X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Spóźniający się okres, a ciąża
Odpowiedz

Spóźniający się okres, a ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MaRtAr Koleżanka
    Postów: 56 14

    Wysłany: 6 października 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Powinnam tydzień temu dostać okres, a do tej pory go nie dostałam, staramy się z mężem o dziecko i powiem, że jestem zadowolona, że okresu niemam, ale dziś zrobiłam test x2 i okazał się negatywny. Dodam, że do tej pory miesiączki miałam regularne, do tego niemam żadnych typowych objawów ciąży. Tylko tyle, że brzuch boli mnie jak na okres, piersi są powiększone, bolące, czuję się gruba i spać mi się chce. Bardzo pragnę dziecka. Jak myślicie, czy testy mogły się mylić?

    Chcę tylko 2 kresek do szczęścia, nic więcej...
  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 6 października 2014, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2015, 16:15

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • Stefka Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 5 listopada 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martar, udało się ? Nie udało się ?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ