X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Test facelle
Odpowiedz

Test facelle

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Daria Z Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 5 lutego 2023, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wczoraj rano robiłam test facelle wyszedł negatywny, zostawiłam go i poszlam do dzieci po jakimś czasie chciałam go wyrzucić a tam druga kreska ale nie lekki cień tylko wyraźna kreska. Wiem że po czasie nie powinno patrzeć się na test ale nigdy nie zrobiła mi się tak wyraźna kreska zawsze był to cien więc się zastanawiam czy one tak mają?

  • Muszka1 Autorytet
    Postów: 945 668

    Wysłany: 6 lutego 2023, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Który dzień cyklu, ile po ovu? W moim wypadku to w ogóle było śmieszne, bo w 26 dniu cyklu całkowicie biały test, po 10 minutach poszedł w kosz. Przed pracą jakas godzinę później wynosiłam śmieci i zajrzałam na ten test a tam taka mini kreseczka, taki bladzioch że cień cienia. Oczywiście wszyscy jednym głosem powtarzali że test po godzinie to już niewazny, plus jak miałam tydzien wczesniej ovitrelle to pewnie fałszywie dodatni. No ja sama jak go wyjelam z kosza to stwierdziłam że niemożliwe żebym moje najpierwsze w życiu I I wygrzebała z kosza.🤣 A jednak to było to. Powtórz test I idź na betę :)

    age.png
  • Daria Z Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 6 lutego 2023, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5c3c2741eff0.jpg
    To moja kreska, powtórzyłam dziś test i nic, nie wiem czy iść na betę czy jest sens wogole czy czekać. Dziś jestem 9dpo, 30 dc cykle 35 dniowe

  • Wa123 Autorytet
    Postów: 477 218

    Wysłany: 7 lutego 2023, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria Z wrote:
    5c3c2741eff0.jpg
    To moja kreska, powtórzyłam dziś test i nic, nie wiem czy iść na betę czy jest sens wogole czy czekać. Dziś jestem 9dpo, 30 dc cykle 35 dniowe
    Ja bym poszła. Mi wyszła o wiele jaśniejsza przy becie 3 więc są bardzo czułe. Trzymam kciuki😘

    Starania od 10/2021 👶

    👩 28 lat+🧑34 lata

    Przedwczesne wygaszanie czynności jajników
    PCOS
    nieregularne cykle
    mutacja MTHFR-hetero w A1298C i C677T
    PRL po MTC 291,65
    Białko S-61%
    KIR Bx z delekcją 2DL5,2DS3 i 4
    Hashimoto + niedoczynność tarczycy



    Od czerwca 2023 leczenie w Klinice

    09/2023- pierwszy stymulowany cykl Ovitrelle-nieudany😩
    10/2023- stymulacja Lametta 2x2-brak reakcji jajników-nieudany😢
    11/2023- w planie stymulacja 2x2 Lametta+ 2x2 CLO- 11dc pęcherzyk dominujący 11mm, 17 dc brak pęcherzyka, prawdopodobnie się wchłonął- nieudany 😩
    12/2023- przerwa w stymulacji, oczekiwanie na dofinansowanie in vitro
  • Daria Z Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 7 lutego 2023, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wa123 wrote:
    Ja bym poszła. Mi wyszła o wiele jaśniejsza przy becie 3 więc są bardzo czułe. Trzymam kciuki😘
    Ale też po czasie? Dziś robiłam kolejny innej firmy ale o czułości 25 no i nawet cienia nie było więc straciłam nadzieję 😪

  • Wa123 Autorytet
    Postów: 477 218

    Wysłany: 7 lutego 2023, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria Z wrote:
    Ale też po czasie? Dziś robiłam kolejny innej firmy ale o czułości 25 no i nawet cienia nie było więc straciłam nadzieję 😪
    Mi się ukazała do 5 min i została już zarówno na paskowym jak i słupkowym. Wcześniej robiłam bobo testy 25 i też wychdzoily blade kreski... Zrobiłam betę w czwartek, wyszła 3. Powtórzyłam wczoraj i wyszła 4.3🥺😥 tak się zastanawiam właśnie o co może chodzić. Szukam w internecie i nie mam pojęcia... Niby do 5 to jest norma, ale coś tu mi nie gra... W zasadzie okresu nadal ani słychu ani dychu. Zdarzały mi się cykle 40dniowe, dzisiaj 34 dzień więc muszę się uzbroić w cierpliwość😑

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2023, 19:01

    Starania od 10/2021 👶

    👩 28 lat+🧑34 lata

    Przedwczesne wygaszanie czynności jajników
    PCOS
    nieregularne cykle
    mutacja MTHFR-hetero w A1298C i C677T
    PRL po MTC 291,65
    Białko S-61%
    KIR Bx z delekcją 2DL5,2DS3 i 4
    Hashimoto + niedoczynność tarczycy



    Od czerwca 2023 leczenie w Klinice

    09/2023- pierwszy stymulowany cykl Ovitrelle-nieudany😩
    10/2023- stymulacja Lametta 2x2-brak reakcji jajników-nieudany😢
    11/2023- w planie stymulacja 2x2 Lametta+ 2x2 CLO- 11dc pęcherzyk dominujący 11mm, 17 dc brak pęcherzyka, prawdopodobnie się wchłonął- nieudany 😩
    12/2023- przerwa w stymulacji, oczekiwanie na dofinansowanie in vitro
  • Daria Z Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 7 lutego 2023, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wa123 wrote:
    Mi się ukazała do 5 min i została już zarówno na paskowym jak i słupkowym. Wcześniej robiłam bobo testy 25 i też wychdzoily blade kreski... Zrobiłam betę w czwartek, wyszła 3. Powtórzyłam wczoraj i wyszła 4.3🥺😥 tak się zastanawiam właśnie o co może chodzić. Szukam w internecie i nie mam pojęcia... Niby do 5 to jest norma, ale coś tu mi nie gra... W zasadzie okresu nadal ani słychu ani dychu. Zdarzały mi się cykle 40dniowe, dzisiaj 34 dzień więc muszę się uzbroić w cierpliwość😑
    No to jeszcze ewentualnie trochę czasu, jest cień szansy 😉 ja czekam na okres, niby ma być w piątek o ile się nie spóźni bo właśnie też i zdazaja mi się cykle 40 dniowe więc zobaczymy

  • Wa123 Autorytet
    Postów: 477 218

    Wysłany: 7 lutego 2023, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria Z wrote:
    No to jeszcze ewentualnie trochę czasu, jest cień szansy 😉 ja czekam na okres, niby ma być w piątek o ile się nie spóźni bo właśnie też i zdazaja mi się cykle 40 dniowe więc zobaczymy

    Trzymam za Ciebie mocno kciuki🤗 Który to Twój cykl starań? :)

    Starania od 10/2021 👶

    👩 28 lat+🧑34 lata

    Przedwczesne wygaszanie czynności jajników
    PCOS
    nieregularne cykle
    mutacja MTHFR-hetero w A1298C i C677T
    PRL po MTC 291,65
    Białko S-61%
    KIR Bx z delekcją 2DL5,2DS3 i 4
    Hashimoto + niedoczynność tarczycy



    Od czerwca 2023 leczenie w Klinice

    09/2023- pierwszy stymulowany cykl Ovitrelle-nieudany😩
    10/2023- stymulacja Lametta 2x2-brak reakcji jajników-nieudany😢
    11/2023- w planie stymulacja 2x2 Lametta+ 2x2 CLO- 11dc pęcherzyk dominujący 11mm, 17 dc brak pęcherzyka, prawdopodobnie się wchłonął- nieudany 😩
    12/2023- przerwa w stymulacji, oczekiwanie na dofinansowanie in vitro
  • Daria Z Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 7 lutego 2023, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wa123 wrote:
    Trzymam za Ciebie mocno kciuki🤗 Który to Twój cykl starań? :)
    Tak że się staramy,staramy to drugi ale ogólnie to tak od kilku miesięcy się nie zabezpieczamy. Mam już dwóch synów, staramy się o trzecie w nadziei na dziewczynkę ale co będzie to będzie tylko przy poprzednich ciążach nie trwało to tak długo i już zaczynam się stresować. Za Ciebie też trzymam kciuki tym bardziej że beta jakoś rośnie może coś tam się dzieje dobrego zawsze warto mieć nadzieję 🤗

  • Wa123 Autorytet
    Postów: 477 218

    Wysłany: 7 lutego 2023, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria Z wrote:
    Tak że się staramy,staramy to drugi ale ogólnie to tak od kilku miesięcy się nie zabezpieczamy. Mam już dwóch synów, staramy się o trzecie w nadziei na dziewczynkę ale co będzie to będzie tylko przy poprzednich ciążach nie trwało to tak długo i już zaczynam się stresować. Za Ciebie też trzymam kciuki tym bardziej że beta jakoś rośnie może coś tam się dzieje dobrego zawsze warto mieć nadzieję 🤗

    Dziękuję <3 Bardzo ciekawi mnie co się dowala w moim organizmie. U mnie to 16 cykl starań i nigdy tyle razy test nie pokazał mi nawet cienia drugiej kreski, aż do tego cyklu ( 1 raz miałam, ale test był wadliwy bo kolejne już były białe). Powoli zaczynamy myśleć o klinice niepłodności....

    Starania od 10/2021 👶

    👩 28 lat+🧑34 lata

    Przedwczesne wygaszanie czynności jajników
    PCOS
    nieregularne cykle
    mutacja MTHFR-hetero w A1298C i C677T
    PRL po MTC 291,65
    Białko S-61%
    KIR Bx z delekcją 2DL5,2DS3 i 4
    Hashimoto + niedoczynność tarczycy



    Od czerwca 2023 leczenie w Klinice

    09/2023- pierwszy stymulowany cykl Ovitrelle-nieudany😩
    10/2023- stymulacja Lametta 2x2-brak reakcji jajników-nieudany😢
    11/2023- w planie stymulacja 2x2 Lametta+ 2x2 CLO- 11dc pęcherzyk dominujący 11mm, 17 dc brak pęcherzyka, prawdopodobnie się wchłonął- nieudany 😩
    12/2023- przerwa w stymulacji, oczekiwanie na dofinansowanie in vitro
  • Daria Z Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 7 lutego 2023, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wa123 wrote:
    Dziękuję <3 Bardzo ciekawi mnie co się dowala w moim organizmie. U mnie to 16 cykl starań i nigdy tyle razy test nie pokazał mi nawet cienia drugiej kreski, aż do tego cyklu ( 1 raz miałam, ale test był wadliwy bo kolejne już były białe). Powoli zaczynamy myśleć o klinice niepłodności....
    Podobno po roku już powinno się podjąć jakąś diagnostykę, zawsze warto sprawdzić niż siedzieć myśleć zastanawiać się. Napewno będzie dobrze musi być ❤️

  • Wa123 Autorytet
    Postów: 477 218

    Wysłany: 7 lutego 2023, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria Z wrote:
    Podobno po roku już powinno się podjąć jakąś diagnostykę, zawsze warto sprawdzić niż siedzieć myśleć zastanawiać się. Napewno będzie dobrze musi być ❤️

    Dokładnie tak😊 Też jestem pozytywnej myśli 😁Ostatnie miesiące mieliśmy bardzo na luzie, czas się wziąć za siebie w końcu 🤗

    Ten Twój test o czułości 25 to nic przesądzonego jeszcze. Dopóki nie ma @ wszystko jest możliwe 😊 Może zatestuj za 2 dni ponownie.

    Starania od 10/2021 👶

    👩 28 lat+🧑34 lata

    Przedwczesne wygaszanie czynności jajników
    PCOS
    nieregularne cykle
    mutacja MTHFR-hetero w A1298C i C677T
    PRL po MTC 291,65
    Białko S-61%
    KIR Bx z delekcją 2DL5,2DS3 i 4
    Hashimoto + niedoczynność tarczycy



    Od czerwca 2023 leczenie w Klinice

    09/2023- pierwszy stymulowany cykl Ovitrelle-nieudany😩
    10/2023- stymulacja Lametta 2x2-brak reakcji jajników-nieudany😢
    11/2023- w planie stymulacja 2x2 Lametta+ 2x2 CLO- 11dc pęcherzyk dominujący 11mm, 17 dc brak pęcherzyka, prawdopodobnie się wchłonął- nieudany 😩
    12/2023- przerwa w stymulacji, oczekiwanie na dofinansowanie in vitro
  • Daria Z Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 7 lutego 2023, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wa123 wrote:
    Dokładnie tak😊 Też jestem pozytywnej myśli 😁Ostatnie miesiące mieliśmy bardzo na luzie, czas się wziąć za siebie w końcu 🤗

    Ten Twój test o czułości 25 to nic przesądzonego jeszcze. Dopóki nie ma @ wszystko jest możliwe 😊 Może zatestuj za 2 dni ponownie.


    Trzymam kciuki 💪

    Kupiłam dziś facelle słupkowy więc pewnie nie wytrzymam i jutro będę testować oczywiście mam już wszystkie objawy świata, potęga umysłu mnie zadziwia jak człowiek sobie umie wmówić 😂

  • Wa123 Autorytet
    Postów: 477 218

    Wysłany: 7 lutego 2023, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria Z wrote:
    Trzymam kciuki 💪

    Kupiłam dziś facelle słupkowy więc pewnie nie wytrzymam i jutro będę testować oczywiście mam już wszystkie objawy świata, potęga umysłu mnie zadziwia jak człowiek sobie umie wmówić 😂
    Hahah, ja mam tak samo. Jak umysł jest skupiony na tym to jest nagle milion objawów 🤣

    No to Kochana dawaj jutro znać z rana jak tylko zrobisz jak wyszło 🤗 Będę czekać na info... Mam nadzieję pozytywne💚

    Starania od 10/2021 👶

    👩 28 lat+🧑34 lata

    Przedwczesne wygaszanie czynności jajników
    PCOS
    nieregularne cykle
    mutacja MTHFR-hetero w A1298C i C677T
    PRL po MTC 291,65
    Białko S-61%
    KIR Bx z delekcją 2DL5,2DS3 i 4
    Hashimoto + niedoczynność tarczycy



    Od czerwca 2023 leczenie w Klinice

    09/2023- pierwszy stymulowany cykl Ovitrelle-nieudany😩
    10/2023- stymulacja Lametta 2x2-brak reakcji jajników-nieudany😢
    11/2023- w planie stymulacja 2x2 Lametta+ 2x2 CLO- 11dc pęcherzyk dominujący 11mm, 17 dc brak pęcherzyka, prawdopodobnie się wchłonął- nieudany 😩
    12/2023- przerwa w stymulacji, oczekiwanie na dofinansowanie in vitro
  • Daria Z Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 7 lutego 2023, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wa123 wrote:
    Hahah, ja mam tak samo. Jak umysł jest skupiony na tym to jest nagle milion objawów 🤣

    No to Kochana dawaj jutro znać z rana jak tylko zrobisz jak wyszło 🤗 Będę czekać na info... Mam nadzieję pozytywne💚
    Dziękuję ale wątpię bo mam wrażenie że szyjka opadła i lekko się uchyliła więc czekam raczej na okres ale dam znać ❤️ a ty coś jeszcze robisz? Testujesz czy powtarzasz bete?

  • Wa123 Autorytet
    Postów: 477 218

    Wysłany: 7 lutego 2023, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria Z wrote:
    Dziękuję ale wątpię bo mam wrażenie że szyjka opadła i lekko się uchyliła więc czekam raczej na okres ale dam znać ❤️ a ty coś jeszcze robisz? Testujesz czy powtarzasz bete?

    Bety już nie robię bo to nie ma sensu, teoretycznie jest poniżej 5 więc w normie i nie ma ciąży 😊 W praktyce mnie to niepokoi... Może jakieś odchylenie od normy, ciężko powiedzieć z jakiego powodu. Testów też nie robię, chyba że po 40dc jak nie nadejdzie. U mnie szyjka wysoko i otwarta więc, dni płodne? Nic z tego nie rozumiem🤣 organiz całkiem zwariował. Oby ten cykl jak najszybciej się skończył 😆

    Starania od 10/2021 👶

    👩 28 lat+🧑34 lata

    Przedwczesne wygaszanie czynności jajników
    PCOS
    nieregularne cykle
    mutacja MTHFR-hetero w A1298C i C677T
    PRL po MTC 291,65
    Białko S-61%
    KIR Bx z delekcją 2DL5,2DS3 i 4
    Hashimoto + niedoczynność tarczycy



    Od czerwca 2023 leczenie w Klinice

    09/2023- pierwszy stymulowany cykl Ovitrelle-nieudany😩
    10/2023- stymulacja Lametta 2x2-brak reakcji jajników-nieudany😢
    11/2023- w planie stymulacja 2x2 Lametta+ 2x2 CLO- 11dc pęcherzyk dominujący 11mm, 17 dc brak pęcherzyka, prawdopodobnie się wchłonął- nieudany 😩
    12/2023- przerwa w stymulacji, oczekiwanie na dofinansowanie in vitro
  • Daria Z Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 7 lutego 2023, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wa123 wrote:
    Bety już nie robię bo to nie ma sensu, teoretycznie jest poniżej 5 więc w normie i nie ma ciąży 😊 W praktyce mnie to niepokoi... Może jakieś odchylenie od normy, ciężko powiedzieć z jakiego powodu. Testów też nie robię, chyba że po 40dc jak nie nadejdzie. U mnie szyjka wysoko i otwarta więc, dni płodne? Nic z tego nie rozumiem🤣 organiz całkiem zwariował. Oby ten cykl jak najszybciej się skończył 😆
    To faktycznie coś dziwnego się dzieje a byłaś u lekarza? A mam pytanie bo wszędzie piszą inaczej i już nie wiem, szyjka wysoko to taka która ciężko dosięgnąć a nisko to taka która łatwo wyczuć czy odwrotnie?

  • Wa123 Autorytet
    Postów: 477 218

    Wysłany: 7 lutego 2023, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria Z wrote:
    To faktycznie coś dziwnego się dzieje a byłaś u lekarza? A mam pytanie bo wszędzie piszą inaczej i już nie wiem, szyjka wysoko to taka która ciężko dosięgnąć a nisko to taka która łatwo wyczuć czy odwrotnie?

    Wysoko to taka, która ciężko dosięgnąć. Planuję iść, ale pod kątem już niepłodności, wspólnie z mężem. Moja gin raczej nic nowego nie wymyśli niż dotychczas. Muszę się uzbroić w cierpliwość i poczekać aż przyjdzie @😊

    U mnie jest taka sytuacja, że byłam kiedyś na hormonalnej terapii zastępczej i bez niej nie miałam miesiączek. Dlatego się cieszę, że wgl mam 😆

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2023, 21:48

    Starania od 10/2021 👶

    👩 28 lat+🧑34 lata

    Przedwczesne wygaszanie czynności jajników
    PCOS
    nieregularne cykle
    mutacja MTHFR-hetero w A1298C i C677T
    PRL po MTC 291,65
    Białko S-61%
    KIR Bx z delekcją 2DL5,2DS3 i 4
    Hashimoto + niedoczynność tarczycy



    Od czerwca 2023 leczenie w Klinice

    09/2023- pierwszy stymulowany cykl Ovitrelle-nieudany😩
    10/2023- stymulacja Lametta 2x2-brak reakcji jajników-nieudany😢
    11/2023- w planie stymulacja 2x2 Lametta+ 2x2 CLO- 11dc pęcherzyk dominujący 11mm, 17 dc brak pęcherzyka, prawdopodobnie się wchłonął- nieudany 😩
    12/2023- przerwa w stymulacji, oczekiwanie na dofinansowanie in vitro
  • Daria Z Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 7 lutego 2023, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki to mi się rozjaśniło 😉 no tak, mam nadzieję że będzie wszystko wporzadku i szybko doczekacie się dzidziusia ❤️

    Wa123 lubi tę wiadomość

  • Wa123 Autorytet
    Postów: 477 218

    Wysłany: 8 lutego 2023, 06:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria Z wrote:
    Dzięki to mi się rozjaśniło 😉 no tak, mam nadzieję że będzie wszystko wporzadku i szybko doczekacie się dzidziusia ❤️
    Dziękuję ❤️ Wy też na pewno szybko się doczekacie. Ważne żeby tylko nie sfiksować bo dodatkowy stres wcale nie pomaga😘

    Jak tam Twój test? 😁

    Starania od 10/2021 👶

    👩 28 lat+🧑34 lata

    Przedwczesne wygaszanie czynności jajników
    PCOS
    nieregularne cykle
    mutacja MTHFR-hetero w A1298C i C677T
    PRL po MTC 291,65
    Białko S-61%
    KIR Bx z delekcją 2DL5,2DS3 i 4
    Hashimoto + niedoczynność tarczycy



    Od czerwca 2023 leczenie w Klinice

    09/2023- pierwszy stymulowany cykl Ovitrelle-nieudany😩
    10/2023- stymulacja Lametta 2x2-brak reakcji jajników-nieudany😢
    11/2023- w planie stymulacja 2x2 Lametta+ 2x2 CLO- 11dc pęcherzyk dominujący 11mm, 17 dc brak pęcherzyka, prawdopodobnie się wchłonął- nieudany 😩
    12/2023- przerwa w stymulacji, oczekiwanie na dofinansowanie in vitro
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ