X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie tabletki antykoncepcyjne a zajście w ciążę???
Odpowiedz

tabletki antykoncepcyjne a zajście w ciążę???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • hanah30 Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 7 lipca 2016, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam pytanie czy któras z was zaszła w ciążę,podczas brania tabletek,na poczatku stosowania,mam na myśli 1,2 opakowanie?

  • Jolka1986 Znajoma
    Postów: 19 1

    Wysłany: 11 lipca 2016, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaszlam w pierwszym mcu po odstawieniu. Teraz czekam bo to pierwszy cykl po odstawieniu

    Jola
  • hanah30 Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 20 lipca 2016, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy naprawde nikomu nie zdarzyła się wpadka podczas tabletek anty?

  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To forum niestety nie jest o wpadkach :( a bardzo bysmy chcialy :( tzn miec taks latwosc z
    tym jak Ci co wpadaja i chwala jak kochaja dziecko bo jak nie i patologia to mysle ze niejedna z nas by sie z nimi zamienila :( Co do tabletek mysle ze jest mozliwe zajsc w ciaze ale bardzo nikle 1% szansy...Bardziej podbijam temat ile dziewczyny w ktorym cyklu po iodstawieniu zaszlyscie w zdrowa ciaze? Posze zdrowa bo chce sie pokrzrpic ze to mozlwir bo ja niestety zaszlam w ciaze 1cykl o odst tabletek ale nie skoczyla sie szczesliwie:(

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • Rudzik 39 Znajoma
    Postów: 18 7

    Wysłany: 4 września 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Zdarza się. Ostatnio nawet w wiadomościach pisali o kobiecie ktora zaszla 3x podczas brania tabsow.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ