X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Strasznie dziwny cykl
Odpowiedz

Strasznie dziwny cykl

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • RofTW Koleżanka
    Postów: 59 30

    Wysłany: 17 października 2014, 03:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Mam nadzieje,ze trafiłam do odpowiedniego działu... Kochałam sie z mężem pare razy w czasie owulacji. Praktycznie od jej momentu (zgaduje,ze miała miejsce ponieważ poznałam po śluzie) doskwierał mi bol brzucha. Pare dni pózniej przez trzy dni miałam bardzo mocne kłucie w lewym jajniku. Oprócz tego miałam wszystkie możliwe objawy PMS. Bardzo sie nakręciłam tym wszystkim i zrobiłam test. Wyszedł negatywny. Następnie jednego wieczoru bardzo rozbolała mnie głowa i dostałam różowych plamien widocznych na papierze. Trwały 3 dni. Pózniej zupełnie w środku dnia dostałam boli takich jak przy okresie i zaczęłam plamić juz mocniej tym razem krwią. Nigdy nie dostałam okresu w środku dnia co było dla mnie zupełnym szokiem. Na drugi dzien krwawienia było juz troszke wiecej (zużyłam 3 tampony w ciagu całego dnia),kolejny wyglądał jakby okres miałby sie juz skończyć a czwartego dnia musiałam założyć znowu tampona (jednego). Dzisiaj juz nie mam okresu ale brzuch boli tak jak poprzednio przed okresem, boli mnie takze dosyć mocno dół pleców... Piersi wróciły do swojego zerowego rozmiaru sprzed okresu... Jutro rano zrobię test bo sie bardzo denerwuje,ze mogę być na coś chora :( co o tym sądzicie? Ach i jeszcze tylko dodam,ze zaczęłam mierzyć temperaturę w pochwie każdego ranka i szczerze mówiąc wyglądają one na wysokie chociaż tak szczerze mówiąc nie mam żadnego odwołania...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2014, 03:32

    f2w3ikgno7e387of.png

    http://media.photobucket.com/component/Download-File?file=/albums/dd354/c_dancer2002/babydust.png
  • RofTW Koleżanka
    Postów: 59 30

    Wysłany: 17 października 2014, 05:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałam jeszcze dopisać,ze od końca owulacji do poczatku krwawienia nie miałam zupełnie żadnego śluzu co u mnie jest bardzo bardzo dziwne....

    f2w3ikgno7e387of.png

    http://media.photobucket.com/component/Download-File?file=/albums/dd354/c_dancer2002/babydust.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ