X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Test ciążowy o czułości 10mlu/ml
Odpowiedz

Test ciążowy o czułości 10mlu/ml

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nowa1987 Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Jestem obecnie 3,4 dni przed okresem. Czy test chacie np bobo test o czułości 10mlu/ml można wykonać jakiś 2 dni przed okresem? Czy już wtedy wynik może być pozytywny?

    3a512b03e95a593b3f329e51c4934100.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może już wyjść, ale z tego co czytałam prędzej wyjdzie Ci ten o czułości 25 niż 10. Kilka dziewczyn pisało, że 10 był negatywny, a 25 pozytywny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lepiej zrób 25 bo to 10 to lipne są

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wychodził test Pepino o czułości 10 już około 10 dpo.

  • Nowa1987 Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm tak się właśnie zastanawiam. Chyba nie wytrzymam i zrobię w tą sobotę jakieś 2 dni przed terminem okresu, no chyba ze mi temperatura spadnie to nie będzie sensu robić... Mam w domu tylko te o czułości 10 wiec chyba wyjścia nie mam i zrobię te co mam. Tak bym chciała żeby się w końcu udało. Juz pół roku starań za mną....

    3a512b03e95a593b3f329e51c4934100.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na ciążowym wykresie miałam 3 spadki temperatur po owu, więc uważam że temperatura nie do końca jest wyznacznikiem, lepiej zrobić test.

  • olaaa1229 Koleżanka
    Postów: 36 15

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to mój 7 cykl - testuję jutro 2 dni przed @ - jak nie wykaże, to powtórzę test we wtorek. Głowa do góry, tesuj, testujemy razem, najwyżej razem tez powtórzymy :)

    thgf9n730pshwi5w.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ