X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Temperatura
Odpowiedz

Temperatura

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marianka90 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 25 maja, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    zaczęłam się zastanawiać nad temperaturą. Mierzę codziennie o 7 rano choć nie śpię całych nocy bo budzę się czasem sama a czasem budzi mnie płaczący syn.
    W 14 dc 20 maja miałam owulację (potwierdzone testem owulacyjnym) i miałam wtedy temperaturę 36.54.
    15 dc - 36.63
    16 dc - 36.73
    17 dc - 36.66
    18 dc - 36.65
    19 dc (dziś) - 36.52.

    Czyli temperatura ma tendencję spadkową. Jest szansa na ciążę?

  • Marianka90 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 28 maja, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdyby któraś z was szukała odpowiedzi w moim poście to dziś 36.44 i bardzo blada druga kreska 😁

  • Martolina Przyjaciółka
    Postów: 100 37

    Wysłany: 28 maja, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marianka90 wrote:
    Gdyby któraś z was szukała odpowiedzi w moim poście to dziś 36.44 i bardzo blada druga kreska 😁

    Gratulacje! Może to że się nie wysypiasz Ci wpływa na tą temperaturę. Ja ogólnie wstaję w weekendy o 10 a w tygodniu o 8 i dlatego zdecydowałam że nie będę mierzyć temperatury bo w moim przypadku nie będzie to miało żadnego sensu... Masz jakieś objawy już? Też miałam owulację 20 maja, jestem 8 DPO, praktycznie od dnia po owulacji tak masakrycznie bolą mnie piersi jak jeszcze nigdy w życiu a boję się zatestować że się rozczaruję

  • Marianka90 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 28 maja, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martolina wrote:
    Gratulacje! Może to że się nie wysypiasz Ci wpływa na tą temperaturę. Ja ogólnie wstaję w weekendy o 10 a w tygodniu o 8 i dlatego zdecydowałam że nie będę mierzyć temperatury bo w moim przypadku nie będzie to miało żadnego sensu... Masz jakieś objawy już? Też miałam owulację 20 maja, jestem 8 DPO, praktycznie od dnia po owulacji tak masakrycznie bolą mnie piersi jak jeszcze nigdy w życiu a boję się zatestować że się rozczaruję
    dziękuję :)
    nie wiem sama bo dziś się napewno wyspałam.
    nie, nie mam żadnych objawów. test zrobiłam z ciekawości bo trochę ich w domu mam 😅
    kreska jest bardzo blada także to bardzo wczesna ciąża. już rozmawiałam z moją ginekolog i idę jutro na betę.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ