej raz mniej, ale ciągle jest. Już w 11 dc zaczęliśmy intensywne starania o dzidziusia. Od wczoraj lekko pobolewa mnie brzuch, nie jest to uciążliwy ból ale takie lekkie kłucie. Nigdy wczesniej tak nie miałam....na tydzień przed okresem. Zazwyczaj działo się tak na kilka dni przed spodziewaną @. Kolejny powinnam dostać koło 16 marca. Nie wiem z czym to jest związane...Mam nadzieję że może to są pierwsze oznaki ciąży. OBY bardzo bym chciała. ;) no nic poczekam trochę jak nie dostane tego 16 to teścior pójdzie w ruch hehe a Wy dziewczyny co o tym myslicie?

    madzius90 lubi tę wiadomość

    xnw43e3ksrhr28ji.png
    74di3e5eyeeino0z.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie dziś zaobserwowałam dziwny śluz, jest go bardzo dużo, jest wodnisty i białawy. Nigdy tak nie miałam, ale u mnie to raczej ciężko stwierdzić, czy to jest odstępstwo od normy, bo moje cykle robią sobie ze mnie żarty i każdy jest inny. Czy to jest oznaka ciąży? Nie wiem. Ucieszyłabym się gdyby w moim przypadku była, ale sądząc po wykresie to marne są na to szanse. (Jednak gdyby zdarzył się cud, chętnie się z Wami podzielę informacją.) Jak wynika z powyższych wypowiedzi taki śluz może być oznaką zarówno ciąży i @. Każda kobieta jest jedyna w swoim rodzaju i ciężko byłoby podać jednoznaczną odpowiedź.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 - mam nadzieję, że u Ciebie jest to oznaka ciąży. Ja będę testować 15 kwietnia:D trzymam kciuki za Ciebie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2015, 21:38

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • madzius90 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19ewelaaa89 wrote:
    ja teraz jestem w 19 dniu cyklu i powiem Wam że mniej więcej od tygodnia mój śluz jest rozciągliwy i białawy typowo owulacyjny. Raz jest go więcej raz mniej, ale ciągle jest. Już w 11 dc zaczęliśmy intensywne starania o dzidziusia. Od wczoraj lekko pobolewa mnie brzuch, nie jest to uciążliwy ból ale takie lekkie kłucie. Nigdy wczesniej tak nie miałam....na tydzień przed okresem. Zazwyczaj działo się tak na kilka dni przed spodziewaną @. Kolejny powinnam dostać koło 16 marca. Nie wiem z czym to jest związane...Mam nadzieję że może to są pierwsze oznaki ciąży. OBY bardzo bym chciała. ;) no nic poczekam trochę jak nie dostane tego 16 to teścior pójdzie w ruch hehe a Wy dziewczyny co o tym myslicie?

    Ja również jestem tydzień przed okresem. Wczoraj miałam silne bóle podbrzusza i jakby ciągniecie w dole . Szyjkę mam zamknięta ale zauważyłam wczoraj u siebie taki sam śluz jak w dni płodne. Nie było go dużo ale był jak białko kurze. Czy u Ciebie był to objaw ciąży?

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ