Forum W oczekiwaniu na testowanie stała długość fazy lutealnej
Odpowiedz

stała długość fazy lutealnej

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agis Przyjaciółka

Wysłany: 26 lutego 2014, 18:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak jest u was z długością FL. Wiem że powinna mieć ok 10-16 dni ale zastanawiam sie czy u was zawsze ma stała wartość np. 14 dni czy jest to raczej różnie?

To jest mój drugi cykl , w pierwszym dostałam okresu w 15 dpo. W tym dziś mija 15..a okresu brak...a tempka poszła do góry...tyle że beta w 8dpo wyszła negatywnie, dzisiejszy test robiony po południu też...I tak sie zastanawiam czy moge mieć nadzieje na zieloną kropke...czy raczej przyjdzie @ bo FL zawsze jest +-pare dni..

f2w33e3ko1nuzwjb.png
  • Unlike Autorytet

Wysłany: 26 lutego 2014, 23:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta w 8dpo to za wcześnie. Powtórzyłabym bete jeśli utrzyma się do 18stu dni, wtedy można podejrzewać ciążę, a skok ładniutki :)
    U mnie się waha, czasem mam 13, czasem 14, a czasem i 16 jak mi się cykl wydłuży :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2014, 23:04

48f411ed51.png
  • Agis Przyjaciółka

Wysłany: 27 lutego 2014, 11:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem właśnie ze zacwczesnie miałam zatrucie pokarmowe i przed wizyta chciałam sprawdzić czy to może nie ciąża.. W 10 dpo miakam na wkładce takie mini czerwone kropeczki wiec możliwe ze dopiero wtedy było zagniezdzenie..jeśli było :)

f2w33e3ko1nuzwjb.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ