X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Spadek temperatury - implantacja?
Odpowiedz

Spadek temperatury - implantacja?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kargulowa Znajoma
    Postów: 28 1

    Wysłany: 17 maja 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dosc glupie pytanie - spadek temperatury oznacza ze juz po implantacji czy w trakcie czy co? :)
    Nigdzie nie moge tego znalezc :(

  • Tamalka Koleżanka
    Postów: 41 1

    Wysłany: 22 lutego 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam :P

    07.2015 - początek starań
    2017 - kiepska morfologia, ruchliwość, żywotność
    07.2017 - HSG (ok), fragmentacja DNA 36%
    03.2018 - laparoskopia: lewy jajowód niedrożny
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 22 lutego 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co wiem, oznacza to zagnieżdżanie. Nie jestem tylko pewna czy późniejszy wzrost tempki oznacza koniec zagnieżdżania czy też przy spadku zaczęło się i zarodek wżera się w ściankę już później niezależnie.

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 234

    Wysłany: 26 lutego 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co się orientuje spadek może oznaczać moment zagnieżdżenia, ktore właśnie nastąpiło. Spadek powinien byc 1-jednodniowy, ale na ciazowych wykresach widzialam spadki 2-3 dniowe.

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • Natalek Przyjaciółka
    Postów: 122 35

    Wysłany: 19 marca 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A miałyście kiedyś spadek a ciąży brak? U mnie pierwszy raz zdarzył się spadek 6dni po ale brzuch powoli zaczyna boleć jak na @ wiec się nie nakręcam. Zresztą po takim czasie dziwię się sobie ze jeszcze się dziwię jak widze okres. Chyba się zdziwie jak będę w ciąży:)

  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 19 marca 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja osobiście widziałam wiele wykresów gdzie był książkowy spadek 6-8 dpo i piękne odbicie,a ciąży z tego nie było.Nic nie jest tu regułą niestety.Czasem i zagnieżdzenie oznacza duzy skok,ale naprawdę tyle dziwnych i nie wytłumaczalnych wykresów tu widziałam,że juz we wszystko uwierzę :D Oczywiście życzę,żeby ten spadek oznaczał tylko jedno :)

  • Natalek Przyjaciółka
    Postów: 122 35

    Wysłany: 19 marca 2017, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Paulinucha :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2018, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej - podbijam bo mam problem.
    U mnie wystąpił ładny skok- znaczny o 0,6, ale dziś 4 dpo mam spadek o 0,3... oczywiście nie doszło do bazowej..
    owulacja 16 Dc (cykle 28, ale skrócona faza lut / nie trwa 14 dni) potwierdzona monit kilkudniowym + testy LH i objawy.
    Martwi mnie ten spadek :(

    Testuje w piątek albo polecę na krew ...

  • Blue Jane Koleżanka
    Postów: 82 10

    Wysłany: 28 lutego 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam spadek w 6dpo do linii podstawowej, potem wzrost i już się oczywiście nakręciłam a tu normalnie okres przyszedł. Sądzę że takie spadki się zdarzają i z ciążą nie ma to nic wspólnego, najwyżej może być przypadkowa zbieżność...

    201811152844.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ